SCPSU Business School

SCPSU Business School

SCPSU Business School

Введення

Université Suisse Privée St Cléments - Бізнес Школа SCPU була створена для розробки низки дипломних курсів у співпраці з низкою провідних галузевих органів, що надають кваліфікацію.

Більшість професійних організацій, які співпрацюють з Університетом Suisse Privée St Cléments, розташовані у Великобританії, і для Університету Suisse Privée St Cléments бажано встановити програми, які також призведуть до акредитованої у Великобританії освіти.

В рамках цього Université Свісс Privée St Clements відкрили SCPU Business School пропонує широкий спектр програм , які не тільки задовольняють вимоги навчальних програм і членства в галузі професійних органів , але і привести в прямий Pathway до ступеня кваліфікації в Великобританії. Таким чином, було створено бізнес-школу SCPU, яка запропонувала дві університетські університети Suisse Privée St Cléments та UKQUAL акредитовані нагороди.

Перші програми призначені для того, щоб студенти могли продовжувати навчання у різних університетах Великобританії.

SCPU - Business School вважає, що можливість вивчення цих подвійних акцій ATHE та Université Suisse Priée St Cléments, що є акредитованими ATHE та Université Suisse Privée St Cléments, є дуже хорошим способом вивчення рівня англійської мови, коли вартість навчання бакалавра в більшості університетів Великобританії варіюється від GBP 6000 до 9000 фунтів стерлінгів на рік

Більшість британських університетів приймуть 240 кредитів, запропонованих бізнес-школою бізнес-школі SCPU в галузі управління бізнесом (OFQUAL рівня 4/5) для поповнення на останній рік бакалаврату. Подібним чином, більшість університетів будуть приймати 120 кредитів, що пропонуються ступенем післядипломної освіти з управління бізнесом SCPU (OFQUAL Level 7) як просунутий вступ до MBA доповнення.

Розташування

  • Avenue Louis-Ruchonnet 4 1003 Vaud, , Lausanne

  • Switzerland Online, Швейцарія

Запитання