St Nicholas Montessori College

St Nicholas Montessori College

St Nicholas Montessori College

Введення

Чому вибирають святого Миколая Монтессорі

Ми готуємо провідних в Ірландії викладачів Монтессорі та практиків раннього віку з 1970 року. Ми акредитовані QQI і є засновником Ірландської Ради з питань освіти Монтессорі (IMEB) та Асоціації вищої школи коледжу (HECA). Але ще важливіше:

Розташована Монтессорі школа та коледж

Коледж св. Ніколаса Монтессорі - єдиний викладач початкової освіти, який має власну школу. Студенти мають безпрецедентний доступ до реальних та жвавих ранніх років та початкової обстановки.

Навчайтеся в найкращому приморському місті Дубліна

Навчаючись у самому центрі Дан Лагера, студенти Св. Ніколаса вбудовані в ідеальну суміш красивої берегової лінії, культури кафе, теплого і привітного співтовариства та деяких найкращих пабів Ірландії. І все так легко отримати доступ через DART, автобус або автомобіль.

Історія SMSI

St Nicholas Montessori College Ірландії простежується в кінці 40-х років, коли доктор Марія Монтессорі дала дозвіл двом англійцям, Маргарет Хомфрей та Фібі Чайлд, створити навчальний центр для викладання методу Монтессорі в Лондоні. Це був перший коледж Святого Миколая, і багато ірландців закінчили там курси. У 1970 році Ірландське товариство Святого Миколая Монтессорі було засноване Зіглом Фіцджеральдом та групою педагогів-однодумців. Ірландське суспільство протягом багатьох років проводило семінари та вечірні курси спільно з лондонським навчальним центром у місцях по всій Ірландії, забезпечуючи подальше поширення методу Монтессорі.

У 1980 році було придбано теперішній будинок коледжу, будинок Святого Миколая в Дан-Лагері, і школа Св. Ніколас Монтессорі відкрила свої двері. Пеггі МакКлачі була першим викладачем, а Зігл Фіцджеральд - директором та директором коледжу. У 1984 р. Коледж розпочав свою першу підготовку, дворічний дипломний курс, присуджений Лондонським центром.

121235_121051_L1190480-copy.jpg

У 1994 році Коледж отримав статус Національної ради Ірландії з освітніх нагород (NCEA), затвердженого державою органом вищої освіти. Це дало змогу коледжу розробити та розробити власні дипломні програми та програми вищої освіти з Монтессорі у відповідності до національних та міжнародних стандартів, забезпечуючи всебічні можливості навчання та кар’єри для своїх учнів.

Протягом 90-х років Коледж домагався і гарантував державне затвердження трирічного національного диплома, однорічної програми подальшого навчання та вищої програми для тих, хто вже має ступінь бакалавра. Ці програми продовжують розвиватися, щоб відображати розвиток та кращу практику в галузі навчальних методологій, при цьому завжди відповідаючи змінам національних та міжнародних освітніх рамок.

Сьогодні коледж є провідним постачальником Ірландії професіоналів Монтессорі та раннього віку та унікальний тим, що з відзнакою рівня 8 бакалаврів у програмі освіти в Монтессорі дає можливість випускникам зареєструватися за маршрутом 4 в педагогічній раді Ірландії. Як результат, є багато сотень випускників Святого Миколая, які працюють у всій національній шкільній системі в Ірландії.

121229_121050_1341-02A-G6L-SMI-3-6-CLASS-copy1.jpg

Розташування

  • Dún Laoghaire

    Dún Laoghaire, Ірландія

Запитання