Keystone logo
Scuola Politecnica di Design SPD

Scuola Politecnica di Design SPD

Scuola Politecnica di Design SPD

Введення

Scuola Politecnica di Design SPD

Творча майстерня для відкриття, розуміння та обміну ідеями та досвідом.
Перша в Італії школа дизайну та комунікацій, заснована в 1954 році.

З 1954 року ця школа працювала з італійським дизайном, бачила, як він росте та розвивається до того, яким ми знаємо його сьогодні. Художник Ніно ді Сальваторе заснував SPD у 1954 році. Як художник і скульптор він захопив і об’єднав художників, дизайнерів, професіоналів і студентів з п’яти різних континентів. Бруно Мунарі, Джіо Понті, Макс Хубер, Піно Товалья, Ісао Хосо викладали в SPD . Серед гостей школи – Акілле Кастільоні, Родольфо Бонетто, Роберто Самбонет, Дональд Норман і Томат . Сьогодні разом із нашими молодими дизайнерами, експериментуючи з реальними проектами та дизайном, навчаючи нових талантів, працюють П’єро Ліссоні, Стефано Джованоні, Деніс Сантакіара, Андреа Бранці .

Завжди є речі, які можна відкрити, переосмислити, трансформувати. У Мілані, столиці дизайну, SPD організовує щорічні магістерські курси. З майже 70-річним досвідом роботи в галузі ці курси варіюються від дизайну продукту до дизайну інтер’єру, від комунікації до мультимедіа. Дидактика є персоналізованою, в середовищі людського розміру, що сприяє легкому контакту з викладачами та персоналом.

Програми навчання мають сильну орієнтацію на реальні проекти, підтримуючи тісний контакт з компаніями та професіоналами.

Прийом

У SPD - Scuola Politecnica di Design вхід дуже конкурентоспроможний через обмежену кількість доступних місць. Таким чином, майбутні студенти повинні успішно пройти наш суворий процес відбору для зарахування.

Для курсів бакалавра мистецтв:

Кандидати, які відповідають вимогам, повинні пройти комплексну освіту, що охоплює щонайменше 12 років, кульмінацією якої є отримання відповідної кваліфікації. Крім того, абітурієнтам з певних країн може знадобитися успішно скласти національний іспит для вступу до університету. Для тих, для кого англійська мова не є рідною, потрібен бал IELTS 5,5 або еквівалентний рівень володіння. Крім того, абітурієнти повинні подати мотиваційний лист і взяти участь у вступній співбесіді як невід’ємну частину процесу вступу.

Для магістерських курсів:

Кандидати пройдуть ретельну оцінку приймальною комісією під головуванням директора SPD після подання таких документів:

  • Ступінь бакалавра мистецтв або вище у відповідній галузі (наприклад, архітектура, дизайн, образотворче мистецтво тощо) або значний досвід роботи у відповідній сфері.
  • Виписки з предметами та оцінками (для випускників).
  • Повне резюме.
  • Цифрове портфоліо.
  • Мотиваційний лист або заява про мету в цифровому форматі (doc, docx, pdf) обсягом не більше 500 слів.
  • Дійсний паспорт із датою закінчення терміну дії щонайменше на шість місяців після дати вступу.

Рейтинги

Нагороди

Видатне минуле було надзвичайно нагородним винятковим визнанням школи: похвалитися виставкою на Венеційській бієнале в 1986 році, в Карруселі дю Лувр і в Центрі Жоржа Помпіду в Парижі; «Medaglia d'Oro» на десятому триєнале в Мілані і навіть «Compasso d'Oro», присуджена ADI-Associazione Disegno Industriale у 1994 році; не кажучи вже про честь отримати двічі премію SMAU за промисловий дизайн.

Розташування

  • Milan

    Piazzale Lugano 19, 20158, Milan

Запитання