Spain Business School

Spain Business School

Spain Business School

Введення

Spain Business School - це цифрова рідна школа, лідер у навчанні приватного, незалежного та множинного цифрового бізнесу з дуже важливою соціальною функцією. Ми могли б вказати, що перед нами одна з небагатьох шкіл соціального бізнесу, якщо не єдина. Він складається з активних професіоналів та менеджерів, які хочуть поділитися своїм досвідом, що додає цінності суспільству. Ми хочемо служити та навчати талановитих людей, незалежно від віку, раси чи кваліфікації. Ми також підсилюємо освітні пропозиції якістю університетських ступенів магістра.

Spain Business School орієнтована на бізнес-тренінги, маркетинг, кібербезпеку, великі дані, юридичні та операційні, дотримуючись високоякісної методології електронного навчання, яка зараз використовується провідними бізнес-школами світу.

Spain Business School представлена для досягнення визнання міжнародного співтовариства як навчання якісного цифрового бізнесу завдяки викладацькому складу, високому попиту на академічні програми та системі конкурентоспроможних витрат. Те, що вважалося (цифрова трансформація), було майбутнім, і тепер це цілком реальне сьогодення, ми бачили це як присутнім у 2012 році.

місія

Місія та бачення Spain Business School

 • Що ти головний герой свого навчання
 • Вони керують прийняттям рішень. Ми не даємо вам відповідей. Ви вчитеся відповідати на запитання, які я вам ніколи раніше не задавав
 • Основна увага на досконалість і обслуговування.
 • Яка Формує зростання суспільства.

цінності

Значення розраховуються на окремих осіб та компанії спільнота людей.

 • Повага до інших, особисто і професійно. Ділові люди, в центрі якого управління.
 • Дух обслуговування і передового досвіду в області якості як засіб хорошої роботи.
 • Смирення, вміння вчитися і слухати.
 • Цілісність і робота в команді.
 • соціальні зобов'язання.
 • Інтернаціоналізація.
 • Підприємництво.

Методологія досвіду знань SBS

Світ змінив свої правила. Цифрова трансформація прискорилася за 6 років, а освіта перетворилася. Дорогу ми вже бачили 7 років тому. Тому, якщо ви хочете навчатись у високоефективній методиці, яка перевірялася роками, навчайтесь у Spain Business School .

Наше навчання є досвідченим і вимагає високого рівня відданості та відданості, як і очна програма, але з перевагою гнучкості, яку може забезпечити лише якісний онлайн-тренінг.

Ми застосовуємо “спритні” методики викладання, де ви будете мати цілі щотижня, а вчитель буде вашим провідником, наставником. У проміжках між тижнями Ви робите гнучкість. Ми сприяємо соціальному та спільному навчанню, оскільки в даний час навчання відбувається скрізь, і ще однією з ваших цілей буде навчитися вчитися, що відбувається завдяки спостереженню та досвіду у практичних справах.

І у всьому цьому технологія відіграє важливу роль. З цієї причини в Spain Business School ми розробили нашу спеціальну платформу для цього на передовій освітніх інновацій та, що найголовніше, для вас, щоб максимізувати своє навчання, гарантуючи тим самим найкращу адаптацію до змін, головну характеристику сучасного суспільства. Ми перетворюємо загрозу змін у можливість

Ваша участь є дуже важливою, і, отже, покращує наше навчання, працюючи за моделлю, тобто навчаючись, роблячи, практикуючи, розуміючи ситуацію та діючи, окремо, у команді, у співпраці та завжди під керівництвом вашого наставника.

Кінцевою метою нашого тренінгу є посилення вашого критичного та креативного мислення, щоб ви навчились мислити, а на основі думок ви могли аналізувати ситуації, проблеми та приймати правильні рішення.

НАВЧАННЯ ОНЛАЙН. Навчання на досвіді

Поєднуйте свою роботу, сімейне життя та дозвілля з нашою експериментальною методологією. Ми гарантуємо успіх завдяки нашій руйнівній методиці, перевіреній понад 7 років та понад 20 000 студентів.

Ми лідери в онлайн-тренінгах!

НАВЧАННЯ ОНЛАЙН. ПОПЕРЕДНЕ ВИВЧЕННЯ. МІТОДОЛОГІЯ ГІБРИДУ. Навчання на досвіді додало до переживання досвіду від першої особи.

Якщо вас також цікавить мережа, контакт з викладачами, досвід навчання в Європі, не соромтесь. Отримайте досвід SBS!

Ви можете експериментувати з інтенсивною моделлю влітку від 2 до 4 тижнів очно або повний робочий день або протягом року, використовуючи виконавчу методологію.

Завдяки передовій платформі знань SBS ви ніколи не будете самотні, ви ніколи не загубитесь.

Провідна інноваційна методологія додавання знань, які передають роботу та знання за межі класу. Командна робота, спільне навчання, аналіз справ, зміст, заснований на практиці, з вашою гнучкістю, завдяки наставництву викладача та завдяки вашій відданості, відданості та зусиллям.

Ми пропонуємо єдину методологію навчання з щотижневими заняттями, які покращують та покращують ваше навчання:

Навчання на практиці та спільне навчання

· Мережа знань з практичним розпорядком дня

· Оціночний тест. Оцініть свої основи

· Навчання натовпу шляхом обговорення питань, досліджень та широких концепцій.

· Індивідуальний моніторинг, форуми та навчальні переговори

· Живі заняття. Студенти зможуть стежити за класами в прямому ефірі та на записах. Також зверніться до викладачів і вирішіть свої сумніви.

· Вебінари та майстер-класи з цифрового бізнесу, які покращують ваші знання

Але що насправді відрізняє нас

Ви головний герой вашого навчання

Ми пропагуємо вашу прихильність

Експерт керує та покращує те, що ви дізнаєтесь

Важливо те, що ви дізнаєтесь

Ми покращуємо ваше критичне мислення

Ви отримуєте реальні, персоналізовані відгуки від галузевого експерта

Ви вчитеся відповідати на запитання, яких ще ніхто ніколи не ставив

Візові вимоги

Якщо ви хочете приїхати навчатися в Іспанію, ви навчитеся подавати документи на візу. Тут ми пропонуємо вам більше інформації, яка вас цікавить, щоб вирішити всі ваші сумніви, але ми рекомендуємо вам піти і повідомити консульство або посольство Іспанії у вашому регіоні.

Стипендії та фінансування

Подайте заявку на отримання стипендії до Spain Business School Obra Social Spain.

Більше 1 мільйона євро щороку на стипендії.

Рейтинги

Spain Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/16/167246_acreditaciones-rankings-sbs.jpg" alt="Rankings Spain Business School" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Розташування

 • C/ Antonio Toledano 7, 28028, Madrid

Запитання