Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Введення

80848_Unknown-4.jpeg

Відкрийте для себе Юту

Сформований вітром, водою та часом, Юта є домом для захоплюючих національних парків, магазинів світового класу та різноманітних можливостей для відпочинку. Оскільки держава №1 у країні сприяє зростанню робочих місць, немає кращого місця для здобуття освіти, спрямованої на підготовку студентів до успіху на світовому ринку.

Найкращий коледж Америки!

Сноу -коледж послідовно вважається одним з найкращих навчальних закладів країни, що робить його ідеальним місцем для студентів, які прагнуть досягти академічних успіхів у веселому, безпечному житловому середовищі кампусу. З університетськими містечками, розташованими в Ефраїмі, Річфілді, та можливістю отримання онлайн-ступеня, студенти можуть закінчити ступінь аспірантури мистецтв, наук або прикладних наук із численними спеціалізованими, короткостроковими сертифікатами професійної підготовки та дипломами, включаючи ступінь бакалавра в галузі програмного забезпечення та диплом бакалавра. у музиці з акцентом у комерційній музиці.

Ви знайдете все необхідне для успішного навчання у Сноу -коледжі, а за найнижчих вартостей житла, навчання та зборів у штаті Юта ви зможете зробити це, не порушивши банківського рахунку.

80850_IMG_03791.jpg

CNN Money посіла Сніговий коледж №6 за високий рівень випуску та/або переведення в чотирирічний університет. TheBestSchools.org дав високі зауваження Сноу -коледжу не тільки за те, що навчання в цьому штаті є найдоступнішим у штаті, а й за здатність студентів продемонструвати необхідні навички для вступу до робочої сили після завершення навчання. Washington Monthly ставить Сноу -коледж вище за інші, забезпечуючи студентську підтримку та створюючи умови для студентів, де вони можуть процвітати та досягати успіхів. Ratemyprofessors.com базує свої рейтинги на основі опитувань студентів щодо їх досвіду роботи в класі, а Доступні коледжі створюють їх рейтинги на основі доступності та призначення стипендійних коштів.

81097_Capture.JPG

81098_Capture1.JPG

Розташування

Розташування
  • 150 College Ave, 84627, Ephraim

Запитання