Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Введення

Студенти з 24 країн світу приєднатися до 2016 року Antai Глобальної літньої програми

Вісімдесят іноземних студентів приєдналися до 2016 року Antai Глобальна річна програма, яка була успішно відкрита на Сюхуей кампусі 4 липня. Студенти приходять з 24 різних країн і регіонів, в тому числі Turky, Швейцарії, Іспанії, Австралії, Італії, Марокко, Великобританія, Франція, Німеччина, Південна Корея, Канада, Чехія, Словаччина, США, Сінгапуру, Індії, Малайзії та Китаї. Багато хто прийшов з кращих університетів, таких як Оксфорд, Університет Лідса, Міжнародний університет у Женеві, Університет економіки в Празі, Університет Сіднея, Університет Мельбурна, Університет Нового Південного Уельсу, KAIST з Південної Кореї і Цюріхського університету прикладних наук. У майстер-трек, більше 50% учасників складають іноземні студенти МВА, із середнім віком 29 років.

Під час церемонії відкриття, професор Ван Гохуа, заступник декана Antai коледжу економіки і управління (АСЕМ), вітав прибуття студентів і передав теплі зауваження. Після цього, Міжнародне бюро по співробітництву та обміну Acem представив курси і містить корисну інформацію про життя в Шанхаї. Під час мережевий сесії, студенти представилися і привчають один з одним. У другій половині дня, група вирушила в тур в Шанхай пам'яток, включаючи Луцзяцзуй, SWFC і Гонконгу Plaza, який має смак місцевої бізнес-культури і захоплююче початок для веселощів і корисний досвід обіцяв протягом наступних тижнів.

Після навчання протягом трьох тижнів в програмі, студенти будуть отримувати три академічних кредитів, виданих Shanghai Jiao Tong University. Завдяки «Навчання бізнесу і культури в Китаї", Глобальна річна програма Antai фокусується на китайської економіки і курсів менеджменту, відвідування компаній, китайської мови і семінарів з історії та китайської культури. Цього літа студенти візьмуть участь в семінарах і відвідування компаній в Шанхаї Circuit, GE, BBDO, Coca-Cola, IBM і 3M. Крім академічних і китайської мови, культурні заходи, такі як гончарне, для приготування чаю, приготування їжі та каліграфії також допоможе їм відчути захоплення Китаю.

Antai Global Summer Program є перший англійський-самоучка річна програма, організована Acem для іноземних студентів. Це допомагає коледж, щоб залучити різноманітний студентський, підвищення міжнародної видимості і сприяти інтернаціоналізації.

1.Accommodation

За період дії програми, студенти розміщуються в тризірковому готелі на проживання Сюхуей університетському містечку, який знаходиться в 15-ти хвилинах-хвилинах ходьби від Antai коледжу. Два студента одного і того ж статі будуть спільно використовувати один стандартний номер. Номер оснащений телевізором, кондиціонером, безкоштовним доступом в Інтернет, душова кабіна, фен і т.д.

2.Campus

Суху кампусу є одним з п'яти найкрасивіших кампусів Shanghai Jiao Tong University. Це місце, де університет був створений в 1896 році як Nan Yang Public School, бо свідчить про його історичному розвитку за останні 115 років.

Маючи різні архітектурні стилі його будівель, суху кампусу занесений в список "Спадщина архітектури" в Шанхаї муніципального народного уряду. Ці символічні будівлі включають в себе бібліотеку, стадіон, факультет центр, музей історії університету, і т.д., всі з яких побудовані, щоб полегшити і збагатити дослідження і життя студентів в університетському містечку.

Розташований на Хуашань роуд суху кампус знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Сюйцзяхуей центрального ділового району, який є одним з найбільш динамічно розвиваються напрямків бізнесу в Шанхаї ,. Різні торгові центри, їдальня місця, театри та інші об'єкти знаходяться в межах легкої досяжності, щоб надати студентам зі зручною життя.

3.Shanghai

Шанхай є серцем економічного розвитку Китаю і великий бізнес-центр у світі. Головний офіс знаходиться по великим числом найбільших корпорацій світу і приваблює багатьох іноземних інвестовані фінансові інститути, все охоплює живий і строгий ділового середовища цього міста-космополіта.

Шанхай також є популярним місцем відпочинку туристів славиться своєю багатою колекцією архітектурно відмінних будівель і історичних пам'ятників, таких, як The Bund. Великий і зростаючий горизонт Льюджіазіу області в районі Пудун описується як експонат бурхливо розвивається міста і країни. Інші пам'ятки міста рясні культурні місця і події, а також різні види місцевих делікатесів.

Розташування

  • Shanghai

    No. 1954 Hua Shan Road, 200030 Shanghai, Shanghai

    Запитання