Simmons College, Simmons School of Management

Simmons College, Simmons School of Management

Simmons College, Simmons School of Management

Введення

Сіммонс школа управління знаходиться в Бостоні, штат Массачусетс, і пропонує три бізнес-програми Вища рівня: MBA, MBA охорони здоров'я та магістра наук в галузі управління програмами. Це провідний центр інноваційного навчання, наукових досліджень і міркувань про жінок, керівництва та управління.

Сіммонс МВА пропонується в прискореному 16-місячного форматі очного або три роки формат частину часу. Сіммонс школа управління пропонує AACSB акредитованого програми MBA тільки, призначений виключно для жінок, і програма займає перше місце # 1 в можливості для жінок в Princeton Review протягом 5 років поспіль.

Сіммонс охорони здоров'я МВА і AACSB і CAHME акредитацію, і виховує чоловіків і жінок для охорони здоров'я керівництва. Це стратегічно розроблений трирічна програма включає в себе сильні сторони нашої загальнонаціональної програми МВА з досвідом нашої охорони здоров'я факультету та обширною навчальної програми охорони здоров'я.

Сіммонс Майстри наук в програмі управління призначений для підготовки чоловіків і жінок з різноманітного набору академічних та професійних фонів для управління та лідерства успіху в сучасному конкурентному світової економіки. Курсові буде являти собою набір бізнес-курси рівня фундаменту, які надають базові знання бізнесу та майстерність у керуванні.

Розташування

  • Simmons College School of Management 300 The Fenway

Запитання