Shillington Education

Shillington Education

Shillington Education

Введення

Чому варто вибрати Shillington?

Шиллінгтон відрізняється від більшості університетів або курсів дизайну

Досвід не потрібен. Серйозно. Вам не потрібно проходити співбесіду чи подавати портфоліо. Нам потрібна лише пристрасть до дизайну та 100% відданість курсу.

Знайдіть роботу своєї мрії! Студенти Шиллінгтона влаштовуються на роботу в найкращі дизайнерські студії, працюють на провідні бренди та відкривають власний бізнес. Завдяки нашим галузевим зв’язкам і ресурсам ви впевнено закінчите навчання для пошуку роботи.

Створіть вражаюче дизайнерське портфоліо. Наша студентська робота говорить сама за себе. Прокрутіть сотні цифрових, друкованих і пакувальних проектів. Подивіться, що ви можете створити лише за 3 місяці повного робочого дня або 9 місяців неповного робочого дня.

Мережа #Shillumni та репутація в галузі. Коли ви закінчите навчання, скористайтеся репутацією Shillington у галузі та приєднайтеся до поважної групи з 5000+ #Shillumni, які працюють в одних із найкращих студій і агентств по всьому світу.

Новий початок! Багатьох студентів приваблює Shillington через можливість навчитися навичкам, які потребують ринку, для нової кар’єри. Ми це розуміємо. Вгамуйте свою пристрасть до дизайну та підвищення кваліфікації для кар’єри, яка вас захоплює. Навчання в Shillington. Любіть свою роботу!

Вчіться у лідерів галузі

Кожне заняття Shillington пропонує щонайменше три гостьові лекції від провідних графічних дизайнерів і творчих людей. Люди, які на 100% знають свою справу.

Ці експерти з дизайну діляться своєю роботою, філософією та безцінними порадами з нашими початківцями студентами.

Вивчайте графічний дизайн і почніть свою творчу кар'єру

Незалежно від того, чи ваша ціль — змінити кар’єру, підвищити кваліфікацію, відкрити незалежний бізнес із графічного дизайну чи працювати в транснаціональній корпорації, Shillington — ідеальне місце для створення основи для вашої творчої кар’єри! Наш інноваційний підхід до навчання дизайну означає, що студенти досягають дивовижних (удостоєних нагород!) результатів за дуже короткий проміжок часу. Його розроблено, щоб ви проводили більше часу, роблячи те, що вам подобається, з вашими новими навичками. Шиллінгтон створює надихаюче навчальне середовище, де студенти-дизайнери отримують реальні та актуальні навички, зокрема теорію дизайну, типографіку, упаковку, дизайн мобільних додатків та досвід користувача (UX) — від практикуючих дизайнерів.

Вивчайте графічний дизайн протягом 3 місяців повного робочого дня або 9 місяців неповного робочого дня в Нью-Йорку, Лондоні, Манчестері, Сіднеї, Мельбурні чи Брісбені (Шиллінгтон приймає іноземних студентів!) і закінчіть навчання з відточеним портфоліо графічного дизайну, яке демонструє ваші найкращі роботи, готові до отримати роботу своєї мрії.

Вивчайте графічний дизайн онлайн

Дизайн всюди, тож ми подумали, що наш курс також має бути таким.

Оригінальний тренінг із графічного дизайну тепер доступний в Інтернеті, і ви зможете з’єднати вас, де б ви не були.

 • Інноваційне онлайн-навчання. Лекції, демонстрації та критика проводяться в режимі реального часу.
 • Співвідношення учень: вчитель 9:1.
 • Навчайтеся та працюйте з будь-якої точки світу! Виберіть власне навчальне середовище, яке вам найкраще підходить.
 • Спілкуйтеся з однокласниками за межами вашого рідного міста та розвивайте зв’язки з людьми з усього світу.
 • Почуйте запрошених лекторів з різних країн, не обмежуючись університетським містечком.
 • Онлайн-курс створено для того, щоб підтримувати вашу активність і зв’язок із однокласниками та вчителями незалежно від відстані.

Навчайтеся, де б ви не були. Усі онлайн-класи проводяться в прямому ефірі в указаних часових поясах, тобто ви можете отримати досвід Шиллінгтона, де б ви не жили.

Готові розпочати творчу кар’єру? Приєднуйтесь до Global Classroom з новим онлайн-курсом Shillington.

Келлі Сіккема / Unsplash

130232_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg

Відгук

Грем МакДоннелл, креативний директор The New York Times / T Brand Studio

«Я був вражений рівнем таланту, який кандидати від Шиллінгтона продемонстрували у своїх портфоліо, деякі з яких продемонстрували здібності, які перевищують їхні роки, і навіть перевершили роботу визнаних професіоналів. Нас найняли протягом місяця, і наш новий дизайн уже виявився чудовим доповненням до команди».

FAQ

Розташування

Розташування
 • 315 Madison Ave, 10017, New York

 • Bury House, 31 Bury St, EC3A 5AR, London

 • 1 Portland St, M1 3BE, Manchester

 • 50 Margaret St, NSW 2000, Sydney

 • 55 Swanston St, VIC 3000, Melbourne

 • 157 Ann St, QLD 4000, Brisbane

 • Los Angeles, США

Запитання