San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International

Введення

1

Про San Diego Flight Training International

Ласкаво просимо до San Diego Flight Training International у прекрасній Південній Каліфорнії. SDFTI є сертифікованою та схваленою alt = "14alt =" 1 школою, що має повноваження з іспитів на льотні випробування та випускає професійних пілотів з alt = "1989 р. SDFTI допоміг сотням амбітних пілотів досягти своїх цілей професійної підготовки до польотів бездоганний рекорд безпеки. Ми з нетерпінням чекаємо, що допоможемо вам зробити те ж саме. Ми пропонуємо чудову атмосферу, щоб завершити ваше авіаційне навчання, і Монтгомері -Філд (Сан -Дієго) в середньому проходить понад 350 льотних днів на рік через чудову погоду. Сан -Дієго Він також може похвалитися теплим і сухим кліматом, прекрасними пляжами та туристичними визначними пам’ятками в безпечному та невимушеному середовищі. Контрольована система повітряного руху та суміш довгих білих океанічних пляжів, барвистих пустель та суворих засніжених гір у цьому районі перетворюють Сан-Дієго на найкраще місце для навчання авіації в країні. Ваше рішення обрати льотну школу - важливий крок, і останні опитування показують, що критична різниця для досвідчених студентів це доступний стиль та якість навчання. Це область, у якій SDFTI набрала найвищу оцінку в нещодавньому незалежному маркетинговому опитуванні. Кожен курс має програму, розроблену для того, щоб максимально ефективно проводити вас з акцентом на структуру, безпеку та якість. Наші випускники надзвичайно успішно досягають своїх цілей. Майже alt = "100% проходять письмові тести з першої спроби, а понад 80% - з однієї спроби.

Чому вибрати SDFTI ?

2

Оскільки SDFTI пропонує навчання світового класу та є успішним ... Ми навчаємо пілотів тут, у районі Сан-Дієго, понад alt = "20 років.

СТРУКТУРА Ми пропонуємо вам такий тип структурованого навчання, якого бажає кожна авіакомпанія, обираючи найкращих людей на найжаданіші посади на льотній палубі літака. Ми пропонуємо навчання відповідно до Частини 61 та Частини 141 з екзаменаційними повноваженнями відповідно до Федеральних авіаційних правил (FAR).

ПІДГОТОВКА ІНТЕРВ'Ю Кожен студент отримує співбесіду та навички підготовки до роботи з найбільшою кількістю авіакомпаній, доступних у галузі. Це більше, ніж просто інтерв'ю; це кар’єра, якої ти хочеш ... ми досягнемо тебе там швидко, ефективно та безпечно.

НАВЧАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ТРЕНУВАННЯ Це більше кількох днів на рік, коли ви можете літати, це загальна кількість годин та комфорт, у якому ви можете безпечно їх відчути. У SDFTI Ви отримуєте переваги від польоту Південної Каліфорнії, який дає вам найкращу можливість щоденно вести журнал.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ТЕРРАНУ За один рейс ви легко зможете подолати від 70 миль пляжів на березі океану до внутрішніх долин, на вершини гірських вершин, до пустельних парків Анза-Боррего, до багатої сільськогосподарськими землями Імперської долини та Солтонського моря. У вас є можливість відчути тут більше, ніж будь -де.

РІЗНОМАТИЧНИЙ КОСМІЧНИК І АЕРОПОРТИ У межах alt = "20 миль від SDFTI більше різноманітності, ніж у будь -якій іншій школі на планеті. Від кількох комерційних та військових операцій класу Bravo до злітно -посадкових смуг цивільної авіації під контролем 8, занадто малі неконтрольовані смуги. Ось вам можливість бути практично в усьому, що ви знайдете у своїй кар'єрі. Ми також маємо один із двох коридорів "вежа на шляху", доступних у Сполучених Штатах.

NEWEST AIRCRAFT SDFTI володіє, експлуатує та утримує 15 авіалайнерів. Сюди входять двомоторні та одномоторні складні літаки, а також найновіша колекція Cessna 17alt = "2s в регіоні, включаючи скляну льотну палубу Garmin® G1000®.

Розташування

  • San Diego

    8745 Aero Dr., Ste. 103 , 92123, San Diego

Запитання