Keystone logo
Scuola Superiore Sant’Anna ESEAS - Дослідження моря та космосу: технології, можливості та виклики
Scuola Superiore Sant’Anna

ESEAS - Дослідження моря та космосу: технології, можливості та виклики

Pisa, Італія

5 Days

Англійська

Денне навчання

28 Jul 2024

16 Sep 2024

EUR 200 *

На кампусі

* від 200 до 1000 євро відповідно до річного доходу заявника

Введення

За останні століття людство повністю дослідило та нанесло на карту утворену частину земної поверхні; сьогодні він має зростаючий інтерес до дослідження та експлуатації зануреної частини Землі, а також прилеглих космічних регіонів. Для цього інженери пропонують нові потужні засоби (роботи, системи підводного та космічного зв'язку, нові наносупутникові рішення); розвідка та експлуатація ресурсів також створює проблеми, пов'язані з біологією живих істот. Крім того, виникає широкий спектр нових питань щодо економічних і правових наслідків.

Школа має на меті надати стислий огляд відповідних наукових проблем і перспектив розвитку в єдиній структурі, де також розглядаються питання економічного та екологічного впливу, потенційні конфлікти та нормативні оцінки.

Сезонна школа матиме цілісний підхід і познайомить учасників із ключовими технологіями в єдиній структурі, де інженерна роль розглядається разом із біологічними та медичними питаннями, економічними аспектами та правовими проблемами.

Наприкінці Сезонної школи учасники матимуть повний огляд майбутніх тенденцій у складних темах дослідження космосу та моря.

Методика викладання

Студенти знайдуть міждисциплінарне середовище навчання, взаємодіючи з професорами та промисловими менеджерами, які є лідерами у своїх дослідницьких областях. Їм також буде надана можливість відвідати лабораторії Scuola Superiore Sant'Anna та випробувати новітні підходи до досліджень.

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання