Keystone logo
Scuola Superiore Sant’Anna BRI - Біорізноманіття та бізнес: від досліджень до впливу
Scuola Superiore Sant’Anna

BRI - Біорізноманіття та бізнес: від досліджень до впливу

Pisa, Італія

5 Days

Англійська

Денне навчання

01 Dec 2024

27 Jan 2025

EUR 200 *

На кампусі

* від 200 до 1000 євро відповідно до річного доходу заявника

Введення

Захист біорізноманіття є проблемою для всього світу, і ЄС прагне взяти на себе провідну роль у боротьбі з його зменшенням через свою Стратегію біорізноманіття до 2030 року. Компанії відіграють ключову роль у створенні структури, яка зберігає та відновлює біорізноманіття разом із екосистемними послугами, які вона пропонує. Сезонна школа прагне до вирішення глобального імперативу збереження біорізноманіття та відстоювання підходу до відновного економічного розвитку.

Цілі Сезонної школи такі:

  • Вивчати та просувати модель розвитку, здатну захистити та відродити біорізноманіття та послуги, які надають екосистеми, з точки зору відновного економічного розвитку
  • Надайте учасникам стимули та інструменти, щоб зрозуміти та виміряти вплив бізнесу на біорізноманіття, оцінити ризики та можливості та
  • Сприяти технологічним та організаційним інноваціям, заохочуючи розробку нових технологічних та організаційних рішень, які сприяють відновній економіці, яка захищає природний капітал.

Сезонна школа є філією Національного центру майбутнього біорізноманіття (NBFC), італійського проекту, який фінансується ініціативою Європейського Союзу NextGenerationEU.

Методика викладання

Сезонна школа включає уроки з активною участю студентів, обговорення конкретних прикладів, лабораторну діяльність, особисті свідчення від підприємців, менеджерів та експертів у сфері біорізноманіття, відвідування компаній парками/організаціями, які сприяють захисту біорізноманіття, а також роботу в групах, спрямовану на сприяння обговоренню серед студентів різних дисциплін змісту, вивченого під час Сезонної школи.

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання