Keystone logo
Suzhou Centennial College (China)

Suzhou Centennial College (China)

Suzhou Centennial College (China)

Введення

Suzhou Centennial College (Китай) було створено завдяки партнерству Сучжоуського університету науки і технологій (SUST), Centennial College China та Global Education Management Group (GEM), заснованої паном Лай Пін Йонгом, членом Академії наук Малайзії. Маючи 16-річну історію роботи в школах, SCC пишається першим китайсько-іноземним спільним коледжем у Китаї, схваленим урядом провінції Цзянсу та поданим Міністерством освіти Китаю.

Suzhou Centennial College стратегічно розвиває свої академічні програми, просуваючи галузево-орієнтовані програми, віддаючи пріоритет інженерним програмам, включаючи інженерні програми в програми управління та інтегруючи інженерні та бізнес-програми. Suzhou Centennial College може похвалитися своїми 7 школами, а саме Школою інженерії, Школою бізнесу, Школою мистецтва та дизайну, Школою освіти та обслуговування, Школою вільних мистецтв, Школою безперервної освіти та Школою інновацій та початкового бізнесу.

Suzhou Centennial College наразі пропонує 22 програми в таких сферах, як технологія та застосування великих даних, технологія та застосування хмарних обчислень, технологія розробки програмного забезпечення, технологія інтелектуального керування, електронна комерція, міжнародні фінанси, міжнародна торгівля, технологія виробництва анімації, архітектурний дизайн та ранній Дитяча освіта, програми якої користуються великим попитом у місцевих галузях промисловості та громадах. Серед 22 програм, які пропонуються в коледжі Centennial College, дві оцінені як найкращі програми департаментом освіти провінції Цзянсу, а інші дві оцінені як видатні програми муніципальним урядом Сучжоу.

Щоб краще підготувати студентів Suzhou Centennial College до кар’єрної готовності та задовольнити потреби галузі протягом наступного десятиліття, Suzhou Centennial College планує побудувати навчальну базу практичних навичок, яка охоплює площу 50 000 квадратних метрів і сприяє інтеграції галузі та освіти. Оскільки в SEID розташовано понад 4000 високотехнологічних корпорацій, таких як Huawei, Spitz, Cinda Bio, Tongcheng-Yilong, Xuchuang Technology, NJU Optoelectronics, Sudaweig, Corning Jerry, студенти матимуть хороші можливості для розміщення та працевлаштування.

Suzhou Centennial College відрізняється хорошим англомовним середовищем, добре розвиненою інтеграцією індустрії та освіти, масовим онлайн-викладанням і кількома шляхами до університетів завдяки дотриманню його освітньої філософії «Інтернаціоналізація, спеціалізація та задоволення». Centennial College прагне допомогти своїм студентам покращити знання англійської мови та набути основних навичок працевлаштування, щоб стати справжніми громадянами світу та кваліфікованою робочою силою.

Близько 90% викладачів Suzhou Centennial College мають ступінь магістра або вище, серед яких 50% мають освіту за кордоном. Тому викладачі SCC можуть проводити курси двомовно або англійською. Оскільки іноземні студенти займають до однієї п’ятої від загальної кількості студентів у кампусі, Centennial College пропонує різноманітні позакласні заходи для задоволення індивідуальних потреб студентів у вивченні англійської мови, такі як English Club, English Competition for Fun, Talent Show, Drama Club. , Клуб зв’язків з громадськістю, Клуб Globetrotters, Програма вдосконалення англійської мови та Лабораторія письма.

Suzhou Centennial College розвиває співробітництво між коледжем і бізнесом шляхом спільної розробки програм у сферах промислового Інтернету, штучного інтелекту та інтелектуального виробництва з контекстуальним навчанням навичкам. Використовуючи підходи до змішаного навчання MOOC/SPOC та дистанційного навчання, Centennial College докладає зусиль, щоб революціонізувати викладання та навчання шляхом трансформації освітньої філософії «викладати знання та навички» на «допомогу студентам отримати знання та навички». Запрошуючи професорів та інженерів з усього світу для проведення онлайн-курсів, Centennial College вивчає можливості пропонувати синхронізовані онлайн-класи.

Suzhou Centennial College передбачає відомий китайсько-іноземний спільний коледж з відмінними характеристиками в усьому Китаї. Випускники Centennial College мають хороші шанси підвищити свої повноваження від диплома до ступеня через коледж-університет до більш ніж 100 університетів Канади, Великобританії, Австралії, США, Німеччини та Франції, які можуть включати, але не обмежуватися: Університет Торонто, Йоркський університет і Технологічний інститут Онтаріо; Уорікський університет, Ноттінгемський університет і Халлський університет; Австралійський національний університет, Технологічний університет Сіднея та Університет Маккуорі; Північно-східний університет; Каліфорнійський державний університет і Портлендський державний університет. Завдяки партнерству та підтримці Centennial College студенти Centennial College можуть продовжувати навчання в Centennial College в Канаді або в університетах-партнерах по всьому світу, а Centennial College Overseas Articulation Center може полегшити цей процес, пропонуючи комплексні консультаційні послуги.

Розташування

  • Suzhou

    No.1 Renai Road, Suzhou Industrial Park, 215000, Suzhou

    Запитання