Keystone logo
© BIMM University
Stratford College Of Business Management

Stratford College Of Business Management

Stratford College Of Business Management

Введення

Stratford коледж надає навчальні послуги для високоякісних програм британської освіти і семінарів на місцевому та міжнародному рівні.

Stratford коледж базується в Телфорд, Шропшир, Великобританія з центрами в Лондоні і Абуджі (Нігерія). Ми також пропонуємо курси в форматі дистанційного навчання.

Ми прагнемо надати високу якість освіти і середовища розробки. Наші студенти виграють від інтенсивного навчання і відданих своїй справі працівників. Ми поєднують в собі традиційні цінності з сучасним підходом і технологіями для забезпечення того, щоб всі курси викладаються і викладав в найбільш ефективним і дієвим способом для досягнення успіху.

Наші програми розроблені і поставляються в партнерстві з авторитетними установами Великобританії і, як правило, позикових коштів від онлайнової платформи, яка годує підручник академіям у Великобританії, так і за кордоном.

Наші студенти, які перебувають за межами Великобританії, мають можливість отримати всесвітньо визнані, британські кваліфікації, не виїжджаючи до Великобританії. Крім того, всі наші курси гарантують прогресію для подальшого навчання в установах, в Великобританії. Це дає нашим студентам на міжнародному рівні на основі гнучкості, починаючи свої програми в своїх країнах і комплектуючих в Великобританії або навпаки, якщо цього побажають.

Всі наші міжнародні академії працюють як професійні школи забезпечуючи навчання для студентів, які проходять всередині наших нагороджених програм або самостійно організованих іспитів для курсів / кваліфікації, що надаються іншими університетами або коледжів. Студенти отримують лицем до лиця навчання і підтримку з боку добре навчений персонал в їх місцевій академії для програм, які знаходяться у віданні і нарахованих з нашого коледжу в Великобританії за допомогою дистанційного навчання.

Розташування

  • Telford

    1 Bridge Street, Oakengates, , TF1 2AH, Telford

    Запитання