We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
© The University of Fredericton
Saskatchewan Polytechnic

Saskatchewan Polytechnic

Saskatchewan Polytechnic

Особливості кампусу

 • Фітнес і відпочинок
 • книгарні
 • Безпека громади
 • Харчування та харчування
 • Бібліотека
 • Асоціація студентів
 • Випробувальні центри
 • Догляд за дітьми
 • Здоров'я та оздоровлення
 • Навчальні послуги
 • Консультаційні послуги

  Прийом

  Подайте заявку на участь у програмі Saskatchewan Polytechnic як іноземний студент

  Виберіть свою програму

  Saskatchewan Polytechnic має багато програм, доступних для іноземних студентів; однак деякі програми не приймають іноземних студентів або заповнені для майбутнього вступу. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися про програми Saskatchewan Polytechnic , доступні для іноземних студентів. Зауважте, що ваша заявка розглядається до наступного вступу. Багато з наших програм мають лише один прийом на рік.

  Більшість програм мають першу кваліфікацію/перший допуск (FQFA), хоча деякі є конкурсними.

  Вимоги до перегляду

  Будьте готові довести, що ви відповідаєте вимогам до вступу на програму, на яку ви подаєте заявку. Вимоги до вступу залежать від програми. Усі відповідні документи, включаючи стенограми, потрібно надіслати до Saskatchewan Polytechnic . Для первинного оцінювання від абітурієнтів приймаються скановані копії документів. Оцінювачі можуть вимагати, щоб документи були надіслані безпосередньо з відповідної(их) установи(й) або вимагали ваші оригінали. Будьте готові надати докази офіційної зміни імені, якщо це можливо.

  Якщо ваші стенограми не англійською мовою, ви повинні надати перекладені документи. Якщо вам потрібно, щоб ваші документи були перекладені англійською мовою, ми рекомендуємо Асоціацію перекладачів Саскачевану (ATIS).

  Пропозиції вступу стосуються певної програми в конкретному кампусі, але ви можете подати заявку на декілька програм або кампусу. Зауважте, що коли пропозицію про вступ прийнято та місце запропоновано на вашу альтернативну програму чи кампус, за зміну вашої програми чи кампусу стягується плата.

  Вимоги до володіння англійською мовою

  Навчання в Saskatchewan Polytechnic ведеться англійською мовою. Іноземні студенти повинні надати підтвердження володіння англійською мовою.

  Saskatchewan Polytechnic пропонує тест IELTS у Саскатуні та Реджайні.

  Saskatchewan Polytechnic також пропонує курси англійської для академічних цілей (EAP). Ці курси допоможуть вам розвинути мовні навички, необхідні для переходу від IELTS 4 до IELTS 6.5 за допомогою серії курсів. Ви можете вступити на курси EAP Saskatchewan Polytechnic , а потім на одну з багатьох вищих програм Saskatchewan Polytechnic із загальними вимогами до володіння англійською мовою, які доступні для іноземних абітурієнтів. Коли ви подаєте заявку на одну з наших програм, вас автоматично розглядають для EAP, якщо ви надасте свій бал IELTS.

  Застосувати

  Заявки на наступний навчальний рік приймаються кожного жовтня. Заповніть свою заявку до 1 травня, щоб забезпечити розгляд програм, які починаються у вересні. Якщо ви вирішите подати заявку після 1 травня, пам’ятайте, що сумарний час обробки ( Saskatchewan Polytechnic і IRCC) може не дати вам достатньо часу, щоб почати навчання восени.

  Щоб заповнити заявку, скористайтеся посібником із застосування та виконайте наведені кроки. Міжнародні заявники повинні подати заявку онлайн і оплатити кредитною карткою. Вартість міжнародної заявки становить 150 доларів США.

  Ви можете заповнити всі розділи негайно або повернутися, щоб заповнити їх, коли вам зручно. Щоб вийти та повернутися пізніше, натисніть «Завершити пізніше». Ваша інформація передається через захищений сервер і залишається конфіденційною, доки ви не подасте заявку. Лише після того, як ви подасте заявку, співробітники реєстраційної служби її розглянуть.

  Після того, як ви подали заявку на участь у програмі, надішліть скановані кольорові документи електронною поштою з титульною сторінкою подання іноземних документів. Надіслані електронною поштою стенограми, облікові дані та документи, що посвідчують особу, мають бути офіційними; тобто це мають бути скани або фотографії оригіналів офіційних документів. Переконайтеся, що відскановані документи надсилаються як незахищені PDF-додатки, кольорові та повністю читабельні. Уся документація, якщо вона не оформлена англійською мовою, повинна містити нотаріально засвідчений переклад англійською мовою.

  Остаточне безумовне рішення щодо вашої заявки не може бути прийнято, доки всі офіційні документи, включно з перекладами, не будуть розглянуті та перевірені відповідно до вимог Saskatchewan Polytechnic . У поданні неофіційних документів буде відмовлено. Стенограми афілійованого коледжу не розглядатимуться для вступу; копії стенограм повинні бути від установи, яка надає нагороду.

  Абітурієнти бакалавра наук із медсестринства Саскачевану вимагатимуть офіційних документів, надісланих безпосередньо з установи, що видає.

  Кандидати, які навчаються в канадських навчальних закладах, повинні надіслати документи безпосередньо з установи, яка видає нагороду.

  Saskatchewan Polytechnic залишає за собою право вимагати оригінальну версію допуску або документа, що посвідчує особу. Ви можете бути випадковим чином обрані для перевірки. Якщо це станеться, ви отримаєте сповіщення через портал листів mySaskpolytech. Якщо ви іноземний студент, переконайтеся, що ви привезли оригінали або завірені копії своїх документів до Канади, щоб уникнути необхідності домовлятися віддалено.

  Якщо вас вибрали для аудиту, переконайтеся, що документи, які вимагають наші оцінювачі, подано якомога раніше одним із трьох методів:

  • Організуйте надсилання оригіналу документа безпосередньо установою, що видає, електронною поштою для електронних розшифровок або поштою
  • Надати завірену копію необхідних документів або
  • Надішліть оригінали документів до місцевого кампусу, як зазначено в листі-запиті. Ми організуємо повернення їх вам якнайшвидше. Переконайтеся, що ваша заявка містить:
   • перелік документів, що додаються до перевірки, та
   • ваш ідентифікаційний номер Saskatchewan Polytechnic .

  Ваше рішення щодо заявки

  Для більшості програм Saskatchewan Polytechnic розгляд вашої заявки займе 15 робочих днів після того, як буде подано всю необхідну документацію. Вам буде повідомлено електронною поштою Saskatchewan Polytechnic про те, як ви отримаєте рішення щодо вашої заявки через наш портал mySaskPolytech.

  Якщо вас приймуть, ви повинні будете сплатити депозит за навчання, який не повертається, у розмірі 10 000 канадських доларів США протягом 30 днів (або менше), щоб забезпечити своє місце. Протягом цього періоду від вас також можуть вимагати часткову оплату навчання. Зауважте, що квитанції про платежі надсилаються на вашу електронну адресу Saskatchewan Polytechnic .

  Подайте заявку до Служби імміграції, біженців і громадянства Канади (IRCC)

  Іноземний студент — це відвідувач Канади, якому законно дозволено навчатися в Канаді відповідно до Закону про імміграцію Канади. Для отримання додаткової інформації щодо навчання в Канаді, дозволів на навчання або віз, будь ласка, відвідайте веб-сторінку Служби імміграції, біженців і громадянства Канади (IRCC).

  Під час вашого перебування

  Ще раз перевірте точність інформації, включно з датою поновлення вашого паспорта. Плануйте оновлення під час вашого перебування, якщо це необхідно.

  Усі кампуси ведуть реєстри житла, щоб допомогти студентам знайти житло. Ви також можете зупинитися в канадській сім’ї через Канадську мережу проживання в сім’ї.

  Навчання та оплата

  Вас попросять сплатити безповоротну заставу за навчання в розмірі 10 000 канадських доларів протягом 30 днів (або менше), щоб забезпечити ваше місце. Залишок плати за навчання та плату потрібно сплатити, коли ви почнете навчання в Saskatchewan Polytechnic . Перегляньте варіанти оплати, якщо ви перебуваєте за кордоном. Коли ви перебуваєте в Канаді, перегляньте свої варіанти. Зауважте, що квитанції надсилаються на ваш обліковий запис електронної пошти Saskatchewan Polytechnic протягом 5 робочих днів після отримання платежу.

  Якщо ви вирішите вийти з програми, ви повинні подати запит на вилучення. Sask Polytech поверне будь-яку суму за навчання (за вирахуванням депозиту, що не повертається) протягом чотирьох-шести тижнів.

  Стипендії та фінансування

  Студентські нагороди

  У Saskatchewan Polytechnic ми докладаємо всіх зусиль, щоб визнати успіхи в навчанні та забезпечити фінансову допомогу тим, хто цього найбільше потребує. Стипендії, нагороди та стипендії — це чудовий спосіб надати вам додаткову фінансову підтримку, розширити вашу мережу та покращити ваше резюме, продемонструвавши свою наполегливу працю та відданість навчанню. Поки ви інвестуєте у своє майбутнє, дозвольте нам інвестувати у вас!

  Одержувачі премії зазвичай обираються на основі фінансових потреб, академічних досягнень або, дуже часто, комбінації обох. Критерії відбору також можуть включати волонтерську участь або участь лідерів у ваших громадах і школах.

  Завдяки щедрості донорів і випускників Saskatchewan Polytechnic надає студентам 2 мільйони доларів щороку.

  Дати звернення

  Студентські нагороди будуть доступні для подання заявки протягом періодів, зазначених нижче. Протягом року можуть додаватися нові нагороди. (*Ці дати можуть бути змінені.)

  Студентські нагороди, доступні в датах подачі заявок, стосуються студентів, які навчатимуться в школі в 2022-2023 навчальному році.

  Загальні терміни звернення

  Цикл застосуванняДата відкриттяКінцева дата
  Літо15 травня31 липня
  падіння15 вересня15 листопада
  Зима10 січня15 лютого
  Учнівство1 вересня30 червня
  Базова освіта для дорослих – кампус Саскатуна1 березня31 травня

  Загальна інформація

  • Студенти повинні бути зараховані на програму в кампусі Sask Polytech у Муз-Джо, Принс-Альберті, Реджайні або Саскатуні, щоб подати заявку на отримання нагород. Перш ніж подавати заявку на студентські нагороди, ви повинні мати:
   • Студентський ідентифікаційний номер Sask Polytech
   • Отримали пропозицію вступу та сплатили заставу за місце
  • Якщо не вказано інше, ви повинні бути зараховані на повний робочий день (мінімум 60% навантаження на курс) або 40% навантаження на курс для студентів з обмеженими можливостями.
  • Sask Polytech має комплексну програму рівності в освіті, а групи акцій включають:
   • Люди корінного походження
   • Люди з однією або декількома вадами
   • Члени видимих груп меншин
   • Жінки в ремеслах або техніці (WITT)

  Щоб самостійно зареєструватися в групі акцій, зверніться до служби реєстрації.

  • Sask Polytech також пропонує нагороди для іноземних студентів.
  • Підтвердьте, що ваша постійна адреса правильна, щоб переконатися, що чек буде надіслано на правильну адресу. Якщо ви переїжджаєте, оновіть свою адресу на mySaskPolytech.
  • Ваш номер соціального страхування (SIN) має бути зареєстрованим, щоб отримати ваші форми податку на прибуток (T2202) і T4A, якщо є. Студенти повинні використовувати безпечну онлайн-форму, доступ до якої можна отримати через mySaskPolytech, щоб подати свій SIN. Щоб подати свій SIN, перейдіть за посиланням під заголовком «Послуги реєстрації» «Оновлення SIN».

  Надзвичайне фінансування

  Saskatchewan Polytechnic має екстрені стипендії, щоб допомогти студентам, які потребують тимчасової та термінової фінансової допомоги в критичний час. Якщо ви потребуєте, будь ласка, зверніться до студентського консультанта або студентського консультанта з корінного населення, щоб обговорити ваші потреби.

  Додаткові нагороди, фінансування та можливості отримання стипендій

  На додаток до онлайн-заявки, доступні такі нагороди та стипендії:

  Заявка на студентський фонд аборигенів у Канаді

  Надаються гранти на суму до 1000 доларів США.

  Критерії прийнятності:

  • Бути зареєстрованим на повний робочий день в одній із наступних програм:
   • Бізнес - рік 1 або 2 в кампусі Sask Polytech Moose Jaw
   • Технік комп’ютерних мереж у кампусі Sask Polytech Regina
   • Інтерактивний дизайн і технології - рік 1 або 2 в кампусі Sask Polytech Regina
   • Офісне управління в кампусі Sask Polytech Regina
  • Повинен бути аборигенним походженням (включаючи індіанців зі статусом/угодою, індіанців без статусу, метисів та інуїтів) і надати документи про походження.
  • Ви не можете отримати грант на допомогу студентам-аборигенам від Farm Credit Canada у поточному навчальному році.
  • Студенти повинні включити в один або два абзаци пояснення того, як будуть витрачені кошти.

  Критерії відбору:

  Фінансові потреби (100% вага)

  • Усі види використання фінансування будуть розглянуті; однак перевага віддається наступним потребам: ноутбуки, проїзні, їжа та одяг.
  • Щоб подати свої заявки, студенти повинні зустрітися зі студентським радником із числа корінних народів.

  Премія асоціації факультету Sask Polytech

  Дедлайн: 31 липня 2022 року.

  Критерії прийнятності:

  Щоб мати право на отримання нагороди асоціації викладачів Sask Polytech, студент повинен:

  • Бути зареєстрованим на повний робочий день у програмі тривалістю 20 тижнів або більше в будь-якому акредитованому вищому навчальному закладі в Канаді, крім Saskatchewan Polytechnic .
  • Перебувати на утриманні члена асоціації викладачів Saskatchewan Polytechnic (SPFA), як визначено в розширеному плані охорони здоров’я: утриманцями можуть бути або ваш чоловік/дружина, або цивільний чоловік/дружина, а також кожна неодружена дитина, пасинок або цивільна дитина, яка неповнолітня 22 роки або менше 25 років, якщо відвідуєте акредитований навчальний заклад, коледж чи університет на денній формі навчання. Утриманець, який проживає за межами Канади та Сполучених Штатів Америки, не має права.
  • Попередні одержувачі нагороди SPFA не мають права.

  Надішліть заповнену анкету електронною поштою.

  Нагороди студентів Sask Polytech Innovation та Student Outstanding Citizenship Awards

  Студентська служба з гордістю вручає щорічні нагороди Saskatchewan Polytechnic за інновації та видатне громадянство. Термін подання номінацій на 2021-22 навчальний рік з 4 січня по 18 березня 2022 року о 16 год.

  Уряд Саскачевану – стипендії, стипендії та гранти

  Є кілька пошукових систем і веб-сайтів, які можуть допомогти вам знайти стипендії та стипендії, які не адмініструються Saskatchewan Polytechnic .

  Розташування

  • Saskatoon

   Idylwyld Drive North,1130, S7K 3R5, Saskatoon

   • Moose Jaw

    Saskatchewan Street West,600, S6H 4R4, Moose Jaw

    • Regina

     Wascana Parkway,4500, S4P 3A3, Regina

     • Prince Albert

      10 Avenue East,1500, S6V 7S3, Prince Albert

      • Saskatoon

       Saskatoon, Канада

       Chat with students

       Запитання