Sarum College Курси з переосмислення церкви в змінній культурі
Sarum College

Курси з переосмислення церкви в змінній культурі

Salisbury, Великобританія

0 Days

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Про різке скорочення членства та відвідуваності Церкви було написано багато як свідчення "смерті християнської Британії" з 1960-х років по сьогоднішній день, що викликало питання про майбутнє інституціональної церкви зокрема та "організованої релігії".

Цей модуль має на меті вийти за межі таких "заголовків", щоб забезпечити студентів розуміння та критики моделей занепаду та зростання, характерних для церкви у 21 столітті, використовуючи як теологічні, так і соціологічні інструменти.

Церкву у Великобританії будуть «читати» у ширшому контексті соціальних, релігійних та культурних змін та ситуації в Європі, Америці та країнах, що розвиваються. Будуть критично розглянуті як виклики, з якими стикається сучасна церква, так і відповіді на них, з особливим посиланням на моделі громади, місії та служіння.

Цей модуль дозволить студентам придбати необхідні інструменти для розуміння Церкви в місії в сучасній культурі. Це дасть можливість оцінити нові способи існування Церкви та оцінити різні типи зростання Церкви, як минулого, так і сучасного. Студентам буде запропоновано дізнатись про різні культури та дослідити різні теології, що стосуються місії, наприклад, теології визволення, чорні теології, зелені теології та сучасна місіонерська розмова.

Ті, хто не є учасником програми магістратури, запрошуються замовити цей модуль як аудитор.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Курс навчання за кордоном у Кейптауні - історія, філософія, релігієзнавство
    • Cape Town, Південно-Африканська Республіка
  • релігієзнавство (мінор)
    • Binghamton, США
  • Диплом з біблійних досліджень
    • Vancouver, Канада