Santa Monica College California

Santa Monica College California

Santa Monica College California

Введення

Ви прийшли в особливе місце. Ми вважаємо, що коледж Санта-Моніки пропонує видатний та унікальний навчальний досвід. Ми також вважаємо, що ми надаємо громаді багатий ресурс.

Що робить нас особливими? Крім нашої академічної майстерності, у нас є особливості, унікальні для нас - включаючи планетарій Джона Дрешера; прекрасна широка сцена в Центрі виконавських мистецтв SMC, прем’єрне місце виконавського мистецтва; та Центр медіа та дизайну, де розміщуються такі програми, як ступінь бакалавра з дизайну взаємодій.

Коледж Санта-Моніки - дворічний громадський коледж, акредитований Західною асоціацією шкіл та коледжів - відкрився в 1929 році лише 153 студентами. Зараз він перетворився на процвітаючий кампус з більш ніж 32 000 студентів та пропозиціями у понад 100 галузях навчання.

У нас вражаючі академічні результати. Ми є лідером серед 116 коледжів штату, які передають студентів у Каліфорнійський університет, Університет Південної Каліфорнії, Університет Лойоли Меріманд та інші чотирирічні кампуси.

Коледж Санта-Моніки - один із найдоступніших вищих навчальних закладів у світі. І у нас є активний офіс з фінансової допомоги та стипендій, який допоможе вам отримати кошти, необхідні для оплати навчання в коледжі.

Розташування

geopoint
  • Pico Boulevard,1900, 90405, Santa Monica

Запитання