Keystone logo
Santa Barbara City College Співробітник відділу прикладної фотографії
Santa Barbara City College

Співробітник відділу прикладної фотографії

Santa Barbara, США

Request duration

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 419 / per credit

На кампусі

Введення

Навчальна програма з фотографії ретельно розроблена для формування фундаментальних технічних навичок роботи з 35-міліметровими та середньоформатними камерами з використанням традиційних і цифрових камер. Крім того, у всіх класах наголошується на важливості креативності та оригінальності у створенні іміджу через поступову серію концептуальних завдань. Основи цифрових зображень, редагування та творчих маніпуляцій, цифрового друку та технологій керування кольором надаються з початкових класів і протягом усього навчального плану. Програма розвиває історичну актуальність фотографії в мистецтві та мультимедіа, а також створює основу для творчих цифрових процесів, які будуть інтегровані в робоче місце. Наш цифровий клас і фотолабораторія оснащені найсучаснішим обладнанням сервісного бюро та архівними принтерами шириною до 44 дюймів, щоб ретельно підготувати студентів до різноманітних можливостей роботи на робочому місці. Дев'ять нових галузевих коротких курсів були додані як факультативи.

Навчальна програма з фотографії ретельно розроблена для формування фундаментальних технічних навичок роботи з 35-мм DSLR (цифровими однооб’єктивними дзеркальними), середньо- та великоформатними камерами. Крім того, усі класи підкреслюють важливість творчості та формують навички концептуального розвитку через поступову серію завдань, що спонукають до роздумів.

Базові та просунуті навички цифрового пост-продакшну (керування кольором, редагування та технології друку) надаються через всю навчальну програму. Класна кімната та лабораторії оснащені найсучаснішими комп’ютерами професійного рівня, сканерами та малоформатними та широкоформатними архівними принтерами з можливістю друку до 44” x 96”

Сфери спеціалізації: портрети, цифрові зображення, подорожі, автомобілі, архітектура, їжа, мода, природа

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання