SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

Введення

Що відрізняє освіту SANS Technology Institute ?

SANS Technology Institute готує наступне покоління фахівців з кібербезпеки до того, з чим вони зіткнуться у цій галузі. Наші програми відрізняються нашим викладачем світового класу; наш акцент на практичному навчанні на курсах ДАНС, які постійно оновлюються для актуальності в реальному світі, більшість з яких призводять до визнаних галузевими сертифікатами GIAC; наші інноваційні варіанти особистого та онлайн-курсу; і перевірений успіх наших випускників.

Кібербезпека - це все, чого ми навчаємо, і ніхто не робить це краще.

130863_sans.jpg

Магістерська програма

Програма ступеня магістра наук в галузі інформаційної безпеки інженерії готує працюючих інформаційної безпеки та ІТ-фахівців, щоб зробити свою кар’єру на найвищому рівні за допомогою всебічної навчальної програми, орієнтованої як на технічне оволодіння, так і на розвиток основних навичок лідерства та спілкування. Програма магістрів, яка є суворою, складною та корисною, допомагає студентам розвивати свою репутацію в галузі, надаючи можливості для їхніх студентських досліджень, які можуть бути розглянуті для публікації в Інтернет-ресурсах, включаючи читальний зал ДАНС та провідні журнали галузі.

"Ви залишаєте програму з чітким розумінням того, чому галузь функціонує так, як вона працює", - сказала Шавна Тернер, архітектор головних рішень компанії Nike. "Ви дивитесь під капот. Справа не лише в тому, як маніпулювати технологією. Йдеться також про те, щоб вивчити "чому". Якщо ви хочете стати лідером, вам потрібно знати "чому".

Програми сертифікату для випускників

Програми сертифікації випускників SANS Technology Institute були розроблені з урахуванням двох аудиторій.

Для працюючих фахівців у галузі інформаційних технологій та інформаційної безпеки, які не можуть взяти участь у повній магістерській програмі з інженерної інформаційної безпеки, але які отримали б користь від проходження всіх 3-х технічних випускних курсів в основі магістерської програми, коледж пропонує цього випускника програма сертифікатів:

  • Інженерія кібербезпеки (основна)

Для працюючих фахівців з інформаційної безпеки та ІТ-спеціалістів, які мають створену технічну базу та прагнуть поглибити свої можливості в спеціалізованих областях інформаційної безпеки, коледж пропонує високо технічні, практичні програми сертифікатів випускників у таких сферах:

  • Тестування на проникнення та етичний злом
  • Відповідь на випадок
  • Безпека промислових систем управління
  • Операції з кіберзахисту

"Отримати сертифікат випускника від ДАНС - це те, що насправді прискорило мою кар'єру, - сказав Девід Кокс, менеджер з управління кіберзагрозами EY. - Технічні навички, які я засвоїв у програмі, дали мені впевненість в тому, щоб успішно керувати моєю командою та підготувати їх до нові виклики ».

Програма бакалаврату

Програма студентських сертифікатів SANS Technology Institute в галузі прикладної кібербезпеки була розроблена для студентів коледжів та кар'єрів, які бажають швидкого Pathway до робочої сили в кібер. Для цієї програми не потрібен попередній кібер-досвід, але кандидати повинні закінчити принаймні два роки навчання в коледжі.

Наші бакалаврські програми, розроблені та викладані лідерами галузі, надають знання, інструменти та методи, необхідні для започаткування кар'єри з кібербезпеки. На практичних курсах наші студенти досліджують проблеми, які впливають на складні та взаємопов’язані ІТ-системи, вчаться боротися із загальними загрозами цінним даним та з’являються з практичними навичками, яких прагнуть роботодавці.

130865_ACSimage.jpeg

Відмінні ознаки

Сертифікати GIAC

Заробляйте визнані в галузі сертифікати GIAC протягом кожної програми, що підтверджують ваш набір навичок.

Гнучкість

Вибирайте різноманітні варіанти онлайн та особистої підготовки курсів, включаючи 100% онлайн-варіантів для кожної програми.

Факультет експертизи

Навчайтеся з лідерами галузі в галузі кібербезпеки, які є одними з найкращих практиків у світі інструкторів.

Сильна мережа

Приєднайтесь до мережі професіоналів, яку Джошуа Льюїс, MSISE '18 та віце-прем'єр-міністр погрози розвідкою та реагуванням на інциденти в банку Umpqua називає "одними з найталановитіших студентів та викладачів у цій галузі".

Ціннісна пропозиція

Якщо ви уважно подивитесь на ряд коледжів, які пропонують програми випускників чи бакалавратів з інформаційної безпеки, то зрозумієте, що безпека - це ще один предмет, який пропонує заклад, часто з акцентом на теорію. У SANS Technology Institute ДАНС кібербезпека - це все, чого ми навчаємо. Наші практичні, орієнтовані на кар’єру курси розробляються, навчаються та регулярно оновлюються деякими найкращими експертами з кібербезпеки. Всі наші понад 125 викладачів працюють у цій галузі. Те, що ви дізнаєтесь на уроці, можете відразу ж подати на роботу.

«Курси SANS Technology Institute повністю узгоджуються з тим, що відбувається в галузі», - сказав студент Карім Лалджи, керуючий консультант з питань безпеки TELUS . Це суворе, складне та актуальне ».

Наші студенти та викладачі утворюють спільноту практикуючих практиків, яка триває давно минулу випускну. Наші випускники знову і знову говорять, що здобуття ступеня ДАНС стало поворотним моментом у їхній кар’єрі. Це хто ми є. Це наша ціннісна пропозиція.

130866_IR.jpg

Варіанти доставки курсу

Гнучкі програми кібербезпеки відповідно до вашого розкладу

У вашого розуму немає меж. Навіщо твій коледж? Наші варіанти живих та онлайн-курсів розроблені так, щоб відповідати вашому життю та тому, як вам подобається вчитися. Усі наші програми мають 100-відсотковий варіант в Інтернеті, тож ви можете заробити американський ступінь або сертифікат, не виходячи з дому.

Онлайн: на вимогу

Інтерактивна інструкція в Інтернеті оптимізує гнучкість, що дозволяє вам в будь-який час вчитися у власному темпі з дому чи роботи та перемотувати вміст.

Онлайн: Live Online

Навчайтесь вдома - і заощадите на витратах на проїзд та проживання - хоча наживо, інтерактивних сесіях з інструкторами ДАНС та практичних лабораторіях у віртуальному середовищі.

Внутрішня людина, занурення

Відвідуйте занурювальні курси на тиждень, що проводяться по всій країні та в усьому світі протягом року. Ознайомтесь особисто з однокурсниками та викладачами та отримайте можливість відвідати спеціальні заходи, NetWars, презентації продавців тощо.

Розташування

geopoint
  • 11200 Rockville Pike, Suite 200, , Bethesda

Запитання