Keystone logo
Sacred Art School Трирічні курси живопису, скульптури або золотарства
Sacred Art School

Трирічні курси живопису, скульптури або золотарства

Metropolitan City of Florence, Італія

1 Years

Англійська, Італійський

Денне навчання

02 Sep 2024

07 Oct 2024

EUR 7 000 / per year

На кампусі

Введення

живопис

програма

Оскільки малюнок є основою художньої діяльності, Sacred Art School приділяє особливу увагу навчанню та розвитку знань і навичок студентів у галузі академічного дизайну. Під час курсу живопису ми будемо розвивати навички студентів шляхом традиційного навчання та практики, використовуючи ті самі методи, які використовувалися для навчання багатьох великих майстрів минулого. При цьому стимулюється художня інтерпретація кожного учня; щоб студент міг вийти як підготовлений і впевнений художник.

Скульптура

програма

Метою уроків є підготовка професійного скульптора, здатного задумувати, проектувати та створювати твори мистецтва, особливо за допомогою техніки моделювання з глини та гіпсу.

Вправи проводяться, починаючи зі спостереження за моделями з натури, за зліпками та драпіровками для виховання окоміру, розвитку вміння інтерпретувати людську фігуру та створювати композицію.

Ювелірні вироби

програма

Метою трирічного курсу золотарства та ювелірної справи є підготовка майстра-золотаря з технічною підготовкою та дизайнерськими навичками для самостійного виконання робіт. Курс спрямований на надання технічних і художніх інструментів у різних областях (як творчих, так і технологічних), а також наукову основу для знання матеріалів і технічних процедур.

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання