Sacred Art School

Sacred Art School

Sacred Art School

Введення

Sacred Art School – це міжнародна школа з Тоскани, яка була заснована для сприяння творчості в мистецтві та художніх ремеслах із безмежною відкритістю до світу сакрального.

«Вперед у традиції» - це ідея, яка характеризує нас: ви навчитеся проектувати та створювати повністю сучасні твори мистецтва, пов’язані з мистецькою традицією, яка має двадцятивікову історію.

Школа, яка не дотримується якогось певного художнього стилю, є перш за все майстернею, де студенти та вчителі, художники та ремісники зустрічаються та протистоять один одному. У міру того, як студенти розвиваються в своїх навичках дизайну та творчості, їх можна залучати до комісій, а також навчатися взаємодії з клієнтом та його потребами.

Школа пропонує митцям йти «вперед у традиції» за допомогою таких інструментів, як:

  • 1. Сувора художня та технічна підготовка...

…що дає вам змогу оволодіти образною мовою, як її навчали в мистецьких майстернях епохи Відродження та в Академіях образотворчих мистецтв. Тут ви навчитеся традиційним технікам, таким як різець, малюнок, олійний живопис, моделювання з глини, а також технологічні інструменти, такі як програмне забезпечення для 3D-дизайну.

  • 2. Поглиблений аналіз сучасної думки...

що допоможе вам зрозуміти сакральне з особливою увагою до католицизму.

  • 3. Місто Флоренція...

який, зі своїми колекціями та культурними подіями, є найважливішою навчальною кімнатою, ідеальним середовищем для навчання нових професіоналів, пов’язаних зі світом мистецтва та ремесел найвищої якості.

Розташування

Розташування
  • Viale della Catena, 4 Le Pavoniere – Parco delle Cascine, 50144, Metropolitan City of Florence

Запитання