Rose State College

Rose State College

Rose State College

Введення

Rose State College - це державний, дворічний заклад з політикою прийому "відкритих дверей". Школа запропонувала свої перші класи 21 вересня 1970 р. Спочатку називалася середньошкільним коледжем «Дед-Дел», вона була перейменована в «Оскар Роуз-молодший коледж» в пам’ять про керівник шкіл Середнього Заходу-міста-Дель-Сіті. У квітні 1983 року назву офіційно було змінено на Rose State College . Сьогодні Роуз-Стейт приймає понад 13000 студентів щороку і присвячена допомозі кожному студенту досягти успіху.

У штаті Роуз нам важливо бути коледжем громади, який так само зосереджений на частині громади, як і ми в коледжі. В усьому, що ми робимо, ми зобов’язуємо вас виходити за рамки простої освіти - надавати вам необхідні вказівки на кожному рівні.

Це розпочинається з наших Центрів консультацій щодо прийому студентів та кар’єри, щоб зробити роботу якомога простішою. І як тільки ви студент, ви відкриєте для себе переваги, які наші студенти говорять нам знову і знову, що їм подобається Роуз Стейт: менші розміри класу, більше один на один з викладачами та серйозний академічний фокус у більш спокійному стані , доброзичлива атмосфера.

Академії та програми

Академічно коледж організований навколо п’яти відділів: бізнес та інформаційні технології, інженерія та наука, науки про здоров'я, гуманітарні науки та соціальні науки. Доступно понад 60 градусів та професійно-професійних програм, багато з яких можуть допомогти вам підготуватися до закінчення ступеня бакалавра.

Роуз Стейт пропонує також відділ розвитку робочої сили, що складається з Центру навчання громади та Центру професійної підготовки. Центр навчання громади відомий широким спектром програм навчання протягом усього життя, включаючи популярний дитячий коледж. Професійний навчальний центр пропонує бізнес-тренінги, консультування щодо малого бізнесу та є домом для навчального центру з навколишнього середовища в Оклахомі, де люди з усієї Оклахоми проходять навчання з управління стоками.

Розташування

Розташування
  • Southeast 15th Street,6420, 73110, Midwest City

Запитання