Keystone logo
Rose Bruford College

Rose Bruford College

Rose Bruford College

Введення

Роуз Бруфорд Коледж майже 75 років пропонує освіту виконавського мистецтва в лондонському районі Бекслі, розташованому за 25 хвилин їзди від центру Лондона. Положення про післядипломну освіту в коледжі працює в глобальному масштабі, з місцями в Лондоні, Коннектикуті, Берліні тощо. Ми прагнемо досягти соціального та культурного впливу, надаючи освіту найвищої якості за допомогою спеціалізованих курсів, які відомі своїм трансформаційним досвідом навчання. Ми відстоюємо різноманітність, вірячи, що глобальне поєднання людей є невід’ємною частиною того, щоб зробити нашу спільноту більш інноваційним та інклюзивним місцем для навчання та роботи. Наш принцип навчання ґрунтується на артистизмі, співпраці, спільноті, відкритті, незалежності та професіоналізмі в сприятливому середовищі.

Наша мета — надихнути, захопити та навчити вас як творчого художника та практика, який може використовувати рефлексивну практику та дослідження разом із навчанням світового класу, яке ми надаємо, як інструменти, щоб стати незалежним мислителем та успішним професіоналом.

Наш принцип викладання, навчання та навчання базується на артистизмі, співпраці, співтоваристві, відкритті, різноманітності, працевлаштуванні, незалежності та професіоналізмі. Студенти та співробітники співпрацюють у наших кампусах, створюючи понад 75 шоу на рік.

Деякі постановки демонструються в Лондоні, а деякі гастролюють у Великобританії та за кордоном. Багато наших студентів використовують міжнародний досвід у своїх навчаннях у нас. З цієї живої атмосфери вийшли покоління виконавців, дизайнерів, техніків і компаній, які змінюють обличчя світового театру та живих подій.

Найкращий спосіб дізнатися про нас більше — прийти на День відкритих дверей або побачити одне з наших шоу в дії. Ми виконуємо сезони робіт протягом року, де ви можете на власні очі побачити роботу наших талановитих студентів з дизайну, техніки та продуктивності.

Наші цінності та місія

Наша місія полягає в досягненні соціального та культурного впливу шляхом надання найвищої якості професійної підготовки та освіти. Наше навчання охоплює широкий, інноваційний спектр предметів і забезпечує проактивних випускників, які є креативними, наділеними та придатними для працевлаштування.

Наша поведінка керується та визначається нашими основними цінностями:

 • Цілісність
 • Творчість
 • Включення

Ми прагнемо до найвищих досягнень наших студентів і найкращого робочого середовища для наших співробітників. Уся спільнота коледжу – жінки, чоловіки та небінарні люди, молодші та старші, з різним соціальним та етнічним походженням, різними віросповіданнями, культурами та мовами, будь-якої сексуальності, транс- та цис-ґендерні, інваліди та без інвалідності – до нас усіх ставляться з однаковою повагою і ми маємо однакову підтримку та шанси на успіх.

Ми відстоюємо різноманітність, тому що багате поєднання людей робить наш коледж більш продуктивним і творчим місцем для навчання та роботи, і ми відстоюємо рівність, тому що це правильно.

Особливості кампусу

Наш студентський гуртожиток Christopher Court має 168 кімнат із окремими ванними кімнатами та розташований навпроти залізничного вокзалу Сідкап. Це також лише 10 хвилин ходьби від кампусу. В околицях є багато інших варіантів розміщення.

Ви швидко освоїтесь у коледжному житті Крістофера Корта, розділяючи кухню з п’ятьма іншими студентами на основі самостійного приготування їжі. Приміщення першокурсникам розподіляються в порядку живої черги. У вартість номера входить; Цілодобовий доброзичливий персонал і охорона, рахунки за електроенергію та воду, а також швидкий і надійний широкосмуговий доступ. По сусідству є Costa, а на території є пральня.

У 2023-24 номери коштували 245 фунтів стерлінгів на тиждень, і в усіх номерах було 4-футове (маленьке двоспальне) ліжко. Стандартний контракт розрахований на 40 тижнів. Існує 30-тижневий контракт для студентів базового курсу акторської майстерності.

  Прийом

  Заявки на магістерські програми приймаються безпосередньо на веб-сайті коледжу через відповідні сторінки курсу.

  Служба вступу в університети та коледжі (UCAS) — це портал заявок на наші курси бакалаврату денної форми навчання. Заявки подаються онлайн на UCAS. Результати вашої заявки та процесу прослуховування буде оновлено у вашому обліковому записі UCAS, тому слідкуйте за оновленнями.

  The UCAS code for Rose Bruford College is R51.

  Розташування

  • Sidcup

   Burnt Oak Lane, DA15 9DF, Sidcup

  Запитання