Reading Area Community College - RACC

Reading Area Community College - RACC

Reading Area Community College - RACC

Введення

Community Reading Area College (RACC) - це акредитований, всеосяжний навчальний заклад з відкритим зарахуванням, який надає наступні: аспірантура, програми сертифікатів та дипломів; професійно-орієнтоване навчання; перехідні курсові роботи; навчання навичкам для бізнесу та промисловості; програми особистого збагачення та громадські послуги. Спонсором графства Беркс Коледж надає доступний доступ для задоволення визначених освітніх потреб громади.

Тут навчаються студенти будь-якого віку, раси, релігії та багатьох різних країн світу. Тих, хто шукає наукових ступенів в коледжі, залучають до таких програм, як догляд, дихання, кримінальне правосуддя та бізнес. Інші люди проходять індивідуальні курси, щоб визначити навички чи інтереси або пройти сертифікацію з різних предметів. Відділ розвитку освіти / робочої сили громади пропонує такі програми, як надання стоматологічної допомоги, допомога в домашніх умовах, ветеринарна допомога та підготовка до ВЗЛ.

Коледж відіграє важливу роль і в діловому співтоваристві. Навчально-технологічний центр Шмідта здійснює навчання вищого керівництва, технології виготовлення, інформаційних технологій, готовності на робочому місці та грамотності на робочому місці. RACC також співпрацює з іншими громадськими організаціями для підвищення економічної життєздатності міста та округу.

Розташування

geopoint
  • South 2nd Street,10, 19602, Reading

Запитання