Raritan Valley Community College Доцент з інформаційних систем та технологій
Raritan Valley Community College

Доцент з інформаційних систем та технологій

Branchburg, США

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

* запитувати інформацію

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

124084_InformationSystems.jpg

Науковий ступінь інформаційних систем та технологій готує студентів до переходу на бакалаврські програми в чотирирічні коледжі та університети. Випускники перейшли до таких престижних шкіл, як Університет Рутгерса, Університет Сетона Холла та Технологічний інститут Нью-Джерсі.

Область інформаційних систем під заголовками Інформаційні системи (ІС) та Інформаційні технології (ІТ) стала критичною для функціонування багатьох організацій. Поле перетворилося з місця витрат на місце, де ІС та ІТ-операції надають стратегічну цінність корпораціям. Знання, необхідні для ефективної роботи в цій галузі, також зросли. Персонал ІС та ІТ повинен розуміти не тільки те, як працюють комп’ютери, але й те, як їх можна ефективно об’єднати в мережі. Використання Інтернет-технологій стало широко поширеним, а управління базами даних також стало невід’ємною функцією.

Ступінь наукового співробітника з інформаційних систем та технологій призначена для того, щоб надати студентам, які мають намір перейти в чотирирічні навчальні заклади, сильний та широкий досвід у галузі ІС та ІТ. Основні курси пропонуються в галузі веб-розробки, створення мереж та розробки баз даних. Крім того, програма розвиває міцні навички програмування на мові програмування на вибір студента.

Випускники вміють:

 • вирішувати проблеми ІС та ІТ в контексті бізнес-систем.
 • ефективно спілкуватися в організації.
 • продуктивно працювати в колективі та в індивідуальних умовах.
 • оцінити етичні наслідки виконуваної роботи.
 • продемонструвати знання технологій, що розвиваються.

Тривалість і цінник

 • Дата початку: Весняний термін: січень, осінній термін Кінець серпня / початок вересня
 • Тривалість: 2-3 роки, очна форма
 • Ціна: Запит інформації
 • Дедлайн: Весна - 15 листопада, а осінь - 1 червня

Перевага RVCC для іноземних студентів

Персоналізована увага

Зайдіть у клас, і ви відчуєте, що вам належить. На відміну від більших коледжів та університетів, де ви просто знайомі у великому лекційному залі, де викладає асистент, у RVCC наші класи в середньому складають лише 19 студентів, і їх викладають самі професори.


Можливості стипендії

Іноземні студенти є серед отримувачів стипендій коледжу. Щороку коледж присуджує студентам стипендії в розмірі 300 000 доларів на основі навчальних досягнень та фінансових потреб. Наша інноваційна стипендія Galileo забезпечує викладачів та можливості стажування, а також фінансову підтримку для студентів, які навчаються за спеціальностями природничі науки, математика, техніка або технологія.

Можливості лідерства

RVCC пропонує безліч способів відточити свої лідерські навички. Розгляньте можливість вступу до Асоціації студентського самоврядування, представляти коледж як студентський посол або стати офіцером студентського клубу чи керівником легкоатлетичної команди. Нещодавно RVCC став членом Національного товариства лідерства та успіху, найбільшого товариства пошани керівництва в країні.

Яскраве, різноманітне студентське життя

У RVCC ви будете частиною міцної спільноти, наповненої світом досвіду - як соціального, так і інтелектуального. У нас понад 50 клубів та організацій та дев’ять спортивних команд. Від серій лекцій до виступів студентів, можливостей, що змінюють життя громадських служб, до клубів та організацій усіх навичок та інтересів, досвід студентів у RVCC безмежний.

Найкращий громадський коледж у Нью-Джерсі

BestColleges.com, WalletHub.com та Niche.com у своїх щорічних списках найкращих коледжів RVCC отримали найвищі почесті. Всі три веб-сайти визнали RVCC найкращим громадським коледжем у Нью-Джерсі. Best Colleges.com також увійшов до рейтингу RVCC №10 у своєму списку «Найкращі коледжі онлайн-спільноти на 2018 рік» Окрім того, веб-сайт Zippia, присвячений допомозі недавнім студентам у виборі кар’єри, визначив RVCC найкращим коледжем у Нью-Джерсі для працевлаштування.


Великі можливості для трансферу після закінчення університету

Почніть освіту в коледжі в RVCC і переходьте де завгодно - у Нью-Джерсі, по всій країні чи навіть Європі. У нас є понад 90 угод, які полегшують вам перехід із повним статусом молодшого курсу до вищих навчальних закладів [1] та університетів. Наші випускники перейшли в такі престижні школи Нью-Йоркського університету, Університету Говарда, Університету Пенсільванії, Університету Корнелла, Університету Джорджтауна, Університету Рутгерса та Коледжу Нью-Джерсі. Погляньте лише на деякі школи, до яких перейшли наші іноземні студенти після RVCC.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Доцент кафедри прикладних наук у сфері комп’ютерних інформаційних систем
  • Mesa, США
 • Нагорода за кваліфікацію в адмініструванні веб-сервера
  • Santa Barbara, США
 • Диплом спеціаліста з безпеки інформаційних систем
  • Appleton, США
  • Clintonville, США
  • + 1 Більше