Queen Mary’s College Фотографія - рівень
Queen Mary’s College

Фотографія - рівень

Basingstoke, Великобританія

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Фотографія - це розвиток практичних навичок та візуальної обізнаності для створення захоплюючих, професійних та особистих фотографічних робіт у найрізноманітніших жанрах. Ми досліджуємо всю широту теми, працюючи з найрізноманітнішими методами та процесами, від темної кімнати та цифрових технологій до макетних робіт та інших мистецьких процесів.

Деякі студенти вивчають однорічний денний курс Art & Design Foundation, перш ніж перейти на ступінь. Кілька студентів переходять безпосередньо до напрямків роботи. Типові варіанти кар’єри включають фотографію, моду, дизайн, рекламу та маркетинг, а також інші пов’язані варіанти мистецтва та дизайну.

Він добре поєднується з багатьма іншими предметами на рівні A, включаючи інші рівні мистецтва, дизайну та медіа A, і є прийнятним для вступу на більшість навчальних курсів з будь-якої теми. Для студентів, які планують кар’єру в Creative Industries, курс матиме необхідну широту роботи для вступу на ступінь з будь-якого предмету мистецтва та дизайну, але особливо тих, що засновані на фотографії чи дизайні.

Про Школу

Запитання

Подібні курси