Keystone logo
© Quality Fly
Quality Fly Aviation Academy

Quality Fly Aviation Academy

Quality Fly Aviation Academy

Введення

Нова програма підготовки пілотів авіакомпанії

Інтегрований ATPL академії був розроблений, щоб забезпечити найвищий рівень компетентності для польотів у найвимогливіших авіакомпаніях по всьому світу та підготувати студентів до реальних обставин.

Нова програма включає не лише найновіші та майбутні вимоги EASA, такі як KSA, Advanced UPRT, CBTA та TEM, а й інновації, зокрема:

 • 40 годин APS MCC на AIRBUS 320 FFS LEVEL D. Цей APS MCC подвоює години стандартного MCC, значно покращуючи підготовку до оцінювання на симуляторі авіакомпанії.
 • Планеризм - 3 польоти Basic Gliding в програмі навчання, а також теоретичні заняття. Авіакомпанії стають все більш поширеними для додавання планерних занять до своїх навчальних структур, щоб покращити навички керування, таким чином протидіючи ефекту автоматизації.
 • Навчання орієнтоване на вимоги авіакомпаній, з акцентом на навички м’якого спілкування, які доповнюють технічні навички, відповідно до основних компетенцій ICAO
 • Необмежений доступ до керованого тренувального тренажера
 • 100% у парку скляних кабін нового покоління з найвищим рівнем екологічності з споживанням до 50% нижче, ніж еквівалентний старий парк
 • Нічні польоти на багатомоторному літаку
 • Наскрізне супроводження, включаючи індивідуальне підкріплювальне навчання та підготовку до кар’єрних порад

Зв’яжіться з нами або приєднайтеся до одного з наших Днів відкритих дверей, щоб дізнатися про нашу програму або дізнатися, чи є для вас хорошим варіантом стати пілотом.

Чому ліцензія EASA?

Найбільш визнана ліцензія авіаційних органів у всьому світі. Завдяки вищим стандартам
порівняно з ліцензією FAA та більш надійним записам про відстеження студентів, авіаційні органи, як правило, віддають перевагу найму власників ліцензій EASA .

FAA вимагає мінімум 1500 годин польоту, щоб працювати першим офіцером авіакомпанії в багатьох країнах, наприклад у США. Однак власники EASA не мають обмежень щодо виконання польотів у якості першого офіцера будь-якої авіакомпанії після завершення інтегрованого курсу ATPL із мінімум загальним нальотом 220 годин .

Статистика

Ми пишаємося своїми показниками

+90%

Теоретичні знання
Відсоток проходження іспиту з першого разу

+95%

Льотна підготовка
Відсоток проходження іспиту з першого разу

+150 тис

Досвід авіакомпанії
Години польоту, накопичені нашою командою

+30

Національності
Якісний Fly сприяє різноманітності

Флот

У нас є 11 літаків, які складаються з:

 • 3 Tecnam P2002JF
 • 5 Tecnam P2008 JC
 • 2 Tecnam P2006T
 • 1 Cessna 172S

З 2018 року ми оновлюємо та нарощуємо наш флот зі швидкістю два літаки на рік. У 2024 році ми отримаємо ще 4 абсолютно нові літаки Tecnam P2008 .

Наші тренажери складаються з:

 • 1 FNPT II Elite King B200 Турбогвинтовий MCC (використовується на етапі IFR)
 • 1 тренажер Airbus A320 Full Motion Level D Full Flight Simulator (розташований у міжнародному аеропорту Барахас і використовується для частини вашого навчання APS-MCC.

  Особливості кампусу

  Оптимізовані засоби на базі авіаліній нового покоління

  • Земля школа
  • Адміністрування
  • Flight Ops

  Чому Мадрид, Іспанія, є оптимальною базою для вашого навчання?

  • Більше 300 сонячних днів на рік дозволяють швидше завершити курс.
  • >1500 рейсів на день з'єднують Мадрид зі світом.
  • >40 міжнародних аеропортів Іспанії, Португалії та Північної Африки для покращеного навчального середовища.
  • -30% нижча вартість життя, ніж країни Північної Європи.

  Тепле середовище

  Однією з наших нематеріальних і найвизначніших цінностей є наше сімейне середовище . Ми знаємо, що найкраща продуктивність досягається, коли студенти почуваються як вдома в теплій атмосфері . Ми дуже пишаємося нашою командою, яка наполегливо та пристрасно працює , щоб надати нашим студентам ключі до успіху в якості пілотів авіакомпаній у знайомому середовищі.

   Прийом

   Вам потрібні швидкі відповіді на запитання?

   Надішліть повідомлення нашим офіцерам приймальної комісії:

   Південна Європа та Латинська Америка: Хуан Антоніо де Сото +34 659 68 81 58 (іспанською/англійською)

   Північна Європа та решта країн світу: Крістофер Нормандейл +34 648 46 29 17 (англійською)

   Або надішліть нам повідомлення через наш веб-сайт.

   Відгуки учнів

   Навіщо вчитися в Quality Fly Aviation Academy</p>

   1. Найкраща інвестиція

   Ми розглядаємо наш курс ATPL як інвестицію кандидата на все життя. Quality Fly пропонує найбільш інноваційне та повне навчання за конкурентоспроможною ціною :
   Наше навчання включає не тільки останні та майбутні нормативні вимоги, такі як APS MCC, UPRT, CBT, TEM і KSA; але ми пропонуємо вам додаткову цінність як єдину академію, яка включає в себе повний симулятор польоту та планерне навчання .

   2. Навчання, орієнтоване на авіакомпанію

   Наша підготовка розроблена для того, щоб кандидати досягли найвищих стандартів, очікуваних у найвідоміших авіакомпаніях сьогодення, що включає не лише навчання технічним, але й нетехнічним навичкам, включаючи повний набір ключових компетенцій:

   • Профілактика та відновлення розладу
   • Прийняття рішень і управління відмовами
   • Управління загрозами та помилками
   • Тренування усвідомлення ситуації
   • Розвиток усвідомлення самовдоволення

   3. Оптимальна тривалість

   Чим швидше наші кандидати отримають ліцензію транспортного пілота авіакомпанії , тим швидше вони приєднаються до авіакомпанії в якості першого офіцера , а отже, тим швидше вони отримають віддачу від своїх інвестицій. Quality Fly є однією з небагатьох організацій у
   Європа , авторизована EASA на 20-місячний курс ATPL. Завдяки нашій базі для оптимальних погодних умов, новому та надлишковому флоту, прямому навчальному плану та нашій добре навченій команді це лише деякі з причин приєднатися до наших прискорених курсів.

   4. Міжнародне середовище

   Як глобальна льотна академія, де 100% наших занять викладаються англійською мовою , QUALITY FLY пишається тим, що приймає міжнародних студентів із понад 35 різних національностей.


   У QUALITY FLY ми віримо в розвиток наших студентів поза технічною підготовкою. Наше міжнародне середовище забезпечує природний розвиток культурної обізнаності, що є важливою перевагою в глобальному авіаційному світі, де найкращі можливості можуть бути на іншому кінці планети. Це також призводить до друзів на все життя та зв’язків по всьому світу.

   5. Сучасне обладнання

   QUALITY FLY має один із найновіших і найсучасніших флотів у ЄС , що поєднує в собі аналогову конфігурацію на основі GPS для надійних навичок польоту на приладах, а також скляні кабіни, як представлення авіакомпанії . Наш високий рівень стандартизації автопарку забезпечує студентам значне скорочення часу ознайомлення під час навчання. Для занять на симуляторі наше навчання проводиться на B200 FNPT II (турбогвинтовий), симуляторі A320 FNPT II (реактивний) і A320 FFS (реактивний).

   6. Наскрізний коучинг

   Оскільки шлях від першого відкриття вашої книги до зіткнення з професійною індустрією авіаперевезень може бути довгим і важким, ми уважно стежимо за кожним із наших студентів і навчаємо їх — починаючи з першого дня навчання в школі й закінчуючи останніми приготуваннями до працевлаштування.
   Наші інструктори постійно відстежують прогрес студентів за допомогою регулярних зустрічей та індивідуальних тренінгів, щоб запобігти будь-яким відхиленням від очікуваної ефективності. Це подальше спостереження завершується різними сесіями з питань кар’єри . Вищевказане поєднання забезпечує нашим студентам високий рівень складання першого іспиту та успішне оцінювання авіакомпанії .

   7. Житлові рішення

   Оскільки курси QUALITY FLY є інтенсивними, ми не хочемо, щоб наші студенти витрачали час на облаштування житла. Ми пропонуємо комплексні рішення:

   • Зручне розташування без необхідності авто - 40 хвилин до аеропорту та близькість до станції метро, звідки легко доїхати до центру міста.
   • Конкурентоспроможні ціни - приблизно на 30% нижче, ніж в інших європейських резиденціях
   • Всі комунальні послуги включені - інтернет, електрика, вода та базове прибирання
   • Депозит один місяць - замість трьох місяців, які вимагають агентства
   • Повністю укомплектована - з усіма зручностями

   8. Можливості вакансії інструктора

   QUALITY FLY — це зростаюча організація, яка прагне підтримувати команду високомотивованих і високоякісних інструкторів. Наш процес відбору студентів враховує це, тому окрім навчання майбутніх пілотів авіакомпаній, ми також розглядаємо наших студентів як потенційних майбутніх пілотів-інструкторів , які мають право працювати в QUALITY FLY.

   Посада льотного інструктора – одна з найкращих шаттлів для отримання роботи в авіакомпанії. QUALITY FLY пропонує курси інструкторів разом із трудовим договором

   </div>

   Quality Fly Aviation Academy має сертифікат схваленої навчальної організації E-ATO-197 згідно з правилами Європейського агентства з авіаційної безпеки EASA, виданий його іспанським відділенням Asociación Española para la Seguridad Aerea AESA. Quality Fly Aviation Academy схвалена видавати:

   Повний набір курсів підготовки пілотів до CPL і ATPL, включаючи:

   Інтегрований ATPL

   Модуль ATPLPPLТеорія ATPLДистанційне навчання теорії ATPLНічний рейтингIR MEP та IR SEPІЧ ПБНIR MEP і IR SEP на основі компетенціїCPLРозширений UPRTMCCPBNKSA 100

   А також усі курси інструкторів, включаючи:

   • Інструктор польотів
   • IRI
   • CRI
   • MCCI
   • Оновлення всіх рейтингів інструкторів
   • FI UPRT

   Переглянути та завантажити копію Сертифікату АТО можна на нашому сайті.

   Розташування

   • Madrid

    Carretera Barrio de la Fortuna, s/n, 28054, Madrid

   Запитання