Keystone logo
Qassim University

Qassim University

Qassim University

Введення

Це один з адміністративних районів Саудівської Аравії, а головним офісом є місто Бурайда. Кассім відомий великою кількістю підземних вод, і він забезпечує Королівство Саудівська Аравія найкращими видами фініків та овочів. Ключові міста регіону: Бурайда, найбільше місто, Онайза, Мазніб, Букейрія, Бадаєя, Алмазніб, Алхабра, Ер-Ріяд Алхабра, Аляся, Оклат Алсукур, Дарія, Оюн Альджава та інші.

Примітно, що поети: Антара Ібн Шаддад, Зухаїр Ібн Абі Сальма та його син Кааб ібн Зухаїр є найвидатнішими діячами, які жили в регіоні, серед яких Кааб ібн Зухейр, який високо оцінив Пророка (мир йому).

Кассім розташований у центрі Королівства в межах плато Найд, що включає регіони Ер-Ріяд і Град. Це змушує її посідати чільне місце з точки зору торгівлі, сільського господарства та населення.

Кассім - це ім'я, яке згадується в історичних джерелах, як зазначено в Лісан-аль-Араб, що Аль-Касіма - це рівнинна земля, багата деревами, а Аль-Касіма - благодатна земля для галокслону персикуму, Калігону та акації еренбергіани.

Історично Кассім був перехрестям для торгівлі та паломництва, яке процвітало в епоху Омейядів та Аббасидів, особливо маршрутів Басри, Куфи та Багдаду; воно все ще зберігає руїни та орієнтири цих маршрутів та їх станцій.

Торгівля, сільське господарство, випас худоби та промисловість є одними з основних занять жителів регіону Кассім, які проживають у понад чотирьохстах містах, селах та селищах. Торгівля полягає в основному сільськогосподарською продукцією, такою як зерно, фініки, овочі тощо, завдяки наявності поверхневих та підземних вод, а також худобою, такою як верблюди, корови та вівці, крім одягу та інших предметів розкоші. Клімат Кассім - це клімат Центральної Аравії; взимку холодно, влітку дощово і спекотно.

Розташування

  • Buraydah

    المليداء, , Buraydah

    Запитання