Keystone logo

Prague Film School

Prague Film School ( PFS ) — міжнародна кіношкола, розташована в Празі, Чехія. PFS є кращим вибором для початківців художників, режисерів і акторів, які прагнуть створити кар'єру в кіноіндустрії. Школа пропонує комплексну практичну програму, яка залучає кожного студента до 30 фільмів щорічно. Варіанти курсів включають семестрові, однорічні та дворічні дипломні курси, а також літні програми. Основною мовою навчання є англійська.

Prague Film School спеціалізується на викладанні стилів європейського арт-хаусу та американського незалежного кіно. Студенти починають свою освіту з підготовки та практики в усіх основних сферах кінодисциплін, пізніше обираючи спеціалізацію в кінорежисурі, операторській майстерності, сценаристі, документальному кіно, пост-продакшні або акторській майстерності. Наші випускники володіють досвідом і навичками, необхідними для роботи в якості незалежних режисерів і розпочати успішну кар'єру в кіноіндустрії.

Навчання в PFS пропонує низку переваг: наш міжнародний факультет об’єднує європейський арт-хаус із американськими незалежними кінотеатрами та складається з професійних режисерів та досвідчених викладачів. Школа пропагує лібералізм, заохочуючи студентів розвивати свій унікальний стиль, не втручаючись у їхній художній вибір. PFS може похвалитися міжнародним студентським контингентом, з 90-100 студентами на рік, які представляють 30-35 країн. Школа забезпечує ліберальне та космополітичне творче середовище. Студенти, як правило, мають значний досвід роботи в кіно чи ЗМІ, як академічний, так і професійний, приблизно 40% з них мають вищу освіту. PFS забезпечує практичне навчання на галузевому рівні, щорічно знімаючи близько 400 короткометражних фільмів. Кожен студент пише сценарій, режисує та продюсує 4-5 фільмів і бере участь до 25 інших постановок.

Наші високоякісні потужності включають камери Arri Alexa, RED Epic, Blackmagic і Sony, а також знімальні студії та об’єкти пост-продакшну, оснащені програмами Avid Media Composer і системою кольорової градації Da Vinci. Програма інтенсивна, включає 24-28 годин занять на тиждень і 30-40 днів на знімальний майданчик на семестр. Розташований у Празі, космополітичному місті з інтимністю та середньовічною красою, він також є головним європейським кіноцентром і домом для однієї з найбільших і найстаріших кіностудій Європи.

Студентський профіль

Prague Film School відкрита для абітурієнтів будь-якого віку, національності та походження. Претенденти оцінюються на основі заслуг і творчого потенціалу.

Досвід виробництва не є обов’язковою умовою для вступу, але, звичайно, вітається. Студенти, які подають заявку на участь у Prague Film School , мають найрізноманітнішу освіту: від професійного режисера до початківця.

Категорії абітурієнтів у Prague Film School :

  1. Просунуті кінематографісти, які, можливо, вже закінчили програми кінематографії вдома та вже зробили фестивальний або професійний кінопродукт
  2. Театральні актори, випускники акторської консерваторії без формальної освіти або досвіду акторської майстерності в кіно
  3. Кандидати середнього рівня, які мають значний виробничий досвід як самоучки або працюють у сфері, пов’язаній з кіно, але які майже не отримали формального навчання
  4. Кандидати з досвідом теорії кіно, акторської майстерності, медіа-досліджень, журналістики та гуманітарних наук, які ще не мали жодного досвіду виробництва, але які демонструють історію інтересу до кіно.

Ми вітаємо заявки від мотивованих, незалежних і працьовитих людей. Учні займаються по 6-8 годин на день, а також займаються виконанням домашніх завдань, зйомками та написанням сценаріїв. У виробничий період, який становить 20-30 днів на семестр, зйомки можуть тривати до 12-14 годин на день. Навчання є дуже інтенсивним і вимогливим і вимагає високого рівня особистої дисципліни.

Повідомлення про прийняття

Студентів сповіщають про прийняття протягом 10-21 днів після кінцевого терміну подачі заявок. Студентам, які подають заявки з неєвропейських або північноамериканських країн, рекомендується подавати заявки принаймні за 4 місяці до початку бажаних програм, щоб студентські візи були видані вчасно.

Подача заявок

Усі матеріали заявки можна подати через Інтернет. Однак заявникам рекомендується перевірити по телефону, щоб переконатися, що заявку отримано.

Студентів, які подають заявки на семестрові або річні програми, необхідно відповісти на два питання есе у формі заявки та надати зразок творчого портфоліо. Студентам семестру та курсу також пропонується надати два рекомендаційні листи.

Терміни подання заявок і форми

Подайте заявку на програми 2024-2026 року, семестрові програми та літні семінари.

Кінцевий термін подачі заявок на річні та семестрові курси, які починаються з вересня 2024 року: 17 березня 2024 року

Терміни подачі заявок на літні семінари: заявки розглядаються щотижня.

Берлінале 2024
Вітаємо випускників PFS Раама Редді та Дорона Темперта, чий другий повнометражний фільм «Байка» є частиною офіційної серії Берлінського міжнародного кінофестивалю 2024.

Міжнародний кінофестиваль Роттердам 2024
На 53-му Міжнародному кінофестивалі в Роттердамі відібрано три фільми, в яких беруть участь наші випускники. Художній короткометражний фільм Leela, написаний випускницею PFS Аліною Гуфран, документальний короткометражний фільм Isblink , знятий Крістін Лойхузен; і дебютний повнометражний фільм 78 днів , сценаристом і режисером Емілія Гашич

Найкращі телешоу Netflix
Міні-серіал Netflix «Тіла» режисера Хаолу Ванга займає перше місце в світовому рейтингу за тиждень після виходу.

Талліннські чорні ночі, 2023
Промислова програма МКФ «Східні обіцянки» в Карлових Варах, 2022
Le syndrome de l'eté sans fin (Синдром нескінченного літа), дебютний повнометражний фільм за сценарієм і режисером Кавехом Данешмандом і спільним продюсером Седріка Ларвуара та Єви Ларвуар (усі випускники Prague Film School ) відбудеться 27-го Талліннський кінофестиваль «Чорні ночі» (PÖFF). У 2022 році проект також отримав нагороду «Східні обіцянки в Карлових Варах» (Work In Progress).

Кіноквест, 2023
Варшавський кінофестиваль, 2022
Ран Лі виграла нагороду «Нове бачення – найкращий повнометражний фільм» на престижному кінофестивалі CineQuest зі своїм дебютним фільмом «Поки любов не розлучить нас». Світова прем’єра фільму, знятого як у Китаї, так і в Чехії, відбулася на Варшавському кінофестивалі.

Кінофестиваль у Локарно, 2023
Офіційний вибір TIFF, 2023
Її короткометражний документальний фільм Айлін Гьокмен відібрали на двох престижних міжнародних кінофестивалях.

Міжнародний фестиваль фантастичного кіно в Пучхоні, 2023

Джованні Фуму (режисер/співсценарист), Максиміліан Селім (співсценарист/продюсер) і Кімбо Кім (продюсер), усі випускники PFS , отримують приз глядацьких симпатій за свій повнометражний фільм «За кордоном ». Виконавець головної ролі у фільмі Чан Сон Бом також отримав приз за найкращу чоловічу роль.

Талліннські чорні ночі, 2022

Дебютний повнометражний фільм Марескотті Русполі «Амузія» отримує приз глядацьких симпатій на 26-му Талліннському кінофестивалі «Чорні ночі» (PÖFF). браво

Міжнародний кінофестиваль Golden Boll в Адані, 2022

Зія Демірель перемагає в номінаціях «Найкращий фільм», «Найкращий режисер», «Найкращий сценарій» за повнометражний фільм «Ела» з Хільмі та Алі на 29-му Міжнародному кінофестивалі «Золота коробочка» в Адані. Фільм також отримав нагороди за найперспективнішу чоловічу роль (Деніжан Акбаба) і за найкращу жіночу роль (Едже Юксель). Ела з Хільмі та Алі також отримали приз FIPRESCI на Стамбульському міжнародному кінофестивалі на початку того ж року.

Національна кінопремія Індії, 2022

Шаліні Ушадеві виграла найкращий сценарій повнометражного фільму Сурарай Поттру (Вихваляйте сміливих) на 68-й церемонії вручення Національної кінопремії разом із чотирма іншими нагородами, включаючи найкращий художній фільм.

Кінофестиваль Sundance, 2021
Кінофестиваль у Локарно, 2020
Документальний короткометражний фільм Айлін Гьокмен «Духи та скелі: азорський міф» був відібраний на двох престижних міжнародних кінофестивалях.

Нагороди Академії, 2020
Короткометражний фільм «Сестра» , знятий Джульєтт ван Дормаель, номінований у категорії «Найкращий короткометражний фільм».

Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів у Клермон-Феррані, 2020
Короткометражний фільм Енгіна Ердена «Восьминіг» прийнятий до офіційного відбору

Кінофестиваль у Маямі, 2020
Вітаємо Айдена О'Коннора Агурсію з отриманням призу глядацьких симпатій на 37-му кінофестивалі в Маямі за його повнометражний дебют «90 хвилин» .

    Martyna Daniel (2012-2013)

    Я вважаю, що час, який я провів у Празі, був найщасливішим роком у моєму житті досі… Я брав участь у багатьох зйомках, багато чому навчився та познайомився з неймовірно цікавими людьми. Ця школа – саме те, про що я завжди мріяв, творче середовище, де ваші ідеї, якими б вони не були, поважають і критикують у здоровій атмосфері. Зараз я разом із друзями, з якими познайомився в школі, заснував кінокомпанію. Друзі, які тепер стали моїми колегами та родиною…

    Anirudh Punj (2013-2014)

    Найкраща школа, в якій я коли-небудь був! ПЕРІОД

    Xander Turian (2017-2019)

    Мій час у Prague Film School мабуть, найкраща інвестиція, яку я зробив у свій особистий розвиток і кар’єру актора. Навички, яких я набув у класі, контакти, яких я налагодив, знімаючись у студентських кінопроектах, надані мені позанавчальні можливості та підтримка, яку мені надали викладачі як під час навчання, так і після нього, були надзвичайно цінними для створення основа, на якій мені вдалося побудувати успішну кар’єру робочого кіноактора та тренера.

    Matthieu Holleville (2016-2018)

    Чудовий колектив викладачів і персоналу прямо в центрі Праги.

    Frederico Velez (2018-2019)

    Це фантастична програма і чудова школа. Кількість обладнання, яке ми маємо в своєму розпорядженні, і допоміжне навчання для його підтримки — чудове поєднання.

    Maurice Murage (2017)

    Я чудово провів час під час літньої майстерні. Викладачі дуже професійні, а атмосфера школи просто неймовірна. Я б настійно рекомендував PFS для будь-якого режисера-ентузіаста.

    Nizah Elias (2017)

    Літня програма тут насичена. Але зараз я знаю про кіно більше, ніж будь-коли. Це дуже добре, якщо ви намагаєтесь отримати правильну основу для створення фільмів і досягаєте помірно середнього рівня. Ви не тільки знімаєте свій короткометражний фільм, але й працюєте над іншими проектами, і це дає вам великий практичний досвід. Люди різного віку та з різних куточків світу. Я дуже рекомендую PFS .

    Знімальне обладнання

    Arri Alexa, RED Epic Dragon, плівкова камера Arri SR3, Blackmagic Ursa Mini Pro 4.6k, Blackmagic Pocket 6K, Sony 4K XDCam. Об’єктиви Zeiss CP2, кінооб’єктиви формату Arriflex super 35 мм і super 16 мм, зум-об’єктиви Angenieux і повнокадрові фіксовані Nikon. Фільтри Tiffen, Schneider і Haida. Бездротові відеопередавачі, Wireless Follow Focus та інші аксесуари.

    Зчеплення

    Штативи Sachtler і Manfrotto 100 мм і 150 мм. Візки, міні-стріла GFM, слайдери камери, візки Dana, портативні установки.

    вогні

    Комплекти освітлення включають Dedolights (100W 12V), Dedolight HMIs (200/400/575W), RGB LED Panels & Tubes, Quarzbeam (800W 220V), Desisti/Arri Fresnels (650W 220V), Kinoflo softlights (денне світло/вольфрам, 2-4 трубки, 220 В), Arri HMI (575 Вт, 1200 Вт, 1200 Вт PAR, 2500 Вт, 4000 Вт), прапорці, щитки, гелі для корекції кольору та ефекту, C-стенди, стенди Wind Up та інше обладнання.

    Звук

    Для виробництва звуку студенти працюють із мікрофонами Sennheiser Shotgun, Cardioid, Omni або бездротовими петличними мікрофонами, мікшерами MixPre 6 або Zoom F6, Tentacles та іншими аксесуарами.

    • Prague 1

      Pstrossova 19, Prague 1, Czech Republic, 110 00, Prague 1

    Програми

    Запитання

    Prague Film School