Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
Prague Film School

Prague Film School

Prague Film School

Введення

Prague Film School ( PFS ) — міжнародна кіношкола, розташована в Празі, Чехія. PFS є кращим вибором для початківців художників, режисерів і акторів, які прагнуть створити кар'єру в кіноіндустрії. Школа пропонує комплексну практичну програму, яка залучає кожного студента до 30 фільмів щорічно. Варіанти курсів включають семестрові, однорічні та дворічні дипломні курси, а також літні програми. Основною мовою навчання є англійська.

Prague Film School спеціалізується на викладанні стилів європейського арт-хаусу та американського незалежного кіно. Студенти починають свою освіту з підготовки та практики в усіх основних сферах кінодисциплін, пізніше обираючи спеціалізацію в кінорежисурі, операторській майстерності, сценаристі, документальному кіно, пост-продакшні або акторській майстерності. Наші випускники володіють досвідом і навичками, необхідними для роботи в якості незалежних режисерів і розпочати успішну кар'єру в кіноіндустрії.

Навчання в PFS пропонує низку переваг: наш міжнародний факультет об’єднує європейський арт-хаус із американськими незалежними кінотеатрами та складається з професійних режисерів та досвідчених викладачів. Школа пропагує лібералізм, заохочуючи студентів розвивати свій унікальний стиль, не втручаючись у їхній художній вибір. PFS може похвалитися міжнародним студентським контингентом, з 90-100 студентами на рік, які представляють 30-35 країн. Школа забезпечує ліберальне та космополітичне творче середовище. Студенти, як правило, мають значний досвід роботи в кіно чи ЗМІ, як академічний, так і професійний, приблизно 40% з них мають вищу освіту. PFS забезпечує практичне навчання на галузевому рівні, щорічно знімаючи близько 400 короткометражних фільмів. Кожен студент пише сценарій, режисує та продюсує 4-5 фільмів і бере участь до 25 інших постановок.

Наші високоякісні потужності включають камери Arri Alexa, RED Epic, Blackmagic і Sony, а також знімальні студії та об’єкти пост-продакшну, оснащені програмами Avid Media Composer і системою кольорової градації Da Vinci. Програма інтенсивна, включає 24-28 годин занять на тиждень і 30-40 днів на знімальний майданчик на семестр. Розташований у Празі, космополітичному місті з інтимністю та середньовічною красою, він також є головним європейським кіноцентром і домом для однієї з найбільших і найстаріших кіностудій Європи.

Прийом

Студентський профіль

Prague Film School відкрита для абітурієнтів будь-якого віку, національності та походження. Претенденти оцінюються на основі заслуг і творчого потенціалу.

Досвід виробництва не є обов’язковою умовою для вступу, але, звичайно, вітається. Студенти, які подають заявку на участь у Prague Film School , мають найрізноманітнішу освіту: від професійного режисера до початківця.

Категорії абітурієнтів у Prague Film School :

  1. Просунуті кінематографісти, які, можливо, вже закінчили програми кінематографії вдома та вже зробили фестивальний або професійний кінопродукт
  2. Театральні актори, випускники акторської консерваторії без формальної освіти або досвіду акторської майстерності в кіно
  3. Кандидати середнього рівня, які мають значний виробничий досвід як самоучки або працюють у сфері, пов’язаній з кіно, але які майже не отримали формального навчання
  4. Кандидати з досвідом теорії кіно, акторської майстерності, медіа-досліджень, журналістики та гуманітарних наук, які ще не мали жодного досвіду виробництва, але які демонструють історію інтересу до кіно.

Ми вітаємо заявки від мотивованих, незалежних і працьовитих людей. Учні займаються по 6-8 годин на день, а також займаються виконанням домашніх завдань, зйомками та написанням сценаріїв. У виробничий період, який становить 20-30 днів на семестр, зйомки можуть тривати до 12-14 годин на день. Навчання є дуже інтенсивним і вимогливим і вимагає високого рівня особистої дисципліни.

Повідомлення про прийняття

Студентів сповіщають про прийняття протягом 10-21 днів після кінцевого терміну подачі заявок. Студентам, які подають заявки з неєвропейських або північноамериканських країн, рекомендується подавати заявки принаймні за 4 місяці до початку бажаних програм, щоб студентські візи були видані вчасно.

Подача заявок

Усі матеріали заявки можна подати через Інтернет. Однак заявникам рекомендується перевірити по телефону, щоб переконатися, що заявку отримано.

Студентів, які подають заявки на семестрові або річні програми, необхідно відповісти на два питання есе у формі заявки та надати зразок творчого портфоліо. Студентам семестру та курсу також пропонується надати два рекомендаційні листи.

Терміни подання заявок і форми

Подайте заявку на програми 2024-2026 року, семестрові програми та літні семінари.

Кінцевий термін подачі заявок на річні та семестрові курси, які починаються з вересня 2024 року: 17 березня 2024 року

Терміни подачі заявок на літні семінари: заявки розглядаються щотижня.

Статистика випускників

Відгуки учнів

Campus Life & Facilities

Знімальне обладнання

Arri Alexa, RED Epic Dragon, плівкова камера Arri SR3, Blackmagic Ursa Mini Pro 4.6k, Blackmagic Pocket 6K, Sony 4K XDCam. Об’єктиви Zeiss CP2, кінооб’єктиви формату Arriflex super 35 мм і super 16 мм, зум-об’єктиви Angenieux і повнокадрові фіксовані Nikon. Фільтри Tiffen, Schneider і Haida. Бездротові відеопередавачі, Wireless Follow Focus та інші аксесуари.

Зчеплення

Штативи Sachtler і Manfrotto 100 мм і 150 мм. Візки, міні-стріла GFM, слайдери камери, візки Dana, портативні установки.

вогні

Комплекти освітлення включають Dedolights (100W 12V), Dedolight HMIs (200/400/575W), RGB LED Panels & Tubes, Quarzbeam (800W 220V), Desisti/Arri Fresnels (650W 220V), Kinoflo softlights (денне світло/вольфрам, 2-4 трубки, 220 В), Arri HMI (575 Вт, 1200 Вт, 1200 Вт PAR, 2500 Вт, 4000 Вт), прапорці, щитки, гелі для корекції кольору та ефекту, C-стенди, стенди Wind Up та інше обладнання.

Звук

Для виробництва звуку студенти працюють із мікрофонами Sennheiser Shotgun, Cardioid, Omni або бездротовими петличними мікрофонами, мікшерами MixPre 6 або Zoom F6, Tentacles та іншими аксесуарами.

Розташування

  • Prague 1

    Pstrossova 19, Prague 1, Czech Republic, 110 00, Prague 1

Запитання