Petroc College of further & higher education Доступ до вищої освіти - диплом з викладання - гуманітарний шлях
Petroc College of further & higher education

Доступ до вищої освіти - диплом з викладання - гуманітарний шлях

Petrockstow, Великобританія

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Доступ до дипломів про вищу освіту дозволяє зрілим студентам подавати документи на дипломні програми лише за один рік. Тож якщо ви маєте на увазі кар’єрний шлях, який вимагає наукового ступеня, і ви думали, що ніколи цього не зможете зробити, - подумайте ще раз.

Наші Дипломи про доступ також задовольняють студентів, які певний час не навчались. Курс забезпечить вас навичками, знаннями та впевненістю для досягнення ваших цілей та забезпечить підтримку та заохочення протягом року.

Щоб досягти успіху, вам потрібно бути віком від 19 років, мотивованим, захопленим, здатним ефективно розпоряджатися своїм часом і бути готовим до навчання. Ви будете частиною групи дорослих студентів, які захоплюються навчанням і готові наполегливо працювати з іншими членами групи та брати участь.

Багато людей переживають, що вони занадто старі, щоб пройти курс доступу до вищої освіти або почуватимуться не на своєму місці - насправді, немає верхньої вікової межі, і на цьому курсі буде багато інших зрілих студентів - як і ви. Все, що вам потрібно, - це бути відданим навчанню та зосередженим на виборі професії.

Ви вивчатимете три обов’язкові предмети: літературознавство, соціологію та соціальну та політичну історію.

З кожного з цих предметів рівня 3 ви будете брати кілька модулів протягом року, надаючи вам загалом 60 кредитів на рівні 3; Ви можете розраховувати на навчання:

Літературознавство: Новела, Оцінка поезії (вибір), Оцінка п’єси, Роман: теми, характеристика та оповідальний голос.

Соціологія: Нерівність (між класом, статтю та етнічною приналежністю), Бідність та здоров’я, Нерівність та досягнення в освіті, Дослідження в галузі соціології (ви проведете власні відповідні дослідження).

Соціальна та політична історія: заснування соціальної держави, взаємозв'язок між профспілками, соціалізмом, добробутом та бізнесом у 20 столітті.

Вам потрібно буде організувати свій власний досвід викладання в школі, який відбуватиметься протягом півроку від січня до лютого (це є обов’язковим аспектом викладацьких дипломів): вам також потрібно буде отримати чек щодо надання інформації та заборони (DBS) щоб здійснити своє розміщення.

Цей курс є програмою рівня 3, що дозволяє просуватися до здобуття PETROC ступеня або повної ступеня з відзнакою в PETROC , присудженої Плімутським університетом, або до програми BEd, BA або BSc в будь-якому університеті Великобританії. Диплом про вищу освіту в галузі викладання - гуманітарні науки спрямований на тих, хто зацікавлений у навчанні в освітньому секторі (початковій чи середній) або суміжних галузях.

Щоб здобути викладацький ступінь, університети вимагають оцінки GCSE від C або вище з англійської мови та математики (і бажано Наука для початкового навчання) як частина вимог до вступу. Англійська мова та математика GCSE є окремими кваліфікаціями від Диплома Access, тому, якщо потрібно, ми пропонуємо додаткові уроки з цих предметів. Якщо у вас ще немає оцінки C або вище з математики чи англійської мови на GCSE, наразі вони безкоштовні понад 19 років.

Будь ласка, зв'яжіться з нашим Керівним центром для отримання детальної інформації. Зверніть увагу, що зважаючи на обсяг задіяної роботи, ми настійно рекомендуємо вам брати лише одну GCSE одночасно як диплом про доступ.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Сертифікат стоматологічної допомоги (І та ІІ рівні) - DNAS
  • Barrie, Канада
  • Online
 • Професійне спілкування: ділове письменство та розповідь
  • Online
 • Диплом про вищу художню та гуманітарну освіту
  • Online United Kingdom