Peru State College

Peru State College

Peru State College

Введення

Історія держави Перу

"Кампус в Thousand Oaks," Перу держави члена Небраска Statewide Дендрарій, розташований на пагорбах історичної південному сході штату Небраска на річці Міссурі. Коледж пропонує поєднання інноваційних онлайн і традиційних класі студентів і випускників програм, в тому числі онлайн-наукових ступенів в галузі освіти і організаційного управління. Перший коледж Небраски, створений в 1867 році як учитель школи підготовки з однієї будівлі і 60 студентів, трансформувалася за останнє сторіччя і півтора в установу державою в найсучасніших, пропонуючи різноманітні, багатогранні освітні програми для близько 2400 студентів. Перу Держава вже давно витік керівництва, безцінним ресурсом для громад і підприємств, а також джерелом виконаних випускників, відомих своїм відмінним освітою і професійної компетентності. Коледж користується значною підтримкою з боку держави Небраска, з більш ніж $ 50 мільйонів проектів реконструкції кампусу, що фінансуються за останнє десятиліття. У той час як ми служимо студентів по всьому світу, Перу держава зберігає особливу прихильність для обслуговування жителів і потреби на південному сході штату Небраска спільноти за допомогою освіти, наукових досліджень і програм державної служби.

Місія

Виховуючи індивіда на благо суспільства, Перу Держава розвиває здатність і схильність до довічного навчання шляхом формування незалежного розслідування і сприяння цінність знань і відкриттів. Завдяки інноваційним бакалаврату та магістратури, перший коледж Небраски продовжує своє прагнення зробити життєво важливий внесок в майбутнє регіону та держави. Бачення Перу Держава буде коледж вибору Сприяння розвитку передового досвіду і досягнень учнів за рахунок участі в культурі, яка сприяє опитувальника, відкриттів і інновацій.

Величини

Освітнє співробітництво є активний підхід до викладання і навчання, який враховує різноманітність студентів і створює культуру власності, включення і керівництва. Це дає можливість всім студентам і співробітникам з'єднатися особисто з освітнього досвіду, інших і суспільства шляхом створення можливостей для безпосередньої участі в процесі навчання. Займався педагоги і учні прагнуть розуміти і поважати різні точки зору знаходити власні шляхи розв'язання проблем шляхом пошуку і досліджень. Цей процес полегшує відкриття нових ідей і кращих практик. Ці відкриття, поряд з безперервним відображенням і прихильність до обслуговування, сприяти формуванню культури інновацій в результаті прогресивних змін, що приносить користь суспільству.

мети

Перу Держава прагне прищепити нашим студентам:

  • ефективні комунікаційні навички;
  • комп'ютерної та інформаційної грамотності;
  • незалежна критична думка і інтелектуальний потенціал для зміни;
  • підготовка припустити, соціальних і громадянських ролей керівництва;
  • здатність проводити інтелектуально, з етичної точки зору, естетично і фізично корисне життя.

Членство і акредитації

Перу Держава акредитований вищих навчальних комісії. Коледж був акредитований організації з 1915 року. У 2012 році Перу Держава отримала постійну акредитацію протягом наступних 10 років з вищих навчальних комісії. Коледж не отримав найкращого результату оцінки, без якої подальші візити або іншої необхідної звітності, помістивши його в елітній групі установ в регіоні. Перу держава продовжує акредитацію Національної ради з акредитації педагогічної освіти. Повне членство зберігається в Американської Асоціації коледжів педагогічної освіти і Американської ради за освітою. Коледж також є статутним членом Nebraska ради з педагогічної освіти. Перу Держава є членом установа Nebraska державної системи коледжу.

Іноземні студенти:

Повинен відповідати вимогам англійської мови

Пред'явити володіння англійською мовою. Ви повинні надати докази володіння англійською мовою в одному з наступних способів: а. Тест на знання англійської мови як іноземної мови (TOEFL) 550, без секції набрали менше 56 (документ на основі) 79/80 (Інтернет) на основі 213 без будь-яких секції набрали менше 22 (комп'ютер на основі) б. Англійська 3 - мінімальний бал 72 с. Міжнародна система англійської мови тест (IELTS) Мінімальний бал 6.5 м SAT SAT Мінімум: Читання 440, англійська

Розташування

  • Peru State College 600 Hoyt St, NE 68421, Peru

  • USA Online, США

Запитання