Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Введення

Університет штату Пенсільванія, один із провідних дослідницьких університетів світу, поєднує в собі силу традиційних академічних наук із далекоглядним, орієнтованим на майбутнє підходом до міждисциплінарних досліджень та інтернаціоналізації. Постійно входить до одного відсотка найкращих університетів світу, Penn State є одним із найбільших і найшанованіших університетів Сполучених Штатів.

Вважається однією з найкращих юридичних шкіл країни, Penn State Dickinson Law є найстарішою юридичною школою, акредитованою ABA, у Пенсільванії та однією з найстаріших у Сполучених Штатах. За понад 185 років Dickinson Law підготувала одних із найкращих у світі адвокатів, суддів, урядових і корпоративних керівників, а також юристів.

Протягом своєї багатої 40-річної історії програма магістра права (LL.M.) Dickinson Law вітала професіоналів-юристів з усього світу, які приїхали, щоб просувати свою юридичну кар’єру через прямий доступ до судових працівників світового рівня та вчених-юристів, професійна спеціалізація в конкретних сферах або праві, а також інноваційні дослідження та наука.

Магістр права Програма розроблена як для вітчизняних, так і за кордоном підготовлених юристів, які прагнуть отримати спеціальні знання та поглиблене вивчення в окремих галузях права. Під час цієї гнучкої однорічної програми студенти можуть записатися на широкий спектр курсів, які дозволяють зосередитися на певних аспектах права або темах, пов'язаних з правом. Студенти можуть навчатися за певною навчальною програмою або отримати сертифікат.

Чому Penn State Dickinson Law ?

Вибір відповідного закладу – важливе рішення. Ось деякі з багатьох причин, чому LL.M. студенти вибирають Penn State Dickinson Law :

  • Наш кампус. Dickinson Law пропонує LL.M. студентам ідеальне середовище з доступом до ресурсів світового рівня та досвідченим викладачем. Наш історичний кампус пропонує найсучасніше приміщення та сучасну дослідницьку бібліотеку, що пропонує ресурси, пов’язані з правом, і широкий спектр послуг, які підтримують розвиток юридичної науки.
  • Наші можливості . Penn State може похвалитися жвавою університетською спільнотою з 24 кампусами, розташованими по всій Співдружності Пенсільванії, і глобальною мережею випускників із понад 700 000 випускників, яка готує студентів до роботи в глобальній економіці та забезпечує зв’язок із Penn State майже в будь-якій точці світу.
  • Наш факультет. LL.M. студенти навчаються на спеціальному факультеті повного робочого дня, який доповнюється допоміжним факультетом практикуючих адвокатів і суддів. Наші професори багато років займаються юридичною практикою та працюють на національному та міжнародному рівнях через практику, дослідження та стипендії.
  • Наша навчальна програма. Penn State Dickinson Law пропонує гнучку однорічну програму магістра права. програма, яку можна розпочати восени (серпень) або навесні (січень). Навчаючись разом зі студентами JD, LL.M. студенти можуть записатися на широкий спектр курсів, що дозволяє зосередитися на певних типах права або темах, пов'язаних з правом. Навчальний план Dickinson Law містить усі курсові роботи, необхідні для складання іспиту на адвокатуру в Нью-Йорку.
  • Наше розташування.Кампус Dickinson Law розташований у Карлайлі, який стратегічно розташований поблизу Гаррісбурга — столиці Співдружності Пенсільванії — і його судових, законодавчих і виконавчих офісів. До Філадельфії, Вашингтона, Балтімора та Нью-Йорка можна легко дістатися на автомобілі чи потягу. Карлайл безперервно вважається одним із найзручніших для життя малих міст США, частково завдяки різноманітності людей та установ, зручностей і різноманітності громадських заходів. Вартість життя стабільно нижча за середній рівень у США, що робить його доступним і економічно ефективним варіантом для відвідування юридичної школи. Загалом усе, що потрібно, знаходиться в межах легкої досяжності пішки чи велосипеда. Більшість LL.M. студенти знаходять житло за розумну ціну поблизу кампусу.

Візові вимоги

Розташування

  • 150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

Запитання