Peninsula College

Peninsula College

Peninsula College

Введення

Інноваційний. Студент-орієнтований. Факультет світового рівня.

Наше унікальне середовище в Peninsula College заохочує вас досліджувати нові можливості. Коледж є інноваційним і орієнтованим на студента з чудовим викладачем і невеликими класами. Наші навчальні заклади мають вражаючу архітектуру та класи з передовими навчальними технологіями та обладнанням. Ми пропонуємо міжнародний досвід навчання та беремо активну участь у нашій місцевій спільноті. Більше того, ми надаємо багато позанавчальних можливостей: чемпіонати зі спортивних команд, студентські клуби та заходи, а також низку культурних і мистецьких заходів протягом року.

Світ — це ваша класна кімната

У Peninsula College навчання не обмежується закритими класами чи аудиторією. Натомість увесь кампус і Олімпійський півострів стають навчальними лабораторіями, оскільки студенти та викладачі виїжджають на вулицю, щоб повною мірою скористатися всіма можливостями нашої унікальної території.

Будь-хто, хто знайомий з коледжем, не здивується, якщо зустріне урок мови, філософії чи літератури посеред площі коледжу в яскравий сонячний день або побачить наш неймовірний PC Jazz Ensemble, який виступає перед Pirate Union Building ( PUB) Студентський центр. Також не дивно зустріти невеликі групи студентів та їхніх викладачів, які на світанку відправляються на екскурсії до сусіднього океану, Олімпійського національного парку чи дощових лісів, щоб відкрити та вивчити місцеве морське життя, фауну та флору в їхньому природному середовищі існування.

Ви навіть можете провести один або кілька кварталів, навчаючись в іншій країні, якщо ви виберете або візьмете уроки мови та культури у запрошених професорів з інших країн. У Peninsula College ми розробили спеціальний навчальний досвід, ретельно розроблений для успіху студентів.

Місія

Peninsula College навчає різноманітні групи учнів за допомогою програм і послуг, залучених до спільноти, які сприяють рівності та успіху студентів.

Основні теми:

 • Підвищення успішності учнів
 • Досягнення академічної відмінності
 • Сприяння справедливості та інклюзії
 • Зміцнення спільнот

Бачення:

Peninsula College це місце культурного та екологічного розмаїття, де академічна досконалість змінює життя студентів і зміцнює громади.

Керівні принципи

Громада коледжу керується такими принципами:

 • Процес викладання/навчання є центром місії Peninsula College .
 • Члени спільноти кампусу ставитимуться один до одного з взаємною повагою та гідністю.
 • Члени спільноти кампусу будуть відкритими та чесними у спілкуванні.
 • Члени спільноти студентського містечка повинні сприяти створенню позитивної робочої атмосфери та уникати конфліктних стосунків.
 • Кожен член спільноти кампусу повинен діяти етично та чесно.
 • Кампус братиме участь у процесах спільного прийняття рішень.

Особливості кампусу

  Розташування

  geopoint
  • East Lauridsen Boulevard,1502, 98362, Port Angeles

  Запитання