Keystone logo
Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Введення

Тихоокеанський технологічний коледж є нагородами зареєстрованого провайдера професійної освіти і навчання, пропонуючи курси з бухгалтерського обліку, бізнесу, управління та інформаційних технологій. По завершенні диплом / вищий диплом з нами, студенти відкривають шлях для укладення більшості університетів Австралії та добре підготовлені для реального життя роботи.

Топ 10 причин, щоб вибрати Тихий технологічний коледж

Коледж Акси затверджені і CRICOS обліку. Всі наші курси слідувати Framework Австралійські кваліфікації і відповідати стандартам AQTF. Ми маємо висококваліфікований персонал і допоміжну, щоб допомогти вам плавно перейти до вивчення в Сіднеї. Ми пропонуємо дуже конкурентоспроможну структуру ціноутворення. Ви можете передати кредит зароблені на Тихоокеанському технологічний коледж в університет. Коледж має гнучкі таймінги класу (вечорами і на вихідних є). Курси в Тихоокеанському технологічний коледж надати вам з правильними навичками і знаннями, щоб досягти успіху в динамічному середовищі роботи. Наша викладацький склад забезпечує практичний, практичні заняття з високотехнологічної та інноваційної середовища. Існує хороший діапазон вибраних курсів, щоб задовольнити ваші потреби. Коледж зручно розташований у безпосередній близькості від залізничного вокзалу Auburn в центрі Сіднея, Австралія.

Практичний, практичні заняття

Ми орієнтуємося на практичні навички, необхідні, щоб мати можливість виконувати в обраній кар'єрі. Ми даємо вам тверду основу в теорії, а потім навчити вас, як застосувати його до реальної бізнес-ситуації.

Визнаний австралійських університетів

Всі наші курси уряд схвалив, тому вони визнані австралійських університетів і коледжів. Беручи диплом (або вище) з тихоокеанського технологічний коледж, ви можете отримати кредит в програму ступеня бакалавра.

Підготовка до університету

Ми допоможемо вам підготуватися до подальшої освіти в австралійському університеті, навчаючи вас життєві академічні навички, як есе, доповіді та листи про призначення, дослідження, посилаючись і критичний аналіз.

Приємний досвід навчання

Ви будете насолоджуватися часом, проведеним в Австралії з нашим невимушеній і дружньою атмосферою містечка. Крім того, ми допоможемо вам отримати задоволення від спонсорської діяльності, як поїздки в Сідней пам'яток, барбекю і спортивних турнірів.

Про Сіднеї

Коледж розташований в Auburn, що приблизно в 20 км від ділового центру Сіднея. Коледж розташований в 2 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу Auburn, яка дозволяє студентам можливість користуватися зручних транспортних засобів, поруч торгові центри, ринки, ресторани і розваги. Сідней забезпечує один з кращих середовищ для унікальної навчання і соціального досвіду.

Розташування

  • Sydney

    Pacific College of Technology Level 1, 91-95 Rawson Street Auburn , NSW 2144, Sydney

    Запитання