Keystone logo
Pueblo Community College

Pueblo Community College

Pueblo Community College

Введення

Pueblo Community College перетворює життя, збагачує громади та зміцнює регіональну економіку, розширюючи можливості індивідуальних досягнень через континуум освіти.

Ми пропонуємо широкий спектр курсів та складних навчальних програм, доповнених послугами підтримки студентів, починаючи від академічного консультування та фінансової допомоги та закінчуючи кар’єрним консультуванням, не кажучи вже про широкий вибір студентських клубів та заходів, спрямованих на збалансування вашого освітнього досвіду та задоволення.

Незалежно від того, приєднуєтесь ви до нас на одному курсі, що стосується певних навичок, або якщо ви зареєстровані в програмі сертифіката чи диплому, ми прагнемо допомогти вам розкрити весь свій потенціал та допоможемо вам відсвяткувати ваш успіх.

Ми приймаємо різноманітний студентський колектив, який відвідує наш вищий навчальний заклад, і підтримуємо всіх людей у отриманні високоякісних післядипломних повноважень з усіх наших навчальних дисциплін. Завдяки зусиллям, спрямованим на утримання в коледжі, ми працюємо, щоб залучити студентів і зосередитись на завершенні курсової роботи, щоб стати висококваліфікованими професіоналами та отримати максимальну користь від своїх навчальних занять, щоб досягти успіху в робочій силі, задовольнивши вимоги світової економіки.

Ми підтримуємо постійне вдосконалення якості та інновації у всіх сферах діяльності закладу. Ми пропонуємо високоякісні програми та послуги, що відповідають потребам громад, яким ми служимо, та готуємо студентів до успіху на постійно мінливих, різноманітних та глобальних робочих місцях.

Ми просуваємо свою місію етично та відповідально. Ми цінуємо чесне та рівне ставлення, прийняття рішень за участю учасників та прозоре управління ресурсами.

Ми забезпечуємо безпечне, турботливе та сприятливе середовище, що сприяє успіху та добробуту студентів, викладачів та персоналу. Ми очікуємо, що викладачі та співробітники будуть продуктивними працівниками, відповідальними особами, що приймають рішення, та керівниками служб через постійний розвиток.

Ми вважаємо, що інклюзивні та кооперативні відносини мають вирішальне значення для життєздатності та довгострокового успіху нашої установи. Ми заохочуємо активну співпрацю всередині та між відділами та оперативними зонами.

Розташування

 • Pueblo

  West Orman Avenue,900, 81004, Pueblo

  • Cañon City

   U.S. 50,51320, 81212, Cañon City

   • Mancos

    U.S. 160,33057, 81328, Mancos

    Запитання