Keystone logo
Pasco Hernando State College

Pasco Hernando State College

Pasco Hernando State College

Введення

Державний коледж Паско-Ернандо поєднує високотехнологічні навчальні заклади та найсучасніші програми з акцентом на викладання для успіху студентів.

Маючи шість зручних місць, студенти можуть очікувати персоналізованої уваги, невеликих розмірів класів, висококваліфікованих викладачів, а також плати за навчання та оплату, які є одними з найбільш доступних у штаті Флорида.

Наша програма аспірантів у галузі мистецтв (AA) забезпечує міцну основу в галузі мистецтв та наук. Успішне закінчення ступеня AA за програмою PHSC гарантує безперешкодний перехід до одного з державних університетів Флориди або державних коледжів на молодших рівнях.

PHSC забезпечує підготовку понад 30 кар’єрних запитів у бізнесі, охороні здоров’я, промисловості та технологіях та державній службі завдяки новим ступеням бакалавра, аспірантурі та сертифікаційним програмам.

У PHSC ми пропонуємо освітні можливості для студентів різного віку та здібностей. Наша політика “Відкритих дверей” вітає всіх випускників середніх шкіл та одержувачів GED. І ми маємо п’ять найближчих місць, щоб обслуговувати вас у Бруксвілі, Дейд-Сіті, Нью-Порт-Річі, Спрінг-Хілл та каплиці Уеслі.

Розташування

  • New Port Richey

    Ridge Road,10230, 34654, New Port Richey

    Запитання