Palm Beach State College

Palm Beach State College

Palm Beach State College

Введення

Pathway до успіху в окрузі Палм-Біч

Про UsSince, що відкриває свої двері більше 80 років тому, Palm Beach State College був невід'ємним гравцем у надзвичайному зростанні та процвітання округу Палм Біч. Наші випускники - лідери громад та бізнесу протягом поколінь - вплинули на кожну галузь і продовжують це робити і сьогодні.

Заснований у 1933 році як перший громадський коледж штату Флорида, Палм-Біч штат виріс з трьох аудиторій та 41 місцевих студентів до п’яти кампусів та 48 757 студентів з більш ніж 161 країни. Один з найкращих виробників випускників доцентів у США, PBSC також пропонує ступінь бакалавра, професійні сертифікати, кар’єрне навчання, а також корпоративну та постійну освіту.

Протягом багатьох років Palm Beach State College розширив свою місію, програми і досягнув свого часу стати найбільшим вищим навчальним закладом у окрузі Палм-Біч і четвертим за величиною (заснованим на FTE) з 28 коледжів у Флоридській коледжній системі. Щороку більше випускників середніх шкіл округу Палм-Біч обирають PBSC, ніж будь-який інший заклад. Студенти записуються на території містечка в Озеро Ворт, Бока-Ратон, Палм-Біч-Гарден, Бель-Поляна та Локсахатчі-Гаї, а також проходять курси в Інтернеті.

Розташування

Розташування
  • South Congress Avenue,4200, 33461, Lake Worth

Запитання