Oxford International College of Beauty

Oxford International College of Beauty

Oxford International College of Beauty

Введення

Ласкаво просимо в Oxford International College of Beauty , школа краси Великобританії . Oxford International College of Beauty заснований у 1990 році, є одним із найпрестижніших спеціалістів у галузі краси для виховання у Великобританії.

Oxford International College of Beauty пропонує студентам найвищу кваліфікацію у світі, є воротами до працевлаштування в деяких провідних курортах світу та кар'єри в екзотичних місцях, є невід'ємною частиною у галузі доставки індустрії краси з високопрофесійними терапевтами.

OICB користується завидною репутацією за високі професійні стандарти, результати виняткової експертизи та перспективи зайнятості. Краса та спа-індустрія пропонує вражаючі можливості для професійних терапевтів, а Oxford International College of Beauty - це місце для початку цієї подорожі відкриття.

Попит на викладання краси в терапії, стимульований популярними та захоплюючими кар'єрними можливостями в індустрії краси, сприяє успіху Oxford International College of Beauty .

Oxford International College of Beauty пропонує студентам найвищу кваліфікацію у світі, є воротами до роботи в деяких провідних країнах Скандинавії та провідних світових спортивних центрів та кар'єрах в екзотичних місцях, є невід'ємною частиною в галузі доставки індустрії краси з високопрофесійними терапевтами.

Oxford International College of Beauty насолоджуючись завидною репутацією за високі професійні стандарти, результати виняткової експертизи та перспективи зайнятості, надає ексклюзивну ексклюзивну терапію в області краси в Уітні, одному з найбільш привабливих ринкових міст Котсволдс.

Witney - це галасливе містечко з чудовими можливостями для магазинів, дозвілля, кінотеатрів, пабів та ресторанів. Ми знаходимося в межах легкої досяжності Оксфорда, палацу Бленхейм, красивих селищ Котсволда та всього півтори години з Лондона.

Oxford International College of Beauty нещодавно отримав статус "Premier College" ASIC та є зареєстрованим спонсором у Британській прикордонній установі.

Краса та спа-індустрія пропонує вражаючі можливості для професійних терапевтів, а Оксфордський інтернаціональний коледж краси - це місце для початку цієї подорожі відкриття.

Розташування

geopoint
  • Waterside Court New Bridge Street Witan Way, OX28 6FE, Witney

Запитання