OTOXO Productions

OTOXO Productions

OTOXO Productions

Введення

Про нас

OTOXO Productions це компанія з виробництва документальних фільмів, яка була відзначена нагородами, заснована в 2008 році та розташована в Барселоні. Ми знімаємо фільми про людські обличчя та нечувані голоси, що стоять за великими соціальними проблемами, а також про новаторів і новаторів, які формують соціальні зміни. Завдяки своїй роботі ми хочемо кинути виклик соціальній несправедливості та підтримати людей і групи, які борються за більш інклюзивний, прогресивний і повний надії світ.

Документальні фільми OTOXO регулярно демонструються на телебаченні та в ЗМІ як в Іспанії, так і за кордоном, на таких каналах і платформах, як The Guardian, GuideDoc, TV3 і BTV, а також BCN Mes. Ці фільми також отримували нагороди на фестивалях по всьому світу, від Бейрута до Торонто, від Сараєво до Мумбаї, від Лос-Анджелеса до Лох-Несса.

OTOXO Productions також запустіть «The Into Industry Program», яка дає відібраним учасникам можливість зробити свої перші професійні кроки в аудіовізуальній індустрії шляхом спільного режисерування документальних фільмів і короткометражних документальних фільмів для телебачення та онлайн-медіа у співпраці з BTV і BCN Mes.

Джон

Директор

Джон знімає документальні фільми з 2006 року, і хоча OTOXO завжди був його основним напрямком, він співпрацював із REC Audiovisuals, Noon Films і Andrés Bartos Amory. Його роботи були визнані на кінофестивалях по всьому світу, включаючи Міжнародний фестиваль у Сараєво, Міжнародний кінофестиваль у Мумбаї KASHISH, Фестиваль жіночого кіно в Неваді, Кінофестиваль у Портобелло, Кінофестиваль у Лох-Несі та фестиваль GREC у Барселоні.

Окрім свого успіху як режисера та сценариста, він також є лектором документального кіно, зокрема, у своїй роботі з кіношниками-початківцями. Окрім того, що він був директором програми INto INdustry, він працював із Королівським коледжем Лондона та Sheffield Doc/Fest. Він також є постійним учасником дискусій у новинах і шоу про поточні події «Our Finest Hour» на El Punt Avui TV.

Джон родом із Шотландії, але з 2007 року живе в Барселоні. Він отримав ступінь аспіранта з соціальних досліджень в Університеті Абердіна, і він почав займатися документальними фільмами завдяки професійному досвіду в журналістиці, соціальних дослідженнях і роботі в Шотландській комісії з питань расової рівності.

Том

Директор

Том працює в документалістиці з 2007 року. Крім роботи з OTOXO, він також знімався для National Geographic, Padi Productions і TV3. Його фільми демонструвалися по всьому світу на таких фестивалях, як Ottowa International Shorts Festival, Ourense International Film Festival, Wiper New York Film Festival, Riga International Tourism Film Festival, Riga, Barcelona International Environmental Film Festival та Ozark Filmfest.

Крім визнання, яке він отримав за свою режисуру та операторську роботу, він також є лектором з обох предметів, головним чином з акцентом на кінематографічній естетиці в соціальних документальних фільмах і розвитку стосунків між режисером і персонажем. Він є директором і співзасновником програми INto INdustry, а також виступав на Sheffield Doc/Fest та в Університеті Архаус у Данії.

Том родом з Англії, але тут, у Каталонії, з 2005 року. Навчався в Університеті Ноттінгема та ELISAVA, National Escola Superior de Disseny, де спеціалізувався на режисурі мистецтва та рухомому зображенні.

Відгуки учнів

Розташування

  • Barcelona

    Otoxo Productions Centre Cívic Convent de Sant Agustí Carrer del Comerç, 36, 08003, Barcelona

    Запитання