Keystone logo
Online Business School

Online Business School

Online Business School

Введення

Доступні навчальні програми з ексклюзивними онлайновими модулями для швидкого відстеження навчальних закладів на кваліфікацію університету.

Якщо ви хочете поліпшити свої навички, поліпшити свою команду або продовжити професійну освіту, то Online Business School навчання «s Pathways може надати вам все , що вам потрібно.

Online Business School забезпечує Інтернет-програми Pathway університету з повним бакалавратом та аспірантурою дипломних нагород учням з усіх куточків світу. Учні можуть швидко пройти шлях до Великобританії університетської кваліфікації в кампусі або за допомогою дистанційного навчання .

Наші веб-модулі дозволяють студентам дізнатись, що вони хочуть, коли вони хочуть і як вони хочуть і як вони розроблені, щоб полегшити набагато швидший, доступний і привабливий спосіб вчитися. Завдяки 24/7 мережній платформі для студентів, персональні інформаційні панелі, 1-2-1 онлайн-підручники, групові вебінари та банк заздалегідь записаних веб-трансляцій груп, Online Business School надає студентам всю необхідну підтримку, необхідну для їхнього розвитку. база професійної майстерності та досягнення університетської кваліфікації.

Представляємо Online Business School - Зірка навчальної революції тут з відео-бібліотеки на Vimeo.

Наші повноваження

Online Business School працює на найвищих академічних стандартах і має кілька структур, які забезпечують рівень освіти, який надається студентам найвищої якості. Нижче наведено список корпоративних організацій, до яких ми належимо, а також об'єднання, до яких ми входимо:

 • OTHM
 • ATHE
 • QUALIFI
 • Торгова палата Ковентрі та Уорікшир
 • Інститут директорів
 • Інститут гостинності
 • Британське комп'ютерне товариство
 • ELCAS


Визнання OFQUAL

Всі навчальні матеріали розроблені та написані професійними академічними авторами, тому кожен інтерактивний модуль вирівнюється відповідно до певних критеріїв навчання, визначених OFQUAL, визначальним урядом Великобританії з академічних стандартів у вищій освіті у Великобританії. Ці стандарти гарантують, що ті, хто навчаються з нами, отримують високоякісну освіту разом із сертифікацією, яка універсально визнана університетами та роботодавцями.


Кваліфікація партнерського університету

Після закінчення остаточних завдань студенти отримують визнану дипломну кваліфікацію. Цей диплом може бути використаний для поповнення повного ступеня бакалавра або MBA в різних університетах Великобританії, або в університетському містечку або за рахунок дистанційного навчання.


Рада з контролю якості

Online Business School також керує Радою з моніторингу якості (QMB), щоб завжди забезпечити акредитовані онлайнові курси та ресурси для задоволення ваших навчальних потреб. Ця Рада регулярно проводить оцінку:

 • Специфічні студентські проблеми.
 • Будь які питання для партнерів університету.
 • Моніторинг стандартів оцінки.
 • Моніторинг матеріального змісту проти результатів навчання.
 • Специфічні операційні проблеми, оскільки вони впливають на якість та обслуговування клієнтів.

Члени Правління включають в себе авторитетних академічних та ділових лідерів. Результати переглядів ділиться онлайн, щоб забезпечити прозорість та розуміння наших партнерів та студентів. Всі відгуки вітаються так, що проблеми можуть бути формально підняті через QMB професійно та об'єктивно.


Ковентрі та Торгова палата Уорвікшира

Британська торгово-промислова палата є найбільшим і найвпливовішим незалежним діловим голосом у Великобританії, яка невтомно лобіює від імені членів та широкої ділової спільноти важливі питання - створення правильних умов для процвітання бізнесу, сприяння британським компаніям у ключових глобальних ринки та створення динамічної економіки бізнесу.

Вони також відіграють ключову роль у подоланні розриву між педагогами та бізнесом шляхом висвітлення навичок роботодавців та впливу на політику в галузі освіти для забезпечення їх ефективного здійснення.

Торгово-промислова палата Ковентрі та Уорікшира – це лише одна з мережі палат, які працюють із підприємствами будь-якого розміру та від їх імені в кожному секторі промисловості Великобританії. Вони допомагають місцевим підприємствам підключатися, розвиватися та досягати успіху. Палата співпрацює з іншими палатами, місцевими органами влади та партнерськими організаціями, щоб отримати розуміння проблем, які мають значення для бізнесу, а потім передавати ці знання, щоб допомогти уряду сформувати ефективну бізнес-політику.

Розташування

 • Coventry

  7 Osbourne House, Queen Victoria Road, Coventry, CV1 3JD, , Coventry

Програми

Запитання