Keystone logo
Olds College of Agriculture & Technology Сертифікат Ветеринарного Приймача
Olds College of Agriculture & Technology

Сертифікат Ветеринарного Приймача

Olds, Канада

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 9 367 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* за семестр плата в кампусі для іноземного студента I 3465 CAD для місцевого студента

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Зробіть кар’єру завдяки своїй любові як до людей, так і до тварин за програмою сертифіката лікаря ветеринарної медицини (VMR). Забезпечте турботу про клієнтів як «обличчя практики» за допомогою цієї швидко розвивається програми.

Навчаючись різноманітним навичкам офісного адміністрування, обслуговування клієнтів і ветеринарної медицини від кваліфікованих зареєстрованих інструкторів ветеринарних техніків, ви отримаєте всі навички, необхідні для того, щоб бути активом будь-якої ветеринарної команди. Під час програми ви зможете пояснити ветеринарні процедури, завершити ветеринарні фармацевтичні процедури, а також пояснити інфекційні захворювання та профілактику. Ви також навчатиметеся разом із студентами, які навчаються за фахом «Технології здоров’я тварин» і «Ветеринарний технічний асистент» у лікарні для тварин, забезпечуючи реальний сценарій промислового середовища.

Інтегроване навчання роботи: у рамках програми «Ветеринарний медичний секретар» ви пройдете тритижневий галузевий практикум, працюючи безпосередньо з професіоналами галузі.

Способи доставки

Доставка на кампусі : ця восьмимісячна програма сертифікатів починається у вересні та завершується тритижневим галузевим практикумом. Під час навчання студенти VMR також відповідають за створення рекламних матеріалів, організацію та бронювання зустрічей для усиновлення та відповіді на телефонні запити щодо нашої програми «Прийняти домашнього улюбленця» (знайдіть нас на Facebook). Щоб зрозуміти важливість ролі лікаря-ветеринара, ми рекомендуємо вам шукати можливість спостерігати за роботою у вашій місцевій ветеринарній клініці.

Онлайн-доставка : пройдіть програму ветеринарного лікаря-рецепціоніста з дому! Метод онлайн-доставки дозволить студентам завершити дистанційну доставку за допомогою асинхронного навчання. З вересня по серпень студенти отримають сертифікат шляхом поєднання дистанційного навчання та тритижневого промислового практикуму. Студенти, які проходять онлайн-доставку, можуть розраховувати витратити мінімум 15-20 годин на тиждень на курс. Майте на увазі, що це програма денної форми навчання, де студенти вивчають той самий зміст курсу, що й студенти на кампусі. Курси створені у форматі онлайн-незалежного навчання. На курсах передбачені часові рамки для виконання завдань і матеріалу курсу протягом визначених дат семестру. Підтримку надають онлайн-інструктори, а технічну підтримку надає ІТ-підтримка.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Карєрні можливості

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Професійна техніко-комерційна ліцензія з годівлі тварин
  • Beauvais, Франція
  • Mont-Saint-Aignan, Франція
  • + 1 Більше
 • Diploma in Veterinary Technician
  • Ottawa, Канада
 • Ветеринарна загальна практика PGCert
  • Guildford, Великобританія
  • 7G7M+42, Великобританія