Keystone logo
Olds College of Agriculture & Technology

Olds College of Agriculture & Technology

Olds College of Agriculture & Technology

Введення

З моменту свого заснування як школи сільського господарства та домогосподарства Olds College розширив свої пропозиції програм і з роками став пропонувати більше програм, орієнтованих на кар’єру. Курси кулінарії та шиття перетворилися на нашу відому програму «Мода», курси машинобудування перетворилися на програми «Сільськогосподарська та важка механіка», а навички ведення сільського господарства — на наші програми «Управління сільським господарством» і «Садівництво».

У вас є те, що потрібно, і коледж Олдс допоможе вам досягти цього.

Ви маєте потенціал як у студента, так і в якості успішного випускника, щоб процвітати в кар’єрі, яка кине виклик і захопить вас. Завдяки нашому програмуванню, прикладним дослідженням і галузевим партнерствам ви досягнете успіху в нашому інноваційному та технологічно просунутому навчальному середовищі, зосередженому на співпраці між студентами, сільським господарством і технологічними галузями.

Опис місії

Сільськогосподарське співтовариство Альберти має талант, знання та інтелектуальне лідерство, щоб стати лідером у всьому світі. Цей результат буде досягнутий у спосіб, який демонструватиме управління та сталість.

Короткі факти

 • Всього 3800 учнів
 • Співвідношення чоловік/жінка 53/47
 • 82% студентів з Альберти
 • Розумна ферма на 2000 акрів
 • Збільшення еквівалента повного навантаження на 15% у 2018/2019 порівняно з 2017/2018
 • 180 студентів із двома кредитами 2018/2019
 • Середній розмір класу становить 25 осіб
 • 75% студентів молодше 25 років
 • 96% студентів порекомендували б Olds College друзям

Чому Olds College?

Завдяки нашим прикладним дослідженням та інтегрованому навчанню ми пишаємося тим, що Канадський коледж Smart Agriculture College спеціалізується на сільському господарстві, садівництві, землекористуванні та охороні навколишнього середовища. Ми тісно співпрацюємо з індустрією, щоб розвивати та адаптувати наше програмування, щоб переконатися, що наші випускники мають навички для досягнення успіху.

 • Гарний кампус
 • Інтегроване навчання
 • Прикладні дослідження
 • Житло на кампусі

Студентські Pathways

Відвідування коледжу Олдс надає вам різноманітні можливості та Pathways , якими ви можете скористатися під час своєї освітньої подорожі.

Незалежно від того, чи починаєте ви одну з наших 1-річних програм сертифікатів чи наших 2-річних програм дипломів, або починаєте програму попереднього працевлаштування чи учнівства, є багато способів покращити свою освіту після того, як ви завершите навчання. Як дипломований випускник, ви можете пройти одну з наших програм післядипломного сертифікату або вступити до програми бакалавра прикладних наук. Багато з наших програм також мають можливість переходу до інших вищих навчальних закладів.

Дослідження та інновації

Центр інновацій Olds College (OCCI)

З 1999 року Коледж Олдс відіграє провідну роль у прикладній дослідницькій діяльності, спрямованій на просування економічного розвитку сільських районів Альберти, заснованого на інноваціях. Мандат Інноваційного центру коледжу Олдс полягає в розширенні інновацій у сільському господарстві, садівництві, землекористуванні та секторі управління навколишнім середовищем шляхом орієнтованих на ринок прикладних досліджень і розробки сприятливих процесів і нових продуктів.

 • Входить до 50 найкращих наукових коледжів Канади
 • $28 мільйонів фінансування прикладних досліджень

Поспілкувався з понад 175 клієнтами, партнерами та організаціями, у результаті чого було створено 95+ проектів.

Особливості кампусу

Наш головний кампус розташований в Олдсі, Альберта, мальовничому маленькому містечку, оточеному широко відкритими преріями з прекрасними видами на Скелясті гори на заході. Калгарі знаходиться менше ніж за годину на південь, а Ред-Дір — лише за 40 хвилин на північ. За 45 хвилин їзди на захід від Олдса ви опинитесь у центрі пагорбів і Скелястих гір.

Розумна ферма

Розумна ферма Olds College включає в себе новітні технології, спрямовані на підвищення продуктивності, при ефективному та екологічному використанні ресурсів. Розумна ферма еволюціонувала та швидко розширилася до передового навчання, прикладних досліджень та демонстраційного середовища для студентів, тих, хто навчається протягом усього життя, і галузевих партнерів. .

Ботанічні сади коледжу Олдс і водно-болотні угіддя

Не просто прогулянка садовою доріжкою, сади призначені для задоволення навчальних потреб курсів і програм у кампусі, а також використовуються як місце розташування та тематика для дослідницьких проектів і можливостей для навчання в громаді. Ботанічний сад — це 25 акрів естетично красивого, різноманітного та доглянутого саду та створених водно-болотних угідь.

Центр сільського господарства та технологій Werklund

Сільськогосподарський і технологічний центр Werklund має 3000 квадратних метрів технологічного навчального простору, включно з лекційним залом, трьома великими практичними агротехнічними лабораторіями, зонами для співпраці та груповими заняттями для студентів, а також студентським загальним простором, розташованим у центрі будівля.

Освітній центр здоров'я тварин

Новий Освітній центр здоров’я тварин зараз розширюється з будівлі Лахліна МакКіннона, де розміщуються програми зоотехніки та здоров’я тварин. У цій новій будівлі також розміститься Національний навчальний центр м’яса.

Duncan Marshall Place

Duncan Marshall Place названо на честь міністра сільського господарства 1930-х років і є однією з наших найбільш історичних будівель. Дункан Маршалл заснував демонстраційні ферми та купив нерухомість по всій провінції, однією з яких був коледж Олдс.

Ресурсний центр навчання

У будівлі Центру навчальних ресурсів розміщено ряд ресурсів для студентів, зокрема Офіс реєстратора, Служби підтримки студентів, Learning Commons, Hive, Campus Store, Print Services тощо.

Центр землезнавства

Центр наук про землю з’єднаний з Павільйоном теплиць і ландшафтів і має класи, які зазвичай використовуються для занять садівництвом і землею та навколишнім середовищем, а також кабінети для викладачів цих програм.

Будівництво металів

Будівля Metals містить навчальні курси зі зварювання, очні програми навчання та програми безперервної освіти, а також використовується як центр тестування та сертифікації Канадського зварювального бюро (CWB), який обслуговує роботодавців і працівників галузі.

WJ Elliott Agricultural Mechanics Building

У 1913 році курси механіків сільськогосподарських машин викладалися в коледжі Олдс. Через п’ятдесят п’ять років програму «Сільськогосподарська механіка» було офіційно запущено в старому ангарі для літаків, який було переобладнано під лабораторію та аудиторію. Незабаром після цього будівля була названа WJ Elliott building на честь першого директора коледжу.

Конярні / арени для верхової їзди

Коледж Олдс є домом для двох професійних арен для верхової їзди, які використовуються нашими класами коней і командою Олдс Коледж Родео. Виробничий хлів — це місце, де проводяться всі репродуктивні курси, такі як ручне розведення та штучне запліднення.

Пейзажний павільйон

У 1997 році Коледж Олдса відкрив Павільйон ландшафтного будівництва за підтримки Банку Монреаля, Асоціації розплідників Ландшафтної Альберти та представників галузі садівництва. Павільйон був побудований у відповідь на запити промисловості до Olds College, щоб надати студентам більше можливостей для розвитку практичних навичок садівництва.

Кампус спільнотного навчання

Community Learning Campus (CLC) є спільним підприємством Olds College і Chinook's Edge School Division. Розташований на кампусі Olds College Campus Community Learning Campus складається з трьох спільних багатоцільових приміщень: Центру електронного навчання Bell, Центру Ральфа Кляйна та Театру образотворчого мистецтва.

  Прийом

  Готові подати заявку?

  Коли ви вирішите, що Olds College для вас, важливо зрозуміти етапи процесу подання заявки. Ми настійно рекомендуємо подавати заявку принаймні за 4-6 місяців до дати початку програми - це дає змогу подати заявку (3-6 тижнів) і оформити дозвіл на навчання. Важливо звернути пильну увагу на веб-сайт Міністерства імміграції, біженців і громадянства Канади, щоб дізнатися про час обробки дозволу на навчання.

  1. Подайте заявку через Apply Alberta онлайн та сплатіть внесок у розмірі $160 (CAD), який не підлягає відшкодуванню.
  2. Надішліть нам усю супровідну документацію для попереднього вступного оцінювання – будь ласка, вкажіть свій студентський номер Альберти (ASN), створений під час подачі заявки. Перед тим, як буде прийнято остаточне рішення про прийом, і видача документації будуть потрібні оригінальні стенограми.
   • Будь ласка, майте на увазі, що несвоєчасне подання всієї підтверджуючої документації призведе до значної затримки часу обробки Olds College
   • Щоб отримати інформацію про те, як подати оригінали документів, ознайомтеся з Вимогами до міжнародних документів.
  3. Міжнародні заявники повинні відповідати спеціальним вимогам до вступу на бажану програму.
  4. Залиште 3-6 тижнів для обробки повної заявки. Ваш офіцер приймальної комісії зв'яжеться з вами електронною поштою. Обробка незавершених заявок триватиме довше.
  5. Отримавши документи для вступу, подайте заявку та отримайте тимчасову візу та дозвіл на навчання. Зв’яжіться з посольством або консульством Канади у вашій країні, щоб отримати деталі.
  6. Забронюйте місце в програмі, сплативши заставу за навчання в розмірі 1500 доларів США (CAD) через Flywire до кінцевого терміну, зазначеного у вашому листі про вступ.
  7. Надішліть підтвердження подачі заявки на отримання тимчасової візи/електронного дозволу на подорожі та дозволу на навчання своєму офіцеру з прийому до кінцевого терміну, зазначеного у вашому листі про прийом.

  Супровідна документація

  • Надішліть атестати про закінчення середньої та вищої школи
  • Надіслати знання англійської мови
  • Якщо ваші документи не англійською мовою, ви повинні надати завірений дослівний переклад англійською мовою (дослівний) разом із документами під час подання. (Olds College рекомендує студентам використовувати Scholaro Transcript Translation)
  • Щоб дізнатися, яку документацію подавати, перегляньте наші вимоги до міжнародних документів. Якщо вашої країни немає в списку, зв’яжіться з нами, щоб визначити, які саме документи потрібно надати.

  Зверніть увагу: потрібні завірені офіційні документи, видані середньою школою, коледжем або університетом, надіслані в запечатаному конверті з печаткою, штампом або підписом закладу.

  Міжнародна оцінка документації

  Перш ніж ви зможете отримати пропозицію про вступ, ваші оригінали транскриптів/дипломів/екзаменаційного сертифіката повинні бути подані до Олдс Коледж для оцінки. Усі абітурієнти Olds College оцінюються на основі завершення освіти на рівні старшої середньої/середньої школи. Кандидати, які здобули освіту в іншій країні, повинні мати відповідні документи про середню освіту та сертифікати.

  *Оцінка стенограми буде завершена приймальною комісією Olds College*

  • Після того як ви подасте заявку, буде завершено попереднє вступне оцінювання, і для цілей цього оцінювання міжнародні документи можна відсканувати та надіслати електронною поштою на [email protected]. Документи слід об’єднати в один PDF-документ. Якщо відскановані копії важко читати через низьку якість копій, вони не будуть прийняті.
  • Після завершення попереднього вступного оцінювання офіцер приймальної комісії вимагатиме, щоб офіційні стенограми були надіслані до Olds College установою чи організацією, яка їх видає, у запечатаному конверті.
  • Якщо ваші документи не англійською мовою, ви повинні надати завірений дослівний переклад англійською мовою (дослівний) разом із документами під час подання.
  • Від заявників може знадобитися надати підтверджувальну документацію на підтримку своєї заявки (наприклад, WAEC скретч-картка/електронний PIN-код, картка доступу тощо)
  • Після отримання офіційних документів і припущення, що в бажаній програмі ще є місце, буде зроблено пропозицію про прийом.
  • Затримки в отриманні офіційних документів можуть призвести до того, що заявника буде внесено до списку очікування, якщо програма вичерпається до отримання офіційної документації. Важливо, щоб міжнародні заявники надсилали офіційні документи до коледжу Олдс під час подання заявки.

  Визнання попереднього навчання

  Після того, як вас приймуть на програму Olds College, ви можете подати запит на проведення оцінювання будь-якої вашої попередньої вищої освіти, щоб з’ясувати, чи можете ви мати право на перенесення кредитів на нову програму. Щоб завершити кредитну оцінку передачі, вам потрібно буде подати:

  • Нотаріально завірена кольорова копія вашої виписки про закінчення середньої школи, де видно підпис та/або офіційну печатку
  • Копії всіх відповідних планів курсів або описів для курсів, які ви бажаєте оцінити для переходу

  Зверніть увагу: усі стенограми, плани курсу та інша допоміжна документація мають бути англійською мовою. Якщо ваша документація іншою мовою, ви повинні надати завірений дослівний переклад англійською мовою (дослівний) разом із нотаріально засвідченою кольоровою копією оригінальних документів.

  Візові вимоги

  Дозволи на навчання / Тимчасова віза

  Усі іноземні студенти, які навчаються на програмі, яка триває більше шести місяців (включаючи відкриті дослідження), повинні надати копію свого вступного листа та візи або eTA за місяць до початку програми. Після того, як студент в’їде до Канади, йому буде надано дозвіл на навчання (і роботу в кооперативі, якщо потрібно), а його копію необхідно надати до Olds College. Студенти, які не нададуть копії цієї документації протягом зазначеного періоду часу, можуть бути виключені з програми. Будь-який студент, якому Управління імміграції, біженців і громадянства Канади відмовило у наданні тимчасової візи/дозволу на навчання, має надати копію офіційного листа про відмову, щоб отримати часткове відшкодування депозиту за навчання в розмірі 1500 канадських доларів. Щоб жити та навчатися в Канаді, іноземні студенти повинні мати дійсні імміграційні документи. Відповідальність виключно студента, а не персоналу Olds College, полягає в тому, щоб:

  • Переконайтеся, що ваші імміграційні та юридичні документи актуальні та зберігаються, це включає увагу до тривалості обробки для поновлення дозволу на навчання.
  • Переконайтеся, що будь-яка документація, подана для цілей імміграції, відповідає вимогам, є точною та повною.
  • Зрозумійте імміграційні вимоги та дотримуйтеся їх, оскільки вони стосуються вас. Ця інформація може бути змінена, тому, будь ласка, відвідайте веб-сайт Канадської служби імміграції, біженців і громадянства.

  *Olds College не може консультувати вас або діяти від вашого імені з питань імміграції.

  *Інформацію про імміграційні закони, положення та правила можна знайти на веб-сайті імміграції, біженців і громадянства.

  Стипендії та фінансування

  Розташування

  • Olds

   50 Street,4500, T4H 1R6, Olds

   Програми

   Запитання