© Eli Haney, Northwest University photographer
Oakland City University

Oakland City University

Oakland City University

Введення

програми онлайн

Oakland City University робить його легше, ніж коли-небудь, щоб заробити ступеня ви хочете, незалежно від того, де ви живете. Наш широкий вибір програм бакалаврату онлайн ступінь магістра і не тільки дає вам необмежені можливості кар'єрного зростання, але і дозволяє вам досягти ваших особистих і професійних цілей за менший час за доступною ціною. У ОБУ, ми приймаємо до подвоєння суми переказу кредитів, прийнятих в інших коледжах і університетах, а також повні попередні оцінок досвіду, щоб скоротити ваші витрати ще більше.

Подивіться наш повний список онлайн градусів, і подивитися, як наш зручний 5-тижневий клас обертання і гнучкий онлайн доставки може прийняти вас на наступний рівень вашої кар'єри.

ГОЛОВА В основі ОБУ Фонду є зобов'язання забезпечити неперевершену освіту в галузі гуманітарних та природничих наук. Цей широкий освітній досвід готує наших студентів знаннями, необхідними, щоб застосувати принципи, отримані в класі до проблем і проблем сучасності.

СЕРЦЕ Отримання голови без підключення до серця залишає людину порожнечу мети. Університету вважає, що духовне становлення особистості має вирішальне значення для успіху студента. Багаті традиції деномінації Генеральний баптистської OCU пропонує студентам, викладачам і співробітникам можливість досліджувати свою віру і розвивати розуміння того, що вони дійсно вірять і здатність висловлювати свою віру в усній формі.

РУКИ Знання без здатності застосовувати стає трохи більше, ніж академічне вправа. OCU Фонд дає студентам можливість екс-прес від своєї віри і академічних досягнень за допомогою керованих реакцій, таких як міжнародні поїздки місії і громадські роботи.

ЧОМУ OCU ONLINE?

ACCELERATED Oakland City Університетські курси довжиною 5 або 8 тижнів. З кількома датами початку ви можете легко налаштувати свою освіту, щоб відповідати вашому графіку.

ЗРУЧНО Вчитися в будь-якому місці, в будь-який час. Наш інтернет-програми дозволяють легко, щоб отримати кращу віру на основі освіти, незалежно від того, де ви знаходитесь.

ВИСОКА ЯКІСТЬ Приєднуйтесь до нашої теплої заснованої на вірі спільноти і мають доступ до мережі професіоналів по всій земній кулі.

ДОСТУПНЕ OCU пропонує економічно ефективне християнську освіту. За допомогою наших онлайнових програм ви економите на транспортні витрати і може скоротити час, злітати роботи.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Oakland City

    138 North Lucretia Street Oakland City, Indiana 47660, 47660, Oakland City

Запитання