Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Введення

Чому Олімп Авіація

Вибір правильної льотної школи

Вибір правильної навчальної школи - це перший крок на вашому шляху стати компетентним приватним чи професійним пілотом та найважливіше рішення, яке ви приймете.

Не існує випадкового підходу до навчання літати. Успішна льотна кар’єра можлива лише за умови отримання найкращої підготовки під час формувальних годин авіаційної підготовки. Основна мета ОА - створити найкращу основу для пілотів студентів, починаючи з першого дня. Ми не робимо ярликів, не залишаючи нічого випадковому.

"Літати - це мистецтво, а мистецтву літати навчають та навчаються правильний персонал".

Великий навчальний досвід

Основні моменти Cpt Ставрос Анастасіядіс, головний льотний інструктор авіації Olympus

Маючи 34 років досвіду роботи пілотом ВПС, цивільним пілотом, льотним інструктором, інструктором польотного інструктора, льотним екзаменатором, загальний час польоту 13300 годин, що складається з 3800 годин ВПС, 9250 цивільних годин і 250 годин морського літака, вважається одним з найкращих інструкторів польотів Греції.

Продемонстрував міцні викладацькі та навчальні здібності у дуже вимогливих повітряних силах та комерційному середовищі шляхом виконання навчальних програм, управління та перегляду пілотів початкового рівня, забезпечуючи ефективні навчальні курси, PPL, від 0 до ATPL (Ліцензія повітряного пілота), MCC, нагляд та оцінювання в чотирьох організаціях з льотної підготовки (FTOs / ATO) відповідно до положень JAA / EASA. Успішно підготовлено понад 280 приватних та професійних пілотів.

Автор книги Мистецтво і техніка польоту .

Безпека польоту
Основна мета OA - забезпечити професійну підготовку відповідно до вимог частини FCL / EASA щодо безпеки польотів та стандартів технічного обслуговування. OA використовує лише повністю сертифіковані літаками EASA та HCAA Греції. Для отримання додаткової інформації про експлуатацію аеропорту натисніть тут.


Досвід навчання
Olympus Aviation є затвердженою навчальною організацією JAA / EASA EL-ATO 134 Horizon Aviation Academy, Салоніки / Греція, за дозволом Еллінського управління цивільної авіації (HCAA). Компанія Olympus Aviation створена професійними пілотами з ВПС та цивільної авіації з тисячами літаючих годин та великим досвідом навчального процесу. Наземні інструктори мають перевірені спеціалізовані навички та багаторічний досвід в галузі авіації.

Відмінна погода
Прекрасні погодні умови в Салоніках дозволяють нам проводити безперебійну підготовку протягом усього року, не витрачаючи дорогоцінний час і гроші.
Влітку тут високі температури зазвичай становлять від 27 до 33 градусів Цельсія, хоча вони іноді піднімаються вище.
В осінні та зимові місяці ночі значно прохолодніші, а нормальні денні високі температури - від 21 до 25 градусів Цельсія.

Більше 50 аеропортів (International Build Up)
Для пілотів з підвищення кваліфікації студенти та будівельники годин мають можливість відвідати та пройти стажування у понад 50 аеропортах та аеродромах навколо грецької материкової частини та островів (наприклад, Міконос, Санторіні, Корфу, Крит, Родос, Кос, Закінф, Скіатос, Мітіліні) і в багатьох інших європейських аеропортах, або для підходів VFR, або IFR.

Лише за 12 місяців
В Olympus Aviation середній час, необхідний для проходження курсу «Нуль до ATPL», становить 12 - 14 місяців, включаючи всі навчання та іспити.

Гостинність
В OA ви будете особисто проходити кожен етап своєї навчальної програми, в гостинній обстановці від першого вступного польоту до усього дня до дня отримання сертифікату про відносну ліцензію.

Розташування

  • Kalamaria Municipality

    14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece

Запитання