© Eva Dang
Notre Dame Sixth Form College

Notre Dame Sixth Form College

Notre Dame Sixth Form College

Введення

64620_64568__12A1181.jpg

Шотландський коледж Нотр-Дам

Нотр-Дам - це надзвичайно популярний державний коледж, який надзвичайно підписаний, розташований у місті Лідс. У коледжі проживають понад 1600 місцевих учнів з Великобританії, і з відмінною репутацією, вона пропонує сприятливу та захоплюючу атмосферу для навчання.

Платні міжнародні студенти складають менше 3% населення коледжу та повністю інтегровані в нашу колегіальну громаду.

Нотр-Дам була створена в 1898 році і з часом виріс з невеликої каплиці з лише декількома навчальними кімнатами, до значно більшого коледжу, де традиційні будівлі щасливо зійдуться разом з новими, щоб створити сайт стилю кампуса, який ми бачимо сьогодні.

Нотр-Дам Кампус розташований у академічному центрі міста. Неподалік від університету міста Лідс і прилеглої до центру міста, він добре обслуговується громадським транспортом, магазинами та проживанням, а також має активну студентську обстановку.

Наші аудиторії, технологічні майстерні та лабораторії є спеціально побудованими та добре обладнаними, а наші інші об'єкти включають в себе спортивний зал, інформаційний центр, що випускається, та великий набір бібліотек.

Життя в місті Лідс

Лідс знаходиться на півночі Англії в графстві Йоркшир.

Лідс, пов'язаний зі світом через власний міжнародний аеропорт Лідс Бредфорд (LBA), що перебуває всього за 2 години з Лондона на поїзді та 1 годину їзди від Манчестера на машині.

Це місто з населенням 1 мільйон чоловік і є найбільшим фінансовим центром за межами Лондона.

Лідс визнано на міжнародному рівні як провідний центр для навчання, загальна кількість студентів - понад 200 000.

Погода в Лідсі поміркована і, як відомо, вона відносно суха, особливо в порівнянні з іншими містами Англії. У зимовому періоді температура рідко падає нижче нуля градусів, а в кінці весни і влітку в місті багато штрафів і часто надзвичайно сонячні дні з середніми температурами вище 20С.

Для отримання додаткової інформації про життя в Лідсі:
http://www.visitleeds.co.uk/

Навіщо вибрати Нотр-Дам?

64621_64572_NotreDameCuvillyBuilding.JPG
 • Відмінні результати

У цьому році пропускна ставка на рівні A для міжнародних студентів становила 100%. Ми постійно перебуваємо у провідних 10% шкіл шостого класу в країні.

 • Якість навчання

Ofsted - урядовий відділ, відповідальний за перевірку та регулювання британських шкіл - описує наш коледж як "видатний".

 • Широкий вибір предметів рівня A

Ми пропонуємо широкий вибір добре обізнаних та ресурсних предметів рівня A. Учні вивчають понад 30 предметів.

 • 100% прогресування в університеті

Всі наші міжнародні студенти пішли в університет після успішного завершення курсу A Level.

 • OCRE Oxford, Cambridge, Russell Group досвід

Коучинг та наставницькі послуги для тих студентів, які цікавляться найпрестижнішими університетами.

 • Підготовка до іспитів IELTS та підтримка англійської мови

Ключова частина вашого академічного успіху.

 • Динамічна позашкільна програма

Добре організований та комплексний комплекс заходів - як спортивних, так і наукових.

 • Високо довірений спонсор

Як і слід було очікувати, Нотр-Дам зареєстрований як Високоповажний спонсор з Міністерством внутрішніх справ Ук раїнського прикордонного агентства, який має найвищий рейтинг для спонсорства міжнародних студентів за системою спонсорства рівня 4. Ліцензія коледжу № 54JPRGKT3.

Академічна досконалість

64622_64570_building.JPG

100% пропускна спроможність в іспитах на рівні A

У Великобританії кваліфікація визнається та поважається у всьому світі, і, навчаючись у Великій Британії, ви будуєте міцну основу для свого майбутнього.

Наша 100% пропускна здатність з 86% у класі AC, це те, на що ми пишаємося, і є доказом того, що:

 • Структурований підхід до навчання та високий рівень особистого контакту в Notre Dame
 • Високий рівень викладання та відданість нашим фахівцям
 • Наші трудолюбиві студенти!

100% успіху для міжнародних абітурієнтів

У нас також є фантастична швидкість вступу до університету. 100% наших міжнародних студентів, які застосовують, продовжують навчання в університеті або тут, або за кордоном. Якщо вони хочуть навчатися у Великій Британії, вони подають заявку через систему UCAS (університетська та коледжна система подання документів), і на кожному кроці вони отримують заохочення та керівництво не тільки через систему навчальних програм коледжу, але також за допомогою керівництва експертів у нашій програмі " в офісі "Кар'єра". Співробітники та викладачі, які виступають на вулиці, пропонують великі керівні вказівки, які допоможуть вам провести складний процес університетської програми.

"Вони мають хороші можливості, щоб допомогти вам знайти потрібний університет, допомагаючи вам пізніше в житті. Вони не просто забудуть про вас ".
Ліам, нижній шостий студент

Вища освіта має міжнародно визнану кваліфікацію, і деякі студенти вирішують звернутися до університетів інших країн, наприклад, Університету Гонконгу через систему Non-Jupas.

Ми раді допомогти студентам, які подають заяву за межами Великобританії, шляхом надання рекомендацій та заяв про результати.

64623_64569_amandalanjesan.jpg

Розташування

 • Leeds

  St Mark's Avenue, Leeds LS2 9BL, , Leeds

Програми

Запитання