Norwich University Online (Pearson)

Norwich University Online (Pearson)

Norwich University Online (Pearson)

Введення

Заробіть ступінь магістра в Інтернеті в університеті Норвіча в Університеті Норвіча, у вас є варіанти. З п'ятьма загальноприйнятими магістерськими програмами та гнучкою онлайн-платформою, досягнення ваших професійних цілей легше, ніж будь-коли. Отримайте ступінь, не виходячи з дому, з Норвічем, американською установою, яка має майже 200 років розвитку лідерів. Протягом лише 18 місяців ви можете отримати авторитетну ступінь магістра США, не виходячи з дому, продовжуючи свої особисті та професійні обов'язки. Будучи студентом одного з онлайн-програм випускників Норвіча, ви будете розвивати риси, що є загальними серед лідерів у кожній професії-дисципліні, цілісності, впевненості, лояльності та честі за широкий спектр можливостей, які нададуть вам можливості, яких ви ніколи не уявляли. Просуньте свою кар'єру з комп'ютера, вибравши одну з наступних магістерських програм:

  • Майстер ділового адміністрування
  • Майстер будівництва
  • Магістр мистецтв у дипломатії
  • Магістр міжнародних відносин
  • Магістр наук з інформаційної безпеки

Всі онлайн-програми Норвіча пропонують релевантні, цілеспрямовані навчальні плани та невеликі інтерактивні класи. Будучи інституцією, яка довго пов'язана з інноваціями в освіті та підготовкою ділових, урядових та військових лідерів країни, факультет Норвіча та його випускники продовжують сприяти розвитку економічної, політичної та соціальної інфраструктури нації та світу. Наша Інтернет-платформа для навчання в університеті Норвіча сприяє високому рівню інтерактивності студентів та викладачів. Класи обмежені 16 студентами, щоб сприяти поглибленому обговоренню та часті взаємодії один на один. Висока якість та гнучкість наших онлайн-програм приваблюють вкрай мотивованих і талановитих студентів з різноманітних професійних та культурних передумов. Як наслідок, студенти часто навчаються настільки ж один від одного, як вони роблять від своїх професорів, і залишають наші програми цінними професійними контактами та дружбами. Переваги онлайн-градусів Норвіча:

  • Курсова робота зручна в Інтернеті і може бути завершена за власним розкладом з комфорту вашого будинку або офісу
  • Виберіть один з чотирьох доступних стартових дат щороку: березень, червень, вересень, грудень (за винятком майстра будівництва, який має 2 доступні дати початку: березень та вересень).
  • Отримайте 24 години 7 днів технічну підтримку, доступ до більш ніж 100 баз даних, 54 000 електронних текстів, тисячі книг та електронних журналів, а також спеціальна команда підтримки, яка допоможе забезпечити ваш успіх у програмі.

Розташування

  • 158 Harmon Drive, VT 05663, Northfield

Запитання