Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
New Jersey City University

New Jersey City University

New Jersey City University

Введення

New Jersey City University забезпечує різноманітне населення, яке навчається, з чудовою освітою.

Університет прагне покращити освітнє, інтелектуальне, культурне, соціально-економічне та фізичне середовище навколишнього міського регіону та за його межами. Створена в 1927 році як школа підготовки вчителів, сьогодні НСКУ є одним із найповніших університетів штату. Розташований у місті Джерсі-Сіті, штат Нью-Джерсі, одному з найрізноманітніших міст країни, і в декількох хвилинах від Нью-Йорка, Коледж мистецтв і наук, освіти, професійних студій та Школа бізнесу NJCU пропонує 47 програм бакалаврату та 30 аспірантів програми, включаючи нові та міждисциплінарні галузі.

Студенти NJCU беруть участь у суворому досвіді прикладного навчання, який включає можливості навчання за кордоном та стажування в кооперативній освіті. NJCU управляє двома додатковими містечками - NJCU School of Business у Harborside Plaza 2 у фінансовому районі Джерсі-Сіті та NJCU у Brookdale, Wall Town, графство Монмут. Крім того, NJCU незабаром відкриє містечко в Форт Монмут, штат Нью-Джерсі.

143701_pexels-photo-1595391.jpeg
Fox / pexels

Чому NJCU?

Введіть, щоб дізнатись, Вийдіть для обслуговування

Ваша спадщина - це наша пристрасть.

 • Найдоступніший заклад у штаті Нью-Джерсі
 • Розташований у найрізноманітнішому місті країни та за декілька хвилин від найбільшого (Нью-Йорк)
 • Топ-10 "Найкращі міста останніх міст коледжів"
 • Невеликий розмір класу, великі зв’язки
 • Складні та відомі дипломні програми
 • Яскраве студентське життя

Опис місії

New Jersey City University (NJCU) забезпечує різноманітне населення з чудовою освітою. Університет прагне покращити освітнє, інтелектуальне, культурне, соціально-економічне та фізичне середовище навколишнього міського регіону та за його межами.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg
Jopwell / pexels

Історія NJCU

Незважаючи на те, що New Jersey City University протягом своєї історії міцно дотримувався своїх основних принципів доступу та досконалості, з роками він виріс і еволюціонував, перетворившись на інститут великих можливостей, які є сьогодні.

Заснований в 1927 році, теперішній New Jersey City University відкрився в 1929 році як штат штату Нью-Джерсі в Джерсі-Сіті. У 1935 році він був перейменований у штат викладачів штату Нью-Джерсі в місті Джерсі-Сіті, а в 1958 році - у штат Джерсі-Сіті, до прийняття свого сучасного статусу та назви в 1998 році.

Ступені та дисципліни розвиваються

NJCU розпочав свою історію як єдиний в країні педагогічний коледж із трирічною програмою. В одній будівлі, розташованій на 10 гектарах уздовж тогочасного бульвару Гудзон, у ній навчали 330 жінок та одного чоловіка, більшість з яких були жителями округу Гудзон. У 1958 році школі було дозволено присудити ступінь бакалавра мистецтв, а наступного року було додано ступінь магістра в галузі освіти. У 1962 році він став одним з небагатьох коледжів США з демонстраційною школою спеціальної освіти, коли він розпочав керувати школою А. Гаррі Мура, з якою офіційно об'єднався в 1963 році. У 1968 році Державний коледж Джерсі розробив ліберальний мистецька програма.

У 1998 році комісія Нью-Джерсі з питань вищої освіти схвалила запит школи на отримання статусу університету та зміну назви на New Jersey City University , і заклад був реструктуризований, щоб включити:

 • Коледж мистецтв і наук, призначений як Коледж мистецтв і наук Вільяма Дж. Максвелла в 2006 році на честь випускника 1958 року, почесного президента та видатного професора історії та освіти
 • Освітній коледж, присвячений в 2007 році як Освітній коледж Дебори Кеннон Партрідж Вулф на честь випускника 1937 року, викладача, теолога та гуманітарія
 • Коледж професійних студій

Покращене середовище

З моменту свого заснування заклад, який зараз відомий як NJCU, постійно підвищував досвід студентів, додаючи сучасні зручності в університетському містечку, зокрема:

 • Перший гуртожиток, зал Водра (1963)
 • Бібліотека Форреста А. Ірвіна (1968), яка була переосвітлена як бібліотека конгресмена Франка Дж. Гуаріні у 2000 році
 • Будинок студентської спілки (1976), присвячений Будинку студентської спілки імені Майкла Б. Гіллігана в 1985 році
 • Спортивно-фітнес-центр (1994), присвячений в 2005 році як Центр легкої атлетики і фізкультури імені Джона Дж. Мура на честь випускника 1956 року та голови піклувальної ради 1989-2005 років
 • Нова двоповерхова будівля візуальних мистецтв із садом скульптур із роботою всесвітньо відомої художниці Майї Лін (2003)
 • Зал мистецтв і наук Джорджа Карнуцоса, розроблений Майклом Грейвсом, названий на честь випускника 1955 року та професора філософії у відставці, який пожертвував університету 2,5 мільйона доларів (2006)

З кожним кроком у своїй історичній історії NJCU перетворився зі школи для жителів району на школу, яка приймає студентів з усіх штатів Нью-Джерсі та США, а також із країн усього світу. Оскільки спільнота NJCU зросла багато різноманітною, на додаток до університетського містечка, яке зараз включає 27 будівель площею понад 51,46 акрів, також є можливості налаштування.

У 2002 році NJCU та Громадський коледж Брукдейла в Уолл, штат Нью-Джерсі, запустили партнерство "Комуніверситет", щоб запропонувати програми підготовки бакалаврів та магістрів для жителів центральної та південної частин штату Нью-Джерсі, а в 2007 році NJCU відкрив свою установу Harborside для випускників бізнесу програми у набережному фінансовому районі Джерсі-Сіті.

У вересні 2015 року Школа бізнесу NJCU, ультрасучасний, розроблений на замовлення заклад, відкрився на Harborside Plaza 2 безпосередньо на набережній, поруч із станцією Exchange Place PATH та за кілька кроків від станції легкої залізниці на Гудзоні. Вул. Двоповерховий заклад налічує 18 навчальних приміщень, два науково-дослідні центри, імітований торговий зал, аудиторію, офіси, навчальні зони, студентський салон та великий конференц-центр на набережній із приголомшливим видом на Нижній Манхеттен.

Хоча спільнота NJCU цінує нашу спільну історію, це лише частина нашої історії. Ми запрошуємо вас відвідати та відчути нашу яскраву атмосферу, вивчити наші численні чудові академічні програми, познайомитися з нашими видатними людьми. Ми пишаємося своєю історією, але ще більше раді, що нас чекає майбутнє. Ми сподіваємось, що ви приєднаєтесь до нас у наступних розділах.

141895_pexels-photo-1438072.jpeg

Будьте в центрі всього цього в Джерсі-Сіті

Центр міста Джерсі-Сіті

У центрі міста Джерсі-Сіті знаходиться "Уолл-Стріт-Вест", що процвітає фінансовий район і місце нової Школи бізнесу NJCU площею 70 000 квадратних футів у Гарборсайді. Центр міста пропонує безмежні можливості для стажування та роботи та наповнений галереями, театрами, ресторанами та роздрібними магазинами.

Відкрийте приховані скарби

Як друге за величиною місто штату, Джерсі-Сіті може багато запропонувати: жваві міські вулиці, квартали громад, гектари зелених насаджень та історичні пам’ятки. У NJCU ми розуміємо, що нове оточення та вимоги коледжного життя іноді можуть бути надзвичайними. Ми пишаємось тим, що ділимось міськими скарбами та прагнемо, щоб кожен студент почувався вдома вдома далеко від дому.

Глобальне місто

Одне з найрізноманітніших груп населення в країні, Джерсі-Сіті - справді глобальний гобелен, багатий на спадщину. В його околицях проживають, зокрема, громади народів італійського, кубинського, філіппінського, польського, єврейського, індійського, ірландського, пуерто-риканського, домініканського, африканського, арабського та азіатського походження. Це культурне та етнічне багатство робить Джерсі-Сіті таким захоплюючим місцем для життя, навчання та зростання.

Доступ до Нью-Йорка

Неподалік від Нью-Йорка, NJCU пропонує студентам доступ до світової фінансової столиці та всього, що вона пропонує, включаючи найкращі у візуальному та виконавському мистецтві, відомі музеї, спортивні та культурні заходи та неперевершені можливості працевлаштування. Громадський транспорт легко дістатися з кампуса до центру Нью-Йорка.

142813_pexels-photo-3776852.jpeg

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Jersey City

  2039 John F. Kennedy Boulevard, 07305, Jersey City

Запитання