Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Введення

70013_ship-helm-759954_640.jpg

ПРО НАМІТ

Морська промисловість є основою сучасних підприємств і відповідає за транспортування понад 90 відсотків світових товарів. Без морського транспорту імпорт і експорт товарів і товарів у масштабах, необхідних для сучасного світу, не буде можливим. З зростаючою ефективністю судноплавства, як економічного способу транспорту та посиленням лібералізації торгівлі, морська торгівля продовжує розширюватися і процвітати, а мільйони людей - у всьому світі на суші та на морі.

Майбутнє галузі безумовно виглядає багатообіцяючим. У глобальному масштабі країни по всьому світу концентруються на міжнародній торгівлі, щоб стимулювати економічне зростання. Протягом найближчих 10 - 15 років світова торгівля буде значно зросла, що призведе до подвоєння обсягів торгівлі морськими товарами з 10 мільярдів тонн вантажів щорічно до 20 мільярдів тонн вантажів близько 2030 року.

Назад додому в Малайзії, зростаючі інвестиції в порт та морську інфраструктуру, а також посилення національних зв'язків, розглядаються як справді позитивні каталізатори, які сприятимуть сильному економічному зростанню та стабільному майбутньому для країни. Порт-Кланг і порт Танджунг Пелепас (PTP), провідні контейнерні порти в країні, продовжують займатись однією з 20 контейнерних портів у світі, що посилить діяльність морської торгівлі та перетворить Малайзію на регіональний морський центр.

У відповідь на зростаючу галузь та збільшення попиту на людський капітал, Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT) був створений у 2011 році для здійснення морської освіти, навчання, науково-дослідної та консультаційної діяльності. Розташована прямо в центрі АСЕАН та на стику жвавих регіональних морських галузей, NMIT стратегічно розташована, щоб підтримувати національну та регіональну конкурентоспроможність у морській, матеріально-технічній та нафтогазовій галузях, пропонуючи різні акредитовані академічні та навчальні програми. Завдяки нашим девізом "Досконалість з ціллю" ми прагнемо надати студентам та працівникам галузі необхідні навики, достатні знання та багатий досвід, необхідний для успішної морської кар'єри.

З моменту свого створення в 2011 році ми підтримали понад 2000 студентів у нашому міському кампусі в Джохор-Бахру та EduCity Campus в Іскандарі Путері. NMIT в даний час пропонує програми на рівні диплому в галузі портових операцій, управління судноплавством, морської логістики, морського права та морської безпеки на виробництві

VISION

Бути морським інститутом світового рівня до 2020 року.

МІСІЯ

Забезпечити якісну освіту, підготовку кадрів, дослідження, експертизу комерціалізації та лідерство, що приносить користь морській сфері.

ОБ'ЄКТ

Розвивати здатних фахівців у галузі морського транспорту та забезпечувати можливості з високим рівнем доходу для цільових груп населення за допомогою світового рівня морської освіти та технологічних рішень, і таким чином ми підвищимо якість життя на шляху до поліпшення людства.

Розташування

Розташування

Запитання