Keystone logo
The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

Введення

Наша філософія

Філософія Школи англійської мови Нової Англії полягає в тому, щоб забезпечити найкраще навчання англійській мові та культурі: забезпечити інтелектуально складну програму найвищої якості в теплому та сприятливому середовищі. Коротше кажучи, наша мета — надати надзвичайну можливість вивчати англійську мову.

Чому NESE ?

Повне лінгвістичне та культурне занурення

У NESE студенти вивчають більше, ніж просто мову; вони також вивчають американську культуру. Наші студенти швидко досягають успіху, оскільки доведено, що інтенсивне навчання англійської мови в поєднанні з повним культурним зануренням максимізує вивчення мови. У NESE студенти відвідують інтенсивні заняття протягом дня, а ввечері мають можливість повернутися додому до американської сім’ї або гуртожитку. Цілий день, щодня наша інтенсивна програма знайомить студентів з американською мовою та культурою, надаючи можливість якомога швидше вивчити мову.

Чудові вчителі

Завдяки своїй видатній репутації NESE приваблює викладачів, які мають ступінь бакалавра або науковий ступінь у деяких найкращих університетах США, включаючи Гарвард, Єль і Колумбію. Незалежно від того, де наші вчителі отримали дипломи, викладачі NESE – це динамічні професіонали з винятковим досвідом викладання, які були обрані викладати в NESE через їхній високий рівень знань і відданості.

Малі класи

Середня наповнюваність наших класів – 12 учнів. Невеликі класи забезпечують жваві дискусії, часту участь студентів та інтенсивну взаємодію студент-викладач.

Інтенсивні та напівінтенсивні програми 5 днів на тиждень

Студенти мають вибір брати участь в інтенсивній програмі NESE з 9:00 до 3:15 щодня або в напівінтенсивній програмі NESE з 9:00 до 12:00 щодня. Обидві програми пропонують 10 рівнів мовної та культурної підготовки, повний доступ до всіх можливостей NESE і можливість вибору проживання в гуртожитку чи сім’ї.

Факультативні та позашкільні курси

На додаток до наших інтенсивних академічних занять, студенти можуть вибрати факультативні та позашкільні курси, щоб допомогти їм швидше досягти своїх цілей. Факультативні та позашкільні курси включають підготовку до TOEFL®, ділову англійську, юридичну англійську, вимову та підготовку до університету. NESE просунуті студенти також можуть відвідувати курси в області, яка їх особливо цікавить, у Гарвардській школі розширення та інших місцевих коледжах. (Будь ласка, зверніть увагу, що п’ять студентів повинні зареєструватися, щоб пройти позашкільний курс NESE .)

Офіційні довідки та сертифікати

Наприкінці кожного сеансу ви отримаєте стенограму NESE , яка містить інформацію про ваш рівень володіння англійською мовою та академічні досягнення в кожній галузі навичок. Ви також отримаєте сертифікат NESE про участь у нашій програмі, а після успішного завершення найвищого рівня NESE ви отримаєте диплом NESE . Крім того, якщо ви досягнете успіхів у навчанні, вас визнають «Відмінником». Помітка про це з’явиться у вашій офіційній стенограмі NESE .

Ідеальне місто, ідеальне університетське середовище

NESE розташований поруч із Гарвардським університетом у центрі Гарвардської площі в Кембриджі. Harvard Square є осередком студентської активності та одним із найцікавіших і найдинамічніших студентських центрів у Сполучених Штатах. NESE знаходиться лише за 100 метрів від залізничного та автобусного вокзалів і за 10 хвилин від центру Бостона. Крім того, ми менш ніж за дві години їзди від чудового катання на лижах, океанського вітрильного спорту та прекрасного історичного Кейп-Коду.

Гнучкий графік

Ми пропонуємо інтенсивні 4-тижневі заняття, які починаються в 12 різних періодів року. Це означає, що ви можете почати навчання англійської мови в той час, який найкраще відповідає вашому графіку.

Попередня домовленість про проживання

Протягом року студенти можуть вибрати проживання в американській родині або в гуртожитку. Оскільки NESE організовує всі умови проживання до того, як студенти покинуть свою країну, незалежно від того, чи оберуть студенти жити в сім’ї чи гуртожитку, вони можуть поїхати прямо з аеропорту до свого нового дому. NESE не стягує жодної плати за будь-які домовленості про житло.

Програма для професіоналів

Завдяки гнучкості навчального плану NESE професіонали можуть вибирати заняття, які вони хочуть відвідувати. Це ідеальний варіант для професіоналів, робота яких не дозволяє їм дотримуватися нашої інтенсивної навчальної програми. На додаток до нашої звичайної інтенсивної програми, приватні заняття та курси за вибором NESE є одними з варіантів у NESE для професіоналів.

Програма для студентів

Наша інтенсивна навчальна програма спеціально розроблена, щоб допомогти студентам якомога швидше досягти своїх академічних цілей. Окрім наших інтенсивних занять, ми пропонуємо курс підготовки до TOEFL®, іспит Institutional TOEFL® щомісяця та курс підготовки до університету. Ми також пропонуємо широкі освітні консультації та службу працевлаштування в університеті, університетську бібліотеку ресурсів, щоб допомогти студентам планувати майбутнє навчання в Сполучених Штатах, і вступ до місцевих університетів без проходження TOEFL®.

Безкоштовні консультації та послуги

Спектр наших безкоштовних послуг широкий: розміщення до прибуття, консультації та працевлаштування до університету, використання NESE комп’ютерних засобів, необмежене використання NESE електронної пошти та Інтернету, NESE транскриптів і сертифікатів, а також консультації з наші досвідчені представники по всьому світу.

Розташування

  • Cambridge

    Harvard Square 36 John F. Kennedy Street

Запитання