National Film and Television School

National Film and Television School

National Film and Television School

Введення

Історія

Національна кіношкола (як це було вперше названа) відкрилася в 1971 році, кульмінацією основних зусиль промисловості та уряду щодо створення навчального закладу для навчання та підготовки талантів для британської кіноіндустрії.

У 1970 році Колін Янг, голландський голова кафедри театрального мистецтва Каліфорнії, був співзасновником НФТС та призначений першим директором школи. За допомогою позики від Rank, NFS купила старі кіностудії Beaconsfield у Букінгемширі, яка мешкала в таких різних організаціях, як британська кінокорпорація "The Crown Film Unit" та газова газета "North Thames", і поставила перед собою рішення про його переобладнання у професійну галузь стандарти Молодий заснував чотири постійних відділу - виробництво, камеру, редагування та звук - і в 1971 р. Перший прийом 25 студентів проходив через студійні ворота. Директори Майк Радфорд (торговець Венецією, Іл Постіно), Білл Форсайт (місцевий герой) і Бен Левін (Ally McBeal), новаторський документальний інструмент Ніка Брумфілда (Aileen: Portrait of Serial Killer) та спеціаліст з візуальних ефектів Денніс Лоу (Cold Mountain , "Англійська пацієнт").

Виробничі приміщення

NFTS - єдина у Великобританії кіношкола з власною стандартною кіностудією, 4к телевізійними та репетиційними студіями. Завдяки останнім інвестиціям в школу в 20 мільйонів доларів ми пропонуємо передові навчальні центри для всіх навчальних курсів, що робить нашу студентську роботу незрівнянною в будь-якому іншому творчому закладі Великобританії.

Студенти НФТС отримують 24/7 доступ, 364 дні на рік до найбільших виробничих потужностей у будь-якій школі Великобританії. До них відносяться не тільки наші студії, але й наші звукозаписні та дубляжні театри, більш ніж 50 найвизначніших камер, найновіше програмне забезпечення для редагування у спеціальних люксах, наші кінотеатри Dolby Digital Surround та багато іншого. Ці унікальні можливості дозволяють нашим студентам створювати BAFTA, Королівське Телевізійне Товариство, нагородами CILECT та номінаціями на Оскарі.

Навчальний план

У світі немає жодної кіношколи, яка пропонує безліч індивідуальних спеціальних практичних курсів з кіномистецтва. 18 магістрів, 14 дипломів, 4 сертифікатів та широкий спектр коротких курсів.

Курси NFTS базуються на вивченні та застосуванні ремесел та навичок середовища. Студенти заохочуються до розробки міцного розуміння того, як роль їх спеціалістів входить у загальний процес розробки проектів, виробництва та розробки програм. Все практичне навчання ретельно інтегрується з семінарами та іншими заходами, де розміщують фільми, телебачення та ігри в історичному, культурному та діловому контексті.

Мережа випускників

Просто тому, що ви закінчили, не означає, що це закінчено!

NFTS має дуже активну мережу випускників, причому багато випускників, які залишаються на зв'язку та працюють разом, багато років після того, як вони покинули школу. Також зростає кількість недавніх випускників, які працюють над проектами з випускниками з багатьох років тому.

В рамках мережі "Випускники" Ви отримаєте регулярні електронні листи, що містять інформацію про роботу, проекти "Мости промисловості" та новини школи. У нас також є наша Щорічна партія випускників НФТС, що відбувається щороку в Центральному Лондоні - обов'язково стежте за своїм запрошенням!

Не забудьте зберегти нас у курсі контактної інформації та повідомте нам про будь-які кредити чи фестивалі, з якими ви берете участь!

Щоб зв'язатися з нашою командою випускників НФТС , будь-ласка, надішліть повідомлення за адресою [email protected]

Щоб допомогти вам залишатися на зв'язку, об'єднайтесь із старими однокласниками або зустрічі з випускниками інших років, чому б не приєднатися до нас в Інтернеті на Facebook і в Linked In.

Партнери

NFTS заборгувала багатьом організаціям, компаніям та приватним особам, які підтримують нашу роботу, багато хто з яких підтримали школу для більшості його існування.

ПЛАТИНОВИЙ ПАРТНЕР СПОНСОР

КАНАЛ 4

CHANNEL 4 - ПРАВЛІНГОВА, КОМЕРЦІЙНО ФІНАНСОВАНА СУСПІЛЬНА СЕРВІСНА ПОСЛУГА, ЯКІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОВИННІ ІННОВАЦІЙНО, ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЮ ТА СКЛАДОВОЮ.

КЛЮЧОВІ ФОНДЕРИ ПАРТНЕРА

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МЕДІА І СПОРТ

DCMS РОЗРОБЛЯЮТЬСЯ, ЩОБ ЗРОБИТИ КОМУНІКАЦІЇ, ТВОРЧЕСТВО, МЕДІА, КУЛЬТУРА, ТУРИЗМ, СПОРТИВНІ ТА РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ, ПОВОДЖУЮТЬСЯ НА РОЗВИТОК І РЕАЛЬНО ВПЛИВ НА ЖИТТЯ ЛЮДИ.

HEFCE

ПІДТРИМКИ ТА ФОНДІВ НАВЧАННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ВНУТРІШНІХ ІНСТИТУЦІЯХ.

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ФУНКЦІОН

ФІЛЬМ НАВКОЛИШНЬОГО ФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ ПІДТРИМУЄ НАЦІОНАЛЬНУ ЛОТЕРІЮ ЧЕРЕЗ БФІ І ФІЛЬМОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ЧЕРЕЗ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД

КЛЮЧОВІ ПАРТНЕР СПОНСОРИ

СКАЙ

СКАЙ - НАЙБІЛЬШИЙ ПЛАТНИЙ ТЕЛЕФОН-ТЕЛЕФОН у Сполученому Королівстві та Ірландії, що мають понад 11 мільйонів підписчиків.

BRITISH BROADCASTING CORPORATION

Британська корпорація "Broadcasting" (Бі-бі-сі) - найбагатший форум у світі, де працює понад 23 000 співробітників.

ITV

ITV - це найбільша комерційна мережа телекомунікацій у Великобританії

АСОЦІАЦІЯ ФІЛЬМ ДИСТРИБ'ЮТОРІВ

АСОЦІАЦІЯ "ФІЛЬМ ДИСТРИБ'ЮТОРІВ" LTD. (FDA) - ТОРГОВИЙ ОРГАН ДИТЯЧИХ ДИСТРИБ'ЮТОРІВ ФІЛЬМУ В УКРАЇНІ - КОМПАНІЙ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬ ФІЛЬМИ ДЛЯ КУЛЬТУРНОГО КУЛЬТУРНОГО АУДИТУ.

Британська кіномистецтва

Британська асоціація кінематографів є торговою асоціацією, яка представляє інтереси операторів кінематографії Великобританії.

КЛЮЧОВІ АКРЕДИТАЦІЇ ПАРТНЕРА

ROYAL COLLEGE OF ART

НАШ ПРОВЕДЕННЯ КАДРІВ ПЕРЕВАГАЄТЬСЯ КОЛЬЦЕМОЮ КОРОЛІВСТВА АРТ

ТВОРЧА СИЛЬСЕТНА ФІЛЬМА АКАДЕМІЯ

WE ARE THE CREATIVE SKILLSET FILM ACADEMY, ВИЗНАЧЕНО ВЕЛИКОБРИТАНІЄЮ ФІЛЬМОВОЮ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЯК ЦЕНТР ВИКОНАННЯ У ФІЛЬМОВОЇ ОСВІТИ ТА НАВЧАННЯ.

ЦЕНТР МІЖНАРОДНИХ ДЕ ЛІЙІЗОНІВ ДЕЙ ЕОЛЕС ДЕ КІНЕМА І ДЕ ТЕЛЕВІЗІЇ - CILECT

Ми є членом CILECT АСОЦІАЦІЇ провідних кіно та телевізійних шкіл у світі. ЇЇ цілі мають забезпечувати засоби для обміну ідей серед держав-членів

GROUPEMENT EUROPEEN DES ECOLES DE CINEMA ET DE TELEVISION - GEECT

Ми є членом Європейської групи фільмів та телебачення

АГЕНСТВО ЯКОСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

НАЦІОНАЛЬНИЙ МОНІТОРИНГ НАЦІОНАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НАРОДУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ "ЗАЗНАЧЕНЕ" СУСПІЛЬСТВО ЗА ЯКІСТЬ ВНУТРІШНЬОГО МЕНЕДЖМЕНТУ СТУДЕНТІВ З АГЕНТСТВА ЯКОСТІ ДО ВИЩОЇ ОСВІТИ (QAA). ДОВІДКА .

Мости до промисловості

НФТС працює з різними партнерами в галузі, щоб забезпечити можливості для студентів та випускників НФТС.

Мережа NFTS до промислових схем розроблена, щоб допомогти студентам та випускникам НФТС в Індустрії - надаючи можливість створювати шорти, фільми та промо-акції з нашими партнерами з промислових партнерів, і продовжує підтримувати НФТС.

Розташування

Розташування
  • Beaconsfield Studios, 141 Station Rd, , Beaconsfield

Запитання