Keystone logo
Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Введення

Про гору. SAC

На горі. SAC, студенти можуть отримати повний досвід коледжу без повного боргу в коледжі. Ми надаємо нашим студентам підтримку та відмінну освіту, необхідну їм для досягнення успіху в новій кар’єрі, вступу до університетів вищого рівня або просування в поточній роботі. Ми маємо понад 260 програм та сертифікатів, 25 програм підтримки та понад 50 студентських клубів та спортивних програм.

Опис місії

Місія Mt. San Antonio College - це підтримка всіх студентів у досягненні ними навчальних цілей в умовах досконалості в навчанні. Зокрема, Коледж зобов’язаний надавати якісну освіту, послуги та навчання робочої сили, щоб студенти стали продуктивними членами різноманітного, сталого, глобального суспільства. Коледж зобов’язується підготувати студентів до навчання протягом усього життя завдяки оволодінню базовими навичками, досягненням доцентів та атестатів, а також завершенню кар’єри та передачі Pathways . Коледж буде виконувати це зобов'язання, забезпечуючи сприятливе та сприятливе середовище викладання та навчання для студентів різного походження, досвіду, потреб, здібностей та цілей. Коледж присвячений служінню нашій громаді шляхом поліпшення економічних досягнень, просування громадянської активності, підвищення особистого добробуту, пропагування критичного мислення та збагачення естетичного та культурного досвіду.

Заява про бачення

Mt. San Antonio College прагне вважати одним із головних коледжів у країні. Ми будемо розглядатись як лідер у навчанні, програмах та послугах коледжів. Як провідний коледж громади, ми надамо доступ до якісних освітніх програм та послуг, орієнтуючись на успіх студентів у атмосфері доброчесності та поваги. Ми завоюємо цю репутацію, послідовно перевищуючи очікування наших студентів, наших співробітників та нашої громади.

Основні цінності

 • Цілісність: ми ставимось один до одного чесно, етично та з повагою в атмосфері довіри.
 • Справедливість та різноманітність: ми поважаємо та вітаємо всі відмінності, а також сприяємо рівним можливостям досягти успіху у всій громаді університету.
 • Будівництво громади: Ми працюємо у відповідальних партнерських відносинах через відкритий зв'язок, турботу та дух співпраці.
 • Фокус студентів: Ми вирішуємо потреби студентів та громади як у нашому плануванні, так і в наших діях.
 • Навчання протягом усього життя: Ми сприяємо постійному прагненню до високих освітніх цілей через рівний доступ до досконалості як у викладачі, так і в допоміжних послугах.
 • Позитивний дух: Ми працюємо гармонійно, виявляємо співчуття та пишаємось своєю роботою.
 • Ефективне управління: ми підтримуємо та вдосконалюємо інституцію та довкілля, ефективно використовуючи ресурси часу, талантів, можливостей та фінансування.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123065_architecture.jpg" />

123065_architecture.jpg

З одного погляду

Наші професори та викладачі - одні з найкращих у своїй галузі. Наші студенти приїжджають з усіх галузей життя і продовжують робити чудові справи. Наші заклади конкурують з університетськими будівлями, надаючи студентам можливість працювати з найкращими технологіями в найкращому просторі.

Місцезнаходження

Кампус розташований на 420 гойдальних акрах у Горіху, штат Каліфорнія, розташованому на східному краю району Великого Лос-Анджелеса. Місто Волоський горіх вважається одним з найкращих маленьких міст, де можна жити журналом "Гроші". Різноманітне передмістя, Волоський горіх відомий своїми національно відомими школами та кінною громадою. Місто поєднує в собі принади сільського життя з перевагами того, що знаходиться всього в 25 милях від центру Лос-Анджелеса та його неймовірних культурних та рекреаційних заходів.

Mt. San Antonio College обслуговує всіх, від резидентів до працюючих професіоналів та студентів-міжнародників. Її місцеві межі району коледжу охоплюють громади парку Болдуін, Бассетт, Дуб Харт, Ковіна, Діамантовий бар, південну частину Глендори, Хасіенд-Хайтс, Місто промисловості, Ірвіндейл, Ла-Пуенте, Ла-Верн, Помона, Роуланд-Хайтс, Сан-Дімас , Валінда, Горіх та Західна Ковіна.

Динамічне співтовариство

На Mt. San Antonio College , різноманітність - це те, що оживляє наш кампус. Наші студенти походять із унікального походження та знаходяться у різних місцях свого життя. Деякі тут прямо зі середньої школи, а інші мають сім’ю та штатну роботу, але всі вони тут з тієї ж причини: досягти своїх цілей через освіту. Ми з гордістю обслуговуємо понад 50 000 студентів з усіх сфер життя. Близько половини наших студентів шукають наукових ступенів та сертифікатів. Інша половина користується програмами громад, класами розвитку робочої сили та іншими некредитними курсами.

Якість академіків

Ми пишаємося досконалістю та різноманітністю наших академічних програм. З такою кількістю різних шляхів на вибір на горі SAC, якщо почати звідси, ви зможете відправитися куди завгодно.

 • Mt. SAC - топ-10 Каліфорнійського трансферного коледжу
 • 240 градусів та програми сертифікатів на вибір
 • 200 курсів професійного розвитку та громадських курсів
 • Ступінь бакалавра, розроблені для Mt. Студенти САК
 • Сучасні засоби, аудиторії та майстерні
 • Найкращі технології та найсучасніше обладнання, яке допоможе студентам навчатися

Студентська підтримка

Завдяки нашому процвітаючому середовищу кампусу та захоплюючим студентським колективам та клубам, Mt. Студенти SAC отримують повний досвід коледжу.

 • Більше 50 студентських клубів
 • 22 атлетичні програми (з більш ніж 60 державними та національними титулами)
 • 25 безкоштовних програм підтримки, які допоможуть студентам досягти успіху в коледжі

Неперевершене значення

Як некомерційний Каліфорнійський громадський коледж, Mt. SAC пропонує повністю акредитовані курси коледжу всього за $ 46 за одиницю. Приватні установи в середньому в 30 разів дорожчі.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123066_flags2.jpg" />

123066_flags2.jpg

Чому Mt. SAC?

Є безліч причин вибрати Mt. San Antonio College Ми пропонуємо сотні академічних, спортивних та допоміжних програм, щоб допомогти нашим студентам досягти будь-якої мети. Незалежно від того, чи хочете ви перейти до чотирирічного університету, заробити GED, отримати ступінь юриста або просто взяти пару занять, щоб допомогти у роботі, Mt. SAC має програму для вас.

Гнучкі програми, відмінна освіта

Mt. SAC має понад 90 програм різного ступеня і 150 сертифікатів (навчання кар'єрі) в галузях та предметах, починаючи від графічного дизайну від сільського господарства до медсестринства до ремонту кондиціонера. Незалежно від теми, наші курси найвищої якості. Mt. Студенти, викладачі SAC та сам коледж отримали незліченну кількість нагород та відзнак за свою роботу. Саме наша прихильність до досконалості зробила нас Топ-10 Каліфорнійським трансферним коледжем.

Повний досвід коледжу без повного боргу коледжу

Це коштує жителям Каліфорнії лише близько 1400 доларів на рік, щоб відвідувати Mt. San Antonio College Ми пропонуємо ті ж загальноосвітні курси, що і школи УК та ХСС, але коштують десятки тисяч доларів менше. Насправді студенти можуть заробити ступінь бакалавра з половиною суми студентської заборгованості лише починаючи з Mt. SAC, а потім переведення в чотирирічний університет. Крім заощаджень, ми пропонуємо змагальні легкоатлетичні команди, студентські клуби, найсучасніші засоби та технології, як ви знайдете в чотирирічних університетах.

Студентська підтримка

Коледж може бути важким, особливо для студентів, які не мають підтримки, яка їм потрібна вдома, або які мають власні сім'ї для підтримки. Ось чому ми надаємо нашим студентам усі необхідні інструменти для досягнення успіху. Це включає репетиторство, догляд за дітьми для дітей, курси ESL та уроки основних навичок.

Розташування

 • Los Angeles

  Los Angeles, США

Запитання